Treść opublikowana przez siemian
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
to inna sprawa. Dorwać to jest dość ciężko
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Beznadziejnie to wygląda. Przy tych felgach hamulce 320mm wyglądają na bardzo malutkie, więc należałoby je ukryć najlepiej a nie podkreślać blaszką S4... Ja jakbym miał małego ch... to nie przystrajałbym sobie go w kwiatki żeby się rzucał w oczy... Ale na poważnie, zmień hamulce na większe, bo auto masz super kox (prawie tak ładne jak moje), a takie hamulce to w ogołe nie pasują
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to Twój aparat?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
koszty są porównywalne do 320, 288
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
orginalne 17 wchodza.Ja mam komplet zimowek na 17 cali i wchodzi z zapasem.Tak samo siemian potwierdzam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
fajnie. Dzieki
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
no że tył też jest chyba porównywalny do przodu? Poprostu głośno myśle i pytam bo wiem że Ty się na tym znasz
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
z tego co zauważyłem to w mercedesie podobnie jest z rozkładem wielkości hamulców
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
o wy czlowieka nie ma to jużgo obgadają.. A ja cały czas spoglądam z góry tylko nie chce mi się nic pisać Ale nie martwcie się. Jutro wracam. Dostałem dziś mandat za zbyt szybką jazde na nartach. Otarło się o konsulat i ambasade, ale dowiedziałem się że w sumie to nie moge nic zrobic. Moge się odwołać do sądu, załatwić sobie tłumacza przysięgłego i się sądzić... Dla 30 euro odpuściłem. Ale sk***ysyństwo straszne. Jeżdze od 18 lat, w tym 10 lat zawodniczo, nigdy nie spowodowałem wypadku na stoku i staram się jeżdzić naprawde rozważnie (nie, nie tak jak autem). Biorąc pod uwage że jechałem czarną trasą na której były może z 4 osoby, uważam to za chamstwo. Jakbym wiedział że ten gliniaż za mną jedzie to bym mu spierdolił, bo nie mógł mnie zbytnio dogonić a ja miałem jeszcze z 10% zapasu
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A dlaczego nie tak jak w E-sie 345-300 ?? bo jest wentylowana a co za tym idzie droga. bo jest ciężko ją dorwać. Szukałem pół roku i dałem sobie spokój. m.in. dlatego że BMW ma tylny napęd
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
sam przod to nie wszystko a auto to nie motocykl w chwili obecnej w autach osobowych sila hamowania tylnej osi dochodzi juz do 30% I dlatego warto zalozyc na tyl ''mocniejsze'' spowalnniacze[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2010, 07:41_________________________________________________sorry, podalem bledne dane ta wartosc przekroczyla juz 35% zgadzam się ale ja go zachęcam żeby na tył założył 288 a na pród 345
-
[B7 BRD] A4 Avant 2.0 TDI 170KM S-line Q - projekt zakonczony str. 1 i 15
a mnie się fela wlaśnie bardzo spodobała. Wydawało mi się że będzie wyglądać do d*py, a wygląda super
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
szukaj 345 na przód. To jest dopiero miodzio
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie ma sensu pakowac sie w 312 to dalej bardzo slaby hamulec. U mnie w Q to byl raczej spowalniacz .Jak wsadzac to tylko 320 mm jest tego masa na allegro w cenach do wyboru do koloru dopiero z S4 ( 345mm ) zaczyna sie problem. Nie pamietam dokladnie ale na 320 mm wchodzi felga 16 cali. Jezeli mam cos komus doradzic to byl by to pierwszy mod jai bym zrobil w B6 i B7 dla wlasnego bezpieczenstwa nawet jak ie mamy w planach podnosic mocy. zawsze byłem tego samego zdania. Pierwszym modem u mnie były hamulce. A teraz doszedłem już do Stage-u 3.
-
[ALL B7] Podwójny wydech wzór S4
aaa no to moje niedopatrzenie. Byłem przekonany że chodzi Ci o oslone nad tłumik. Nie wiedziałem nawet że jest taka na wlew.
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Boserona widziałeś
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
w takim razie już się nie moge doczekać jak się przejade
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dawidn teraz by sie przydal jeszcze nizszy zawias u Ciebie...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Akurat mam na oku, ale aktualnie mam inne problemy do wyeliminowania jak dasz 312 na przód a 288 na tyl to możesz mieć kłopoty z za wcześnie wzbudzającym się ABSem, przez to że tył będzie za mocny. Przy zacisku 312 z przodu, tyl może być max 255. Jesteś pewien ? Z tego co patrzyłem w etce tak właśnie montowali je Bynajmniej tak mi się wydaje że w b7 2.0turbo tak szło... 340 w S4 i tył chyba 300 wentylowane... nie bardzo chce zakładać od S'ki heble bo niby po co ? Jesteś pewien że jak przód będzie 312 a tył 288 to będzie lipa? audi w a4 b7 stosowało takie pary (przód tył) 288-245 312-255 320-288 345-300 (wentylowane) przód może być większy ale tyl nie może.[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2010, 16:16_________________________________________________ja mam u mnie założone 345mm przód 288tył. Nie miałem okazji się jeszcze tym przejechać bo jestem na urlopie. Ciekawe czy będzie odczuwalna różnica po zmianie tyłu (zmieniłem z 245 na 288)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jak dasz 312 na przód a 288 na tyl to możesz mieć kłopoty z za wcześnie wzbudzającym się ABSem, przez to że tył będzie za mocny. Przy zacisku 312 z przodu, tyl może być max 255.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Już po raz drugi spotykam się w Twoich postach ze stwierdzeniem, że przy hamowaniu silnikiem turbo dostaje w dupe, ale nie mam pojęcia skąd taki pogląd? Moim zdaniem nie ma to żadnego wpływu na turbo jeśli hamuje się umiejętnie, tzn. schodzi stopniowo na niższe biegi, bez zrywania itp. Chodzi Ci może o to, że nie ma wtedy odpowiedniego ciśnienia oleju dostarczanego do Turbo? Jak na razie moje turbo ma przejechane 35k km i wygląda i pracuje jak nowe, a jej osiągi można zobaczyć na wykresie. Rob jak robił program to się pyta czy nowe turbo wstawiłem, bo nie poznał że to jego robota sprzed pół roku Redukcja, redukcji nierówna. Jeśi robisz to delikatnie to spoko, ale jeśli schodzisz gwałtowie z biegów to jest to (podobno) bardzo niekorzystne dla turbinki. Nie jestem mechanikiem i nie rozbieram turbin w autach, ale opieram się tutaj na opini ludzi którzy raczej pojęcie o tym mają. Spytam o co chodzi z tymi redukcjami. wydaje mi się że przy mocnej, szybkiej redukcji może byc to związane z gwałtowym wzrostem prędkości obrotowej silnika, co może powodować nagły wzrost ciśnienia gazów wylotowcyh, a co za tym idzie, może powodować nagły gwłtowny zwrost prędkości obrotowej turbiny.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
zakładaj 345mm. Jest bajka. A co do hamowania silnikiem... Nie wiem czy opłaca się zaoszczędzić 300zł na tarczach a wydać 1500zł na turbinke... TDIki nie lubią bardzo hamowania silnikiem. Turbinka ma lekki sajgon
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja się zastanawiałem nad przewodami w stalowym oplocie. Ale sprawe odpuściłem. Zadowala mnie to co mam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
od znajomego odkupiłem, bo planował mod tyłu na 288 ale narazie się rozmyślił bo miał ważniejsze wydatki, a mnie sie konczyły klocki i tarcze.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
u mnie się taki tył właśnie montuje