Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ja widze że Nex wyznaje zasada, podsyłać fotki wszystkim i na wszystkich... :decayed: 180-200... :mysli: może spadałeś z mniejszej przepaści... :mysli:
-
[ALL B7] Czy ET 30 przy 19x8j wejdzie do B7?
wydaje mi się że felga 8'' z takim ET może dobijać na dziurach o nadkole
-
[ALL B7] Rodzaje kierownic w B7
dokładnie. Ta pierwsza kiera jest od a3 i możesz ją zamontować, o ile bedziesz miał do tego poduche z a3. Pozdrawiam[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 14:40_________________________________________________dokładnie tak samo jest z kierami 4 ramiennymi. Chodzi o to że w a3 koło śrub do przykręcania poduchy są dwa bolce, a w pozostałych tego nie ma.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie podpuszczaj nex... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/daj-kobiecie-wozek-golfowy-vt37755.htm
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z łUkrainy...??? jak będą jakieś fajne o możesz mi jedną wyleasingować, postawi się przy drodze to będzie zarabiać :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a to się jeszcze da.... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tak głosowałem na Ogra No to dobrze... Takie było moje zamierzenie, żeby małomiasteczkowym ludziom to zdjęcie się nie spodobało
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Gryfi wczoraj Cie widzałem... Pisałem na widziany widziana ale chyba nie czytałeś... I powiem że rzuca się w oczy ten czerwony kolor... Wdać że furke chyba pucowałeś przez miesiąc :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
uuu no to przygode miałeś :naughty: http://www.a4-klub.pl/smf/kwiecien_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_2010_glosowanie-t115921.0.html panowie głosowaliście? Nie mówie że na mnie ale ogólnie im więcej osób zagłosuje tym lepiej :naughty:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
heloł wszystkim
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znowu skasowałeś... :polew: [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:59_________________________________________________ŻENUAaaa.... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
już się nie tłumacz... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie nie Pablo. To ja wykasowałem posta na stronie 2999 zaraz po tym jak Trzeniu napisał 3000... Na to Ty napisałeś coś, po czym WYKASOWAŁEŚ POSTA widząc że jest pierwszy na 3000 stronie, więc to ty jestes OSZUSTEM... :polew: :polew: [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:55_________________________________________________Dałeś się wrobić jak dziecko :> :> :>
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo stawia[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 22:52_________________________________________________ :decayed: :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
and...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie nie... Ten kto acznie stronke 3000 ten stawia :naughty:
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
o Ty dupku
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
kuuuurfa to czemu po mnie nikt nie zadzwonił... ;( ;( ;( ;( ;( :polew: :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
...i litr Finki też... :decayed: :naughty: :kox:
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
a co tam się działo??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:polew: :polew: :polew: takiego:
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
:polew: :polew: oj pitera to chyba teraz wszyscy znają :decayed:
-
[Bielsko-Biała i okolice] Widziany, widziana
piter u niego