Treść opublikowana przez siemian
-
[B6 AKE] Dziwne objawy wkręcania się na obroty
nie wiem jak to jest w 2.5 ale wiem że w 2.0 nie wystarczy tego zaślepić bo wtedy będzie sterownik wyrzucał błąd. Trzeba to wyłaczyć jeszcze programowo w steroniku silnika i podobno mam tak zrobione. Fizycznie EGR mam całkowicie sprawny, niezaślepiony, ale nie działa poprostu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
do piątku ma padać... ja dzisiaj zawiozłem listwy do lakiernika
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a kto jutro będzie? Ja się postaram ale nie obiecuje
-
[B7 BFB] Stuki z hamulców przednich A4 2.0TFSI
wow, jak ktoś Cie mógł tak wypuścić... bo nie wierze żeby to odpadło... :shocked: Te spręzynki-blaszki mają numer: 4F0615269 Cena w ASO: 55.24zł/szt
-
[ALL B6] Usztywnianie sprężyn w zawieszeniu - porady prosze.
eibach
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:
-
[B6 BFB] Wariujące kierunki - czy da się rozebrać manetkę?
oczywiście że wszystko jest osobno. Miałem to w rękach wiele razy. Każda manetka jest przykręcana 2 lub 3 śrubkami. Rozmontuj sobie to, ściągnij taśme (na 3 plastikowych zaczepach- wystarczy podwazyc paznokciem) i bedziesz mial to na wierzchu
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale bez kwita masz kontrole skarbową gratis
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
hehe ale w porównaniu do 245 + FDSP pewnie niewielkie Chodzi mi o porównanie zestawu 245 i 255 na takich samych elementach (klocki i tarcze)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
no dokładnie bo ja staram się jezdzić przepisowo prosze Pana..
-
[Małopolska] Widziany, widziana
hmmm.. Twojego kolorku nie pamiętam, ale przypuszczając że podobał się Dawidkowi to pewnie masz czarne autko. Ja mam srebrne. Przemian też. A czarnuchy to Dawid i Kerczi[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 15:26_________________________________________________Na Matecznym mieliśmy kolejność: Kerczi, ja, Przemian, Dawid... chociaż z tyłu mogło być na odwrót... Nie przywykłem do oglądania się za siebie :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie wydaje mi się żeby mogło fajnie wyglądać. Tego "typu" felgi nie pasują do eleganckiego rodzinnego Avancika
-
[ALL] Boczne uszkodzenie opony - czy da się naprawić ?
ja uważam że do takiego auta jak a4 b7 rozmiar 235/40/18 jest całkiem normalnym rozmiarem kół... a koła "uciążliwe" zaczynają się od 19''. A z drugiej strony nie po to kupowałem ładne autko żeby teraz się turlać na 16 i mieć kłopot z ruszeniem na 205/16 :>
-
[ALL] Boczne uszkodzenie opony - czy da się naprawić ?
mówie o uszkodzeniach które nie doszły do kordu (lekko ścięta guma itepe...) Jeśli bym miał tak uszkodzoną opone że byłby widoczny kord to też bym jej nie naprawiał. A tak BTW. jeśli 800zł za opone to dla Ciebie nie dużo to fajnie
-
[ALL] Boczne uszkodzenie opony - czy da się naprawić ?
guma nie jest elementem konstrukcyjnym opony, a po bokach pełni ona funkcje głównie ochronną. Jeżeli kord nie został naruszony to spokojnie można to zawulkanizować i jezdzić.
-
[B7 BFB] Stuki z hamulców przednich A4 2.0TFSI
te blaszki widać. jak znajde ich fotke to wkleje [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 14:50_________________________________________________tutaj widać dobrze blaszke to ten czerwony element: (nie jarzmo) normalnie to wszystko nei jest lakierowane
-
[B6 AWX] Sprzegło - wymiana z przerobieniem na zwykłe koło zamachowe
stukotanie z okolic dwumasa co jkakiś czas. (raz na pare dni). Wibracje przy ruszaniu na półsprzęgle. Szarpnięcie przy zmienie biegów i puszczeniu sprzęgła.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:good: [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 14:41_________________________________________________paranoja... sposób śmierci nie powinien decydować o miejscu pochówku..
-
[Małopolska] Widziany, widziana
wpadaj nawet innym autkiem. To nie ma znaczenia... Mało to razy byłem na spocie Seatem Inką..
-
[Małopolska] Widziany, widziana
niestety na zawsze...
-
[B7 BKN] Jakie klocki hamulcowe na przód?
są
-
[ALL] Boczne uszkodzenie opony - czy da się naprawić ?
głupoty gadasz. Jesli nie zrobila się od razu bula to znaczy że konstrukacja opony nie została naruszona.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dokładnie...
-
[ALL B7] Irytujące elementy wnętrza.
kurcze tylko pewnie nie będe prędko na spocie po zmianie terminu na wtorkowy bo bywam w Krk w weekedny. Ale jakby co to przedzwonie do Ciebie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wow Boseron czemu nie masz kolorku...?