Treść opublikowana przez siemian
-
[Małopolska] Widziany, widziana
kurrrrwa... ludzie. Jak ja bym miał opisywać każdą a4 która mnie mija to nie robiłbym chyba nic innego. Może w Tarnowie a4 to rarytas...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja będe pewnie nawet przed 17[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 15:18_________________________________________________ w takim razie mnie nie bedzie :notworthy: :notworthy: :notworthy:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 15:24_________________________________________________boisz się mnie s.... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jestem ZA. Może nawet przyjade. Może nawet wcześniej bo nie mam co po pracy robić. Może zadam głupie pytanie, ale... będzie grill?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
co tu taka cisza.. :gwizdanie: :gwizdanie: Pewnie wszyscy na PW gadają...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
niop troszke...
-
Malowanie zacisków hamulcowych
ludzie te wszystkie zaciski z Audi które wkładacie są poprostu brzydkie. Zrozumcie to. Co innego jak jest zabudowany piękny zacisk Porsche albo audi Ceramic, ewentualnie takie jak są w Q7... Czarny zacisk ładnie wygląda ale nie rzuca się w oczy bo nie ma się rzucać. Te zaciski z eSy b7 wyglądają trozke lepiej bo jest srebrna blaszka która zasłania troche więcej bebechów niż zwykła... Ale też nie pomalowałbym ich na jakiś inny kolor niż czarny.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no i nie załapałem się na 1ooo strone... k**wa jego mać.... :wallbash: :wallbash:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
no i kierownik by się lepszy przydał... nie no a tak na poważnie. I tutaj miron czytaj uważnie bo powiem to pierwszy i ostatni raz... nawet ładną masz tą furmanke... :wink4:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 10:04_________________________________________________ .....szkoda że już 6 letnią...
-
Malowanie zacisków hamulcowych
ze zdjęcia widać że kolejny miłośnik Calibra Teamu z czerwonymi zaciskami się odezwał... :polew: Rozumiem że audi kupiłeś bo nie było żadjen fajnej 20 letniej Beemy. Ja uważam że zaciski najpewniej będzie polakierować metodą piecową. Niestety wiąże się to z ich demontażem.. Ale jak coś robićto porządnie i na lata
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myślenie Pabla... Mieć układu= mieć numer... Kurcze mam układy w Policji, Straży Pożarnej, US, ZUS, a zaraz jak wejde na google to będe miał prawie wszędzie układy... Ale ze mnie gość... A tak w ogóle to Pablo kto Cie pytał o zdanie... takie rzecy to tylko na PW
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
a jestes dzis w pracy? nie nie jest daj mu spokój...jedz do Tyrny o Ty wulcu...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2010, 08:44_________________________________________________ a jestes dzis w pracy?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hehe, nie, Zieluch, po mieście to 345 nigdy nawet chyba naprawde nie "zagrzałem". Bardziej przy zabawie po górach się grzały. A co do mojego stylu jazdy to Twój Zieluch jest moim przeciwieństwem. Jedyneczka, sprzęgło i ruszanie na samym sprzęgle. Pomijając to jak czuje się wtedy dwumasik nie dziw się że jak wsiadasz do mnei do auta to Ci gaśnie 2-3 razy
-
[ALL B7] Montaż turbiny 03L145702E do silnika 2.0 TDI 16 V PD
no no no... ciekawy mod się szykuje. Daj znać jak to chodzi
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
czytałem to 2 dni temu m niestety smutna prawda, a bohater z tramwaju siedzi teraz koło mnie :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Malowanie zacisków hamulcowych
najbezpieczniej polakieruj na czarno.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
na autostradach raczej nie. Już prędzej na Salmopolu, Przegibku, albo czym takim
-
Malowanie zacisków hamulcowych
motyla noga!! Tylko nie na czerwono... RavMatrix nie idz tą drogą... ....chyba że chcesz jezdzić na zloty calibry i golfów dwójek...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wihoojster to zwykły mod tylko... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ale ja nigdy w to niewątpiłem. Poprostu zawsze pojawiały się jakieś ważniejsze wydatki. Jak zakładałem 345 to potem przez 2 miesiące szukałem 300 na tył. Nie znalazłem wieć sprawe odpuściłem.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widzisz...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
hehe, od początku byłem zdania że na tarczach 245 będe jezdził do koća życia... ale ich życia :decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no to pozostaje ci siemian jakies 365mm na przód wsadzić a myślałeś o porządnych tarczach nawiercanych? albo jakieś kierownice powietrza na heble zrobić? z kierownicami powietrza w b7 może być cięzko bo są tam IC i zbiornik płynu do spryskiwaczy. Nie no myśle że teraz po wzmocnieniu tyłu powinno być ok. Devastation twierdzi żę powinna być duża różnica. Dotychczas przód musiał "nadrabiać" za tył. Teraz pewnie też troche będzie ale już dużo mniej. Będe szukał 300mm wentylowanych na tył. Jak znajde coś w dobrej cenie to założe. A i tak nie ma tragedii bo mimo przegrzania przednich tarcz, nigdy tego nie poczułem. Nigdy nie odczułem na tych tarczach miękkiego hamulca, bądź spadku skuteczności hamowania. Więc jeśli je przegrzewało to pewnie delikatnie. Nie było czegoś takiego jak w przypadku 288 czy 320 że auto przestawało hamować, hamulec robił się gumowy, zaczynało dymić z klocków i tarcze zaczynały świecić...[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 15:36_________________________________________________o tarczach nawiercanych nie myślałem bo są głośne, a klocki bym musiał chyba co miesiąc wymieniać.[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2010, 15:39_________________________________________________powiem tak. Odebralem autko. Przejechałem się na obwodnice Bielska i musze powiedzieć że jest DUŻA róznica w hamowaniu. Nie chciałem męczyć nowych tarcz i klocków, ale pare razy sobie "nacisnąłem". Czuć że auto hamuje 4 kołami. Efekt "płynięcia" występuje dużo później. Wcześniej było tak że w pewnym momencie koła traciły przyczepność i auto zaczynało płynąć (za duży nacisk na przód). Aż boje się co będzie jak założe letnie kulasy...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
powiem tak. Odebralem autko. Przejechałem się na obwodnice Bielska i musze powiedzieć że jest DUŻA róznica w hamowaniu. Nie chciałem męczyć nowych tarcz i klocków, ale pare razy sobie "nacisnąłem". Czuć że auto hamuje 4 kołami. Efekt "płynięcia" występuje dużo później. Wcześniej było tak że w pewnym momencie koła traciły przyczepność i auto zaczynało płynąć (za duży nacisk na przód). Aż boje się co będzie jak założe letnie kulasy...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o Ty świntuchu... :gwizdanie: