Treść opublikowana przez siemian
-
[ALL B7] Po co wałki wyrównoważające (moje zdanie)
ale odgrzałeś kotleta kolego Moim zdaniem nie ma co się denerwować. Jak coś sie urwie to wtedy się będe martwił. Jak narazie jeździ...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dzięki Pany za spota. Jak wracaliśmy to dałem się Maćkowi przejechać... Chłopak się tak wczuł że już myślałem że z ronda wylecimy i wjedziemy w dupe jakiemuś passatowi. A opony to co chwile piszczały.... ... ale chyba mu się podobało :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
214... http://www.sadistic.pl/krasko-i-minuta-vt33642.htm :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
70
-
[B7 BLB] Wibracje silnika przy 1800-2000 tyś. obrotów
wydaje mi sie że wg. prawa powinieneś mieć 2 lata gwarancji, ale jak nie masz na to żadnego papieru to jestes chyba w czarnej.. pupie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pewnie byłem w Castoramie bo wyskoczyłem na 10 minut... Maciuś chwaliłeś się już że Żona Cie na zlot nie puściła... :polew: :polew: :polew: ...uprzedze Twoją ciętą riposte... tak mam cofnięty licznik... koniec tematu
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
mam to samo. Co to może być...??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No zaskocz mnie. Pochwal się. Poookaż jaki jesteś super, a ja jaki jestem malutki przy Tobie... na prawde nie mogę się doczekać I pójdę ręcznie polerować moje ferrari, bo nie ma co się rozwodzić 40 stron nad opiniami innych na temat polerki, prawda? Wybaczysz? :polew: :good: :good: :good:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
może zaglądasz nie do tego sklepu bo ja praktycznie zawsze jestem. Czasem na zapleczu więc trzeba zapytać...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nie no, najlepiej sobie samemu zrobić. http://www.sklep.meguiars.pl/ na prawdę kosmetyki 1 klasa... masz już coś z tego meguiars'a ? Tak, niecały rok temu zrobiłem zakupy. Kosmetyki mam do dzisiaj, bardzo wydajne są Jest o nich temat na forum i lepiej pytać w razie niejasności, jeżeli wszystko się zrobi tak jak trzeba to efekt jest super.... Ja mam tak. Smooth surface clay kit, SwirlX, Deep Crystal Step 2 Polish, NXT generation tech wach 2.0, Quick Wax, Quick detailer interior, Bug n tar remover, Exterior Trim detailer, do tego jakieś gadżety typu ścierki, aplikatory itd. Ja robiłem tak: 1.Mycie 2.Glinkowanie 3.Mycie 4.SwirlX 5.Deep Crystal Step 2 Polish 6.NXT Nie za każdym razem oczywiście glinkowanie i SwirlX, efekt na prawdę super Jakbyś miał pytania odnośnie tych kosmetyków czy później ich używania wal do lukaszr on jest obeznany w tym. a wnętrze masz we foli ? zapalniczkę trzymasz w kondomie [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 23:57_________________________________________________ :good:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
bo ktoś bardzo dobroduszny im je znalazł :decayed:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
jak sie boisz to przywieź do mnie. Psiknie sprajem i będzie gites
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mysle ze kampania nie wiele tu da ... jak ktos jest zainteresowany spotem to napewno tutaj zaglada a tutaj wszystkie informacje znajdzie ... mysle że z nadejsciem wiosny/lata można by jakos uatrakcyjnic spoty np jakis grill czy cos to i pewnie wieksza frekwęcia bedzie w BB mamy od dawna grilla w lecie :naughty: przecież on ma passataaa... A nie lepiej pojechać na kiełbaski pod hale targową, zresztą po kij czekać do lata teraz też można [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 01:32_________________________________________________Miłej nocki w niedziele nie ma kiełbasek... A tak w ogóle to :hi:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
No tak, zapomniałem, od tamtej pory nie jezdziłeś jeszcze autem
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dokładnie... niestety tak jest[br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 22:31_________________________________________________masz jakieś fotki auta? Mocno przywaliłeś? Dobrze że Ty jesteś cały bo to róznie bywa...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
próbowałeś już pianke z forcha?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
za tyle chce kupić cały zestaw z oponami nex kolo Wieliczki goscie maja felgi i opony w za***istych cenach, moge Ci dac nr jak chcesz Dzieki za spota ludzie, szkoda ze tak malo osob przyjechalo. Lenie :gwizdanie: Młody nie dawaj tego numeru tak na lewo i prawo bo potem przyjdzie lato i nam wszystko wykupią :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja wymieniałem niecałe pół roku temu bo też mi kamyczek pieprznął Ogólnie to kiedyś mogłem pisać: ogólnie lista prac na przeglądzie mi się wydłuża... bo od jakiegoś czasu było co przegląd- klocki. Teraz jest co przegląd- klocki i szyba
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
z AC- leasing...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Powiedz że robisz to specjalnie na jakieś kolejne mody hehe, niestety nie. Z szybą już nie da się u mnie nic pomodzić
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wojtuś poszła mi szyba w aucie, więc znowu pojawie się w najbliższym czasie na wymiane... Czaki już zaciera ręce na mocowanie lusterka ja to mam jakiegoś pecha do tych szyb.
-
[B7 BLB] Strzał, z prawej strony komory silnika w czasie przyspieszania.
na luzie pracuje pod dużo mniejszym obciążeniem. Moim zdaniem może to być turbinka
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: