Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
wow...
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
no to widocznie Patryk zmienił przy okazji dawki startowe. Dwumasa i tak mam zarypanego a wnerwia mnie to odpalanie, więc w sumie dobrze.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
no ale powaga to daje 20 koni... Ja nakleiłem 10 naklejek na auto i teraz objeżdzam s4....
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
a nie myślałeś o takiej stylizacji?? Takie ognie podobno dodają nawet 20 koni...
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
w takim razie. Dzień dobry, zazywam się Marek i jeżdze Audi :polew:
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
czy to jakaś ukryta kamera??
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
a to na naszym forum?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
zauwazyłem że po odpaleniu przez pierwsze sekundy potrafi zadymić nierówno, po paru sekundach wszystko wraca do normy. To auto jest czułe na ogień... Czasem w prawym wydechu włącza się system gaśniczy jak poczuje dym i wtedy nic nie leci...
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
a że tak zapytam: "Tylnia wycieraczka z Q5" o co biega...?
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
jezuuu jakie dywaniki... :sick3: :sick3:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jesli chodzi o listwy to zdanie zmieniłem już pare miesięcy temu. Jakoś mi się opatrzyły i spodobały. W przypadku ciemniego auta dokladka w tym kolorze wyglada jeszcze fajniej. Ale jeśli chodzi o kolor srebrny to akurat mogłem porównać dokładke w kolorze i na eSie i w tym drugim przypadku mi się bardziej podobała. W pierwszym ten wydech "ginął" w zderzaku. Tak to jest lekki kontrast. Zdjęcia tego nie oddają bo robiłem je telefonem, ale kolor dokładeczki bardzo ładnie się komponuje z kolorkiem auta.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hehe "a może fryki do tego"... tak mi się pokojarzyło :decayed: A tak an serio... puki co- nie. Uważam że diesel musi pozostać dieslam a w b7 diesle miały końcówki w dół. Może kiedyś mi się odmieni i zmienie. Kiedyś, jak szukałem auta, to też szukałem bez s-linea bo wydawało mi się że to jest na siłe podszywanie się pod s4... Nawet znalazłem piękną b6 zrobioną na s4 (listwy, wydechy, wnętrze) i nie kupiłem jej tylko dlatego że... była stylizowana na s4 :decayed: [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 22:15_________________________________________________a tak wygląda autko z polakierowaną dokładeczką w kolor 1RR. Mnie się bardzo podoba. Tylko teraz widać że brakuje bocznych listw z s-linea lub s4. Jak fundusze mi pozwolą to je kupie i pójdą w taki sam kolor jak dokładeczka. Dokłądadki nie chciałem lakierować w kolor auta bo wtedy, moim zdaniem, zlewała się z całością i tył robił wrażenie "ciężkawego". Jakość zdjęć kiepska, auto brudne więc nie oddaje to pełnego efektu. Ale u nas cały dzień pada dziś więc nie będe mył autka [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 14:09_________________________________________________no i auto samo się teraz prosi... gleba gleba... Narazie brak funduszy...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
byyyylo... nie wiem czy tutaj ale już w 3 wątkach na forum to widziałem :decayed:
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
hmmm... kurcze Turdzi, ale ja żadnych wibracji w czasie jazdy nie mam i nigdy nie miałem... (tzn. miewam jak pokrzywie tarcze, ale po wymianie jest zawsze super ) :gwizdanie: :gwizdanie: Myślałem że chodzi Ci o telepanie na jałowym... To się dogadaliśmy... Ja o jednym, Ty o drugim...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witojcie
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chciałbyś...
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
co do długiego uruchamiania silnika to jest to spowodowane EGRem. Każdy BLB długo keci. Ja poprosiłem Patryka z CompSportu o wyłączenie progranowe EGRu i od tego czasu silnik łapie dosłownie od razu. Wystarczy "cyknąć" stacyjkę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
nie ma się co pier_dolić... http://www.sadistic.pl/ucieczka-przed-policja-vt33918.htm :decayed: [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 23:38_________________________________________________http://www.sadistic.pl/wjechal-rajdowka-w-dom-vt33908.htm :polew:
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
mnie się nic nie dzieje poza tym że telepie troche... i w sumie nigdy na ten silnik nie narzekałem bo nie miałem powodów...
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
ale pamietajcie o statystyce. w tych watkach pojawiaja sie ludzie z problemami. osob ktore wypowiadaja sie pozytywnie jak ja czy Majki sa jednostki ze wzgledu na brak problemow = potrzeby. rowniez wiele pojazdow jest odsprzedawanych ze wzgledu na sygnal z ASO lub mechanika ze z autem sa problemy i lepiej sie go pozbyc. na takich podstawach bezsensowne jest budowanie opini nt silnika nie mowiac juz o marce. aby opinie byly miarodajne nalezaloby przepytac nt awaryjnosci np 100.ooo uzytkownikow pojazdow z tym silnikiem. :good: też już to kiedyś pisałem. Jeśli by przejzec forum to wyjdzie że wzystko co robi audi to kupa zlomu... a wynika to z bardzo prostego powodu... Niestety 80% użytkowników zagląda na forum dopiero jak ma jakiś problem... nikt nie napisze przecież (nie zalozy wątku) sam od siebie "mój BLB jest za***isty i nic się nie psuje", ale jak zacznie się coś dziać to właczy swoje commodore i naskrobie :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo przypomnij mi, kiedyś piałeś, ile robisz km rocznie?? Bo nie wydaje mi się żebyś codziennie robił 40km.. No chyba że 30 na wstecznym wiesz Sokół, Pablo to ma znajomości, kontakty, wiesz ile osób przychodzi do MM to wielu róznych opinii się nasłuchał.. Zapewne ponad połowa przychodzi tam tylko po to żeby zdać raport Pablowi z awaryjności i przebiegu eksploatacji swojego auta :polew:
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
Majki trzeba było się przejechać moim. Mam porównanie bo jechałem twoim autkiem i u Ciebie chodzi równiutko... uwierz mi... A co do Turdziego to miał jakieś problemy tylko nie pamiętam czy akurat z wałkami. Przecież jemu cały dól silnika na gwrancji wymienili w pierwszym autku
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
Siemian ..bez urazy ale TY sie czytasz , W św. Mikolaja tez wierzysz ?. Powiem szczerze ze tu sie chyba sekta a4 robi , co wyscie sie zakochali i wad nie widzicie ? . Sam jezdze audi (podobno tym strasznie awaryjnym ) 2.5 tdi i zlego slowa nei moge o nim powiedizec , ale w takie rzeczy ze Audi cos nie celowo robi ,gdy fakty mowia inaczej , to nie wierze . Robia tak zeby im sie oplacalo tyle w temacie. może mnie nie zrozumiałes... Wiem że audi nie naprawia tego ponieważ bardziej im się to opłaca. Ale nie sądze że zaprojetkowali to specjalnie żeby się psyło i na tym zarabiać. Tyle
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
:good: [br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 22:22_________________________________________________dokładnie, ale nie wmówi mi nikt że audi zrobiło to specjalnie żeby zarobić na naprawach...
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
Jest STI spec D, jak ktoś nie lubi się rzucac w oczy. Przypuszczam że tu był też taki pomysł zamawiającego. no tak ale te lusterka to jest taka wisienka na torcie A prawda jest taka że jak ktoś wie że satynowe lusterka to atrybut eSy to rozpozna ją również bez nich... a innym takie lusterka nic nie powiedzą