Treść opublikowana przez siemian
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no oczywiście. Mniejszy profil opony = więcej atmosfer = twardsza jazda = zawieszenie dostaje bardziej po pupie bo każdą dziurę amortuzyje w większym stopniu zawieszenie niż opona przy np profilu 55 na 16 calowej feldze = poprawianie kapelusza po każdej większej dziurze... :naughty:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
myśle że tylko ceną... Wątpliwe żeby była inna mieszanka...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie ośmieszaj się. Chyba nie będziesz jezdził na stalowych 16....
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
nie mam. To wystaje minimalnie. Z tyłu mam gorzej bo po wymianie na 288 jeszcze osłon nie założyłem...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
są większe. Ale ja zostawiłem te stare
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no chyba podjade. Potrzebuje go do potwierdzenia szkody z OC tamtego kolesia. Ale dzwonie do PZU czy skan nie wystarczy... http://vimeo.com/11954169 :polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
elo łelo
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
hehe.... raczej czy stalówka wejdzie na 321 W a4 nie. W a6 wchodzi
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Mientkie pytki jesteście może Co do zderzaczka DTM też się zastanawiałem ale wybrałem zderzak z grillem od s4 bo na niego chorowałem od początku Tez taki mialem u siebie. Grill S4 jest duzo ladniejszy od s lina. U mnie czas na zmiany z tego co pamiętam to miales kiedys nawet srebrny zderzak s-line do sprzedania
-
[B7 BLB] BLB z tubriną i IC z BRD. Wykres do oceny i pytanie do znawców tematu
no to już nie mam pojęcia o co kaman... powinieneś lekko robić 7.3-7.5
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Mientkie pytki jesteście może Co do zderzaczka DTM też się zastanawiałem ale wybrałem zderzak z grillem od s4 bo na niego chorowałem od początku
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty piracie... :decayed:
-
[B7 BLB] BLB z tubriną i IC z BRD. Wykres do oceny i pytanie do znawców tematu
no dokładnie. Mnie wychodzi ok. 7.3 a wg. wykresu mam 191koni i 378Nm... Aczkolwiek coraz bardziej wydaje mi się że ten wykres nie może być dobry, bo jezdzilem autami z takim momentem i dużo gorzej jezdziły... Zresztą 378Nm przy 191koniach to dość mało i wynikałoby że coś jest nie tak, a po jeździe wydaje się że jest wszystko ok. a nawet bardzo ok. Fotograf może sprzęgło masz zajechane? Masz gdzies wykres?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
co oznacza "installation list" ? nie moge nic na ten temat znalesc.. pewnie jest ale pod innym haslem :wallbash: w adaptacjach pod jednym kanałem ustawia się zamontowane komponenty w aucie (trzeba dodać chyba +4 do sumy którą tam mamy). Który kanał nie pamiętam. Poszukaj na forum
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak czytam takie opisy to od razu wyobrażam sobie gościa z pomalowanymi paznokciami w pończoszkach i skórzanych majteczkach No ciekawe to auto bo widać że chyba faktycznie wskaźnik obr. jest na ok 3 koła może ma też super inteligentnego FIS-a i mu sam rozgrzewa turbo Marcio masz wszystko opisane czytaj wszystko do końca zwłaczcza opis lampy prawej aaaaaa dzięki. Nie zauwazylem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
opis troche wk***iający... Jak ktoś pisze jakie ma wyposażenie auta to by przynajmniej sprawdził: - dużą nawigację (NAVI-PLUS)..... ma RNS-E a to nie to samo. - pakiet chrom,........... coś takiego nie istnieje.... Samochód znajduje się na pięknych i bardzo dużych 17 calowych felgach, które robią ogromne wrażenie. Na felgach znajdują się niskoprofilowe i bardzo szerokie opony. nie no przeogromne są... co do tego czy piękne nie będe się wypowiadał bo moim zdaniem wyglądają ochydnie...i nie robią na mnie wrażenia. Bardzo szerokie opony... rozumiem że stoi na 325 :decayed: I najważenijsze czemu na 7 zdjęciu obrotomierz wskazuje 3100obr/min... :mysli: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
jeszcze się nad tym zastanawiam. I tak jest to wszystko rozebrane do lakierowania, więc jak się zdecyduje to podjade po lampy i to zrobie. Troche się obawiam żeby czegoś nie sp***dolić... Sama myśl o wkładaniu lampy do piekarnika mnie przeraża...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
też te lampy mi tak średnio podchodzą... Tomcio wielkie dzięki. Jakbyś mógł mi jeszcze sprwdzić gdzie podpiąć kabelek od sprysków. Thx.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mnie kiedyś szczena opadła jak zobaczyłem wykres 2.0 tfsi dłubniętego przez chłopaków z CS... [br]Dopisany: 28 Maj 2010, 23:25_________________________________________________albo ten...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wukresik ładny. Ale ja już nie wierze hamowni v-techu...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
taaaa... a Kerciz by pewnie powiedział żeby reszte polakierować na czarno jak mam już zderzak w jedynym właściwym kolorze... :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
chodzi Ci o szczeline między zderzakiem a maską? W B7 reguluje się to śrubami. Zderzak nie jest założony na gotowo bo auto idzie teraz do lakiernika.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
albo polakierował reszte na czarno, co nie? :decayed:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
znaczek s4 zniknie oczywiście z grilla tylko jeszcze musze sie zastanowić co zrobić z mocowaniem
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja chciałem s4 i nawet nie wiesz jak cięzko było taki znaleźć...