Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. Wojtuś jutro na kacu łapy precz od mojego auta Wypocznij sobie, wymyj się, odświez, załóż rękawiczki, kombinezon, dmuchnij w alkomacik i dopiero jak bedzie 0,0 to zbliż się na mniej niż metr... Kurcze tylko tak myśle to jak już będzie 0,5 promila to możesz powoli się zabierać. ...bo za tydzień auto potrzebuje
  2. eeee a ja bede tylko w weekendy w krakowie... To chyba kolejny powód żeby przenieść spoty na tydzień... Ja głosuje na niedziele
  3. za***iście...niech sie Piter wypowie a co latał z gołą d*pą...
  4. widze że Pablo leci ostro monologiem...
  5. a mnie ludzie którzy sie raczej na motoryzacji znają odradzali EBC... :gwizdanie:
  6. taaa... AMG, BRABUS, TS, itpee :decayed:
  7. przestawiles sobie na farenhajty. Jak nie mam pojecia
  8. no dobrze.. żeby nie było mu przykro...: ykku Ty bykku
  9. ale przecież opory toczenia są mierzone podczas wytracania prędkości na hamowni i są odejmowane. Zawsze masz dodatkowy wykres z oporami toczenia
  10. pijesz palisz i widzisz nie urosłeś...
  11. a na rękach troszke dłużej
  12. odezwał się hahaha cicho smarkaczu !! :bicz3: ciągnij pałe stara pruchwo
  13. Godzic Ciebie przecież Piter zajedzie na śmierć w wieku 25 lat więc się nie liczysz :polew:
  14. pewnie jest 89 rocznik i kozaczy
  15. oj nie wiem. Mnie to montował wojtekce więc z takimi pytaniami do niego najlepiej. ETKA pokazuje że jest tylko jeden rodzaj tych osłon w B7.
  16. wujek staszek mistrz ciętej riposty mógłby się uczyć
  17. spokojnie...za tydzien otwarcie sezonu grillowego zaraz zmienię nagłówek na naszej stronce Patrzcie przestraszył się kampani wyborczej Pitera i wziął się do roboty :decayed: Nie zdziwie się jeśli za tydzień przyjedzie na spot z wiaderkiem i gąbeczką i wszystkim odpicuje bryki
  18. Pablo jaki Ty jesteś mądry.... Dasz mi autograf?? PLISSSSS... :polew: :polew: :polew:
  19. widze Godzic że strasznie zapracowany jesteś.. :polew: :polew: [br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 13:49_________________________________________________znaczy interes leci pełną parą...
  20. patrzcie jak się Bielsko bawi.. :polew: :polew:
  21. Piter na prezesa od razu.... co się będziesz z modami poniewierał... :polew:
  22. ja wszystko pamiętać!! :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.