Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a w sobote myslicie że też będzie pozamykane?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dla mnie jest to skandal. Jak mona pochować na Wawelu człowieka który przez całe życie unikał Krakowa, miesiąc przed śmiercią odmówił przyjęcia honorowego obywatelstwa miasta Krakowa.... Na Wawelu leżą ludzie którzy jednoczyli Polske w ciężkich chwilach, a bez urazy, ale Kaczyński od zawsze dzielił tą Polske. Był wielkim człowiekiem- ale nie równajmy go do Królów Polski... Nigdy nie zgodzę się z tą decyzją. Uważam że na pogrzeb na Wawelu już bardziej zasłużył Ś.P. Ryszard Kaczorowski... Człowiek powinien być pochowany tam gdzie żył. W Warszawie jest też miejsce dla zasłużonych dla Polski... Wydaje mi się że sam Lech Kaczyński też wolałby być pochowany na Powązkach...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dla mnie się skończyła z momentem ogłoszenia pogrzebu na Wawelu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fablo tak lubi bo jak otworzy boczną szybke to kobitki z przodu go widzą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ooo Fablo, czemu na awaryjnych śmigasz?[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 13:31_________________________________________________rzeczywiście po tym dzwonie na Armii Krajowej dobrze Ci to autko poskładali...[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 13:31_________________________________________________eeeee ale takie rzeczy to tylko na PW....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak się zastanawiam Kamilku czemu dałeś sobie na NK zdjęcie jak rodzice Cie włożyli do formy do chleba z romertopfa i chcieli upiec? Pewnie ostatecznie doszli do wniosku że wyjdzie zakalec... :polew: :polew: Jak chcesz to mozesz u mnie takie naczyńko kupić i powrócić do czasów dzieciństwa. [br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 13:10_________________________________________________Piter, Godzic dla Was też coś mam :polew: :polew:
-
[B6 AVF] SPRĘŻYNY OD V6 DO R4?JAK OGARNĄĆ OBCIĄŻENIE OSI PRZY DOBORZE?
1be i 1bv mają po -20mm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja uważam że powinniśmy ustalić że w okresie niezimowym nałężę a zima gdzie indziej. Bo tak co tydzień dyskutować gdzie to troche bezsensu. Przecież jest tam dach nad głową więc o co chodzi...
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
sprzedał je mnie. Ja nie miałem wyboru. Spodziewałem się czegoś takiego. Szukałem na szybko kół bo nie wchodziły mi 16' na zacisk a zima się zaczynała.[br]Dopisany: 14 Kwiecień 2010, 11:46_________________________________________________no stabilizatorki z rs4 w przyszłości też napewno założe.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie. Piłem u znajomych
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w sobote byłem w Krk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja pier**le kto takie rzeczy kupuje... http://allegro.pl/item1000247351_listwa_ozdobna_audi_a3_8pa_a4_b6_b7_a6_c6_q.html Fablo może Ty się skusisz...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ta decyzja to wstyd i hańba!! Pochowają na Wawelu człowieka który miesiąc temu odmówił przyjęcia honorowego obywatelstwa Krakowa. Pochowają człowieka w miejscu które przez całe życie omijał i nie był z nim w ogóle związny... Ja już na ten temat się nie wypowiadam, bo jestem wkurwiony jak mało kiedy a całą żałobe szlag trafił.
-
[B6 BFB] Wariujące kierunki - czy da się rozebrać manetkę?
8E0953513A lub 4E0953513E. Pasuje z a4, a6, a8. Cena w ASO 237.85zł lub 279.72zł :polew: Daj ogłoszenie w dziale kupie. Dużo klubowiczów jak montuje tempomat i multifunkcje to wymienia całość a potem manetki im zostają. Może ktoś Ci odstąpi za symboliczne piwko.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
powitał z rańca
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
spręzynki i amorki. Chcialem jakiś mod niskobudzetowy i taki żeby auta bardzo nie utwardzać a lekko obniżyć (już teraz po jednej zime na 17'' runflatach wszystko m iw aucie trzeszczy- drgania przenoszą dużo bardziej niż zwykłe 18''). Zastanawiałem się nad samymi sprezynkami z Eibacha ale mi to odradzono, ponieważ przy mojej jezdzie mógłbym szybko zajechać amory. Nie wiadmo też nigdy do końca czy auto nie zacznie podskakiwać na takiej konfiguracji amorów i spręzyn. Za dużo i za szybko jeżdze żeby w takich sprawach eksperymentować. Pzdr
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
ori s-line. Zależy jaki efekt chcesz uzyskać. Do mnie 1be juz idzie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w tygodniu niestety jestem w BB. Tylko w weekedny bywam w Krk :disgust:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
u mnie w temacie jest. Ale teraz po wymianie tyłu na 288 jeszce lepiej hamuje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale urwał... :polew: :polew: :polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
są grubsze o 2mm. Mają 12mm tak jak 288.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
coś Ci się chyba poknociło... niemożliwe żeby po tyle był V-power. Bo to by oznaczało że zwykły PB95 jest po ok. 4.80. V power racing jest ok. 50gr drozszy od zwyklego Pb95. A co do "lepszych" paliw to też słyszałem opinie że są za suche...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale to pewnie V-power Racing... ale i tak chora cena...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie chce myśleć co się bedzie działo przez ten weekend w Krk przez ten podrzeb. Jeszcze podobno Barack Obama potwierdził swoje przybycie...