Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. nie no żartuje. Czyściłem je tydzień temu, ale znowu się zabrudziły. Skonczyl mi sie srodek do czyszczenia felg a zawsze zapominam kupic...
  2. felg zimowych nie będe czyścił
  3. ostatnia sesja z Dawidkiem
  4. Nowe fotki z sesji z Dawidem:
  5. :naughty:
  6. ale za***ista pogoda
  7. ja mialem do czynienia z dwoma firmami PZU i Allianz i moge je śmiało polecić
  8. może jeszcze frytki do tego... 2400zł za rok AC... coś troche dużo. A ile masz zniżek? Kiedyś sprawdzałem ubezpiecznenia to najardziej opłacało się brać pakiety OC+AC. Ja mam autko ubezpieczone w PZU na 50tys. netto (61 brutto) i pakiet OC+AC wychodzi mnie 2998zł, tyle że przy leasingu są dość fajne zniżki. Jestem bardzo zadowolony. Jeszcze nigdy nie było tak żeby nie chcieli wypłacić, lub chcieli wypłacić za mało a w sumie korzystałem już z ubezpiecenia 4 razy.
  9. :> :> :> Doszły mnie słuchy że widzimy się jutro w Bonarce
  10. widze że musiałeś się pochwalić też swoim autkiem: :decayed: W sumie dobrze że odbija się... autko. Zapewne chciałeś kopazać w jakim dobrym stanie jest lakier :decayed: Ten facet też chciał poazać jaka jest ładna gładka powierzchnia: :polew:
  11. nie kozaczył bys tyle tylko mi na maila odpisał
  12. http://www.sadistic.pl/przebrany-fotoradar-vt34327.htm :polew: :polew:
  13. dawidn...??
  14. Jarko ramki odbiore w niedziele jakoś albo sobote, bo teraz jestem w Bielsku, ale jutro znowu będe w Krk.. Zieluch pochwal się jak wczoraj goniłeś auto na myjni :polew:
  15. :polew: :polew:
  16. też to powiedziałem....
  17. :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Marzec 2010, 17:50_________________________________________________fotki z dzisiejszej sesyjki w Bochni u Dawidka (z zieluchem)
  18. mówisz... kurcze musze wypróbować na dłuższą mete :decayed:
  19. no dobra ale ta autostrada w strone tarnowa tyle ma km...[br]Dopisany: 17 Marzec 2010, 23:34_________________________________________________na obwodnicy też było dość szybko ale co chwile ktoś zajezdzął droge więc jazda 220-100-220-100 itd itd...
  20. niop. W drodze powrotnej sprawdzaliśmy spalanie. Przy normalnej jezdzie po zwykłej drodze ja miałem 7,9 zieluch 8,7 czy jakoś tak. Na autostradzie przy jedzie na tempomacie 200km/h ja miałem sr. 11,9 zieluch 10,9
  21. przez te 20 km praktycznie 80% czasu tak jechaliśmy bo po wyjezdzie z Krk nie było dużego ruchu. No wiem że to nie jest zbyt zdrowe dla silnika... :gwizdanie: ale taka piękna autostrada...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.