Treść opublikowana przez siemian
-
[ALL] POMOCY !!! Bardzo niska wycena z AC i co teraz robić dalej? Allianz
:good: u mnie za coś takiego w ASO krzykneli chyba coś 9-10 tys. i PZU wypłacił bez zająknięcia (początkowo wycenili na ok. 5 tys)...
-
[ALL] Boczne uszkodzenie opony - czy da się naprawić ?
mój ojciec miał 2 razy taką sytuacje ( 2 razy na nowiutkich Michelinach) W obydwóch przypadkach płutno nie było przerwane. Kiedyś zakleił i przez kolejne 2 lata (do zurzycia opony) nic się z tym nie stało. Teraz miał drugi raz taką sytuacje, zakleił to i jeżdzi. Nic się nie dzieje. Poprostu proponuje od czasu do czasu popatrzeć czy przpadkiem bula się nie zrobiła...
-
[B7 BKE] Alufelgi 18"
w b7 to będzie wyglądać jak wielka kupa.. :thumbdown:
-
[ALL B7] Irytujące elementy wnętrza.
mnie szlag już trafia. Z tuły dochodzą odgłosy jakbym jechał miejskim Ikarusem... Jakoś jak się ociepli to rozłoże to całe ustrojstwo (bagażnik plus tylna kanapa), podobkecam, pouzupełniam spinki (znając siebie na pewno wielu już nie ma- pare razy rozbierałem tył ze względu na różnego rodzaju rezanie ) Zastanawiam sie tylko jak wyeliminować skrzypienie tylnej kanapy... W którym ona miejscu dokładnie skrzypi?
-
[B6 AWX] Springi WR 9 1BA vs WR10 1BE
a własciwości jezdne masz w d_upie?
-
[B6 AVF] SPRĘŻYNY OD V6 DO R4?JAK OGARNĄĆ OBCIĄŻENIE OSI PRZY DOBORZE?
Kolega ma w Octavce Bilsteiny B6. Miałem okazje wracać tym z Austrii i nawet fajnie się jechało. Z B6 miałem też do czynienia w Leonie u kolegi i też było przyzywoicie. Wszystko zależy od dobrego doboru spręzyn
-
[ALL B6] Usztywnianie sprężyn w zawieszeniu - porady prosze.
daj sobie spokój... To tak jakbyś próbował obniżyć auto ucinając spręzyny albo skręcając je śrubami...
-
[B7 BNS] Maglownica servotronic / zwykła
ja mam stuki z malownicy od drugiego dnia kiedy kupiłem auto... Sprawa się nie pogarsza (wydaje mi się że się wręcz poprawiła troszke- albo się przyzyczaiłem)... narazie odpuściłem i tak jeżdze już półtora roku.
-
[ALL B7] BBS - zabezpieczenie mechaniczne
a ja uważam że może to być ciekawe zabezpieczenie..
-
[B7 BFB] Stuki z hamulców przednich A4 2.0TFSI
Ty masz chyba blaszki a nie druciki... ale jak to możesz ich nie mieć.. :shocked:
-
[B6 AVF] Metaliczne dzwięki z okolic sprzęgła, ustające po jego wciśnięciu
bo to są objawy ewidentne dla zajechanego dwumasa... powoli zaczynam mieć to samo
-
[B6 AWX] Sprzegło - wymiana z przerobieniem na zwykłe koło zamachowe
a ułożenie silnika robi jakąś różnice w tym przypadku? Ja powoli zaczynam ogarniać temat bo powoli mój dwumasik zaczyna mówić papa...
-
[B6 BFB] Wariujące kierunki - czy da się rozebrać manetkę?
a powiedz mi nie lepiej kupić manetke za 20zł na alledrogo i nie kombinować...
-
[B6 AKE] Dziwne objawy wkręcania się na obroty
ja miałem podobne objawy gdu urwał mi się grzybek od EGRu. Dobrze go zaślepiłeś?
-
[BKE B7] Lekko słyszalna turbina
tak to już z turbinkami jest, że często mimo niezawodnej pracy lubią troszke posyczeć, pogwizdać itepe... Normą jest że turbinke z BRD słychać.
-
[ALL] Czasy 3 i 4 bieg 60-140km/h i od 0 do 100km/h
mój BLB 0-130km/h koło 225/17 runflat (są cięższe od 18' i jest to niestety odczuwalne) ostatnio mierzyłem przyśpieszenia: 4 bieg 60-140km/h - 13,1s Najlepszy czas 0-160km/h mam 19,5s 0-200km/h 37,3s
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co to za okropna dokładka pod tym zderzakiem... Do tego zwykły zderzak a nie s-line... http://allegro.pl/item999171757_zderzak_audi_a4_8e0_s_line_s_line_idealny.html
-
[Małopolska] Widziany, widziana
tiaaa... Żona. Ja słyszałem że to Przemian ubiera peruke, robi ostry make-up, minióweczka i codzień rano do Ciebie leci Legenda głosi że ostatnio tak figlowaliście że cały dach pogieliście i dlatego teraz jest czarny :decayed:
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Taka po dachowaniu z przyspawanym czarnym dachem i urwanymi relingami?? To pewnie Przemian... Widocznie dał za dużo żelu na włosy.. :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ludzie już na wszystkim chcą biznes robić...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
myśle że nie będzie dużej róznicy. To ma sens jeśli masz do wymiany tarcze. Jarzma można wyrwać za 200zł, czyli nie za jakąś wielką kase
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
k**wa dajecie godzicowi do przerobienia auto na felgach 18'... To tak jakbyście mu kazali namalować piękną gołą Kobiete... Przecież on nie jeżdził ani na tym ani na tym, a tego drugiego to nawet pewnie nie widział :decayed: Tak w ogóle to heyah
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
słuchaj byćmoze to nie prawda ale ostrożności nigdy za wiele.... a swoja drogą to chyba siemian mia do czynenia z balck dickiem moze opowiedziec czy paliło..... co się mnie tak czepiłeś?? Ykk chyba miał do czynienia z black dickiem i dlatego nie urósł... (zresztą nie tylko on ) Tak w ogóle to powitał o poranku
-
[Małopolska] Widziany, widziana
:polew: :polew: Boseron to tylko koleżanka była. Ja jej prawie nie znam. A jak już tak piszesz to pochwal się jaki spostrzegawczy jesteś. Staliśmy przy matecznym z Dawidem w dwie a4. boseron podjechał do McDrivea i stał obok naszych aut chyba 5 minut a nie zauważył :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale czemu zrobileś z nich 20'...? :gwizdanie: