Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

siemian

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez siemian

  1. [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 10:14_________________________________________________moge to wykasować - kwotę znasz - Piotrek juz przelał :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 10:17_________________________________________________ma ktoś kanister panowe bo mi paliwa brakło... :polew: :polew: No tak jak stacje są w odległości większej niż 20km to się pojawia problem... i albo trzeba miećkanister albo nie zapuszczać się tak daleko [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 10:22_________________________________________________Miron wreszcie sobie możesz ekologicznie auto odchudzić... http://wiadomosci.onet.pl/2083408,441,przelomowe_odkrycie_w_sprawie_plastiku,item.html Czekałeś na taką informacje od lat :gwizdanie: :gwizdanie:
  2. nie pamieta Wół jak Cielęciem był.... i wstawal o 13... Pamięta. Ale nie o 13 tylko najwcześniej o 15
  3. spadówa do swojego kurwidołka Miron!! :polew:
  4. tradycja musi być zachowana [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 09:38_________________________________________________bo tylko chamy się nie witają
  5. a ja sobie własnie do pracy przyjechałem. Troche sobie dziś pospałem. A co do wczesnego wstawania: Nie ma to jak Cuber... Jak kiedyś do niego o 10 zadzwoniłem to mnie opierdolił że go obudziłem... :polew:
  6. Przecież jesteśmy A4 klub Polska, a nie Lanos klub Polska... Stać nas :> :> :> Gryfi weźnie taksówke to go taniej wyjdzie, a za róznice kupi wszystkim obiad więc nie ma się co martwić... A co do a4 clubu to to przecie nasz wróg :evil: A tak w ogóle to :hi:
  7. głownie wszystko co zwiazane z handlem interentowym i komputerami u nas w firmie (katalogi cenniki prezentacje i inne pierdoły) i troche papierkoej roboty. A w praktyce wygląda to tak że robi się to gdzie się jest potrzebnym. Czasem trzeba pakować towar na magazynie, czasami trzeba go porozwozić, połazić po bankach, urzedach itepe... Jestem urządzeniem wielofunkcyjnym :> :> :> Nawet czasem w sklepie sprzedaje jak się ekpedientka rozchoruje jakaś
  8. ło jezu. kolo 5 to ja się na drugi bok przewracam...
  9. no bo już dzisiaj zaspałem do pracy... Trzeba sie wyspać
  10. no a jak... :polew: Dobra ja spadam spać. Dobrej nocki :hi:
  11. dla Ciebie nic specjalnego bo byś się do niego nie zmieścił :polew: [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 23:00_________________________________________________oczywiście bez obrazy... sam nie jestem dużo mniejszy
  12. eeeee tam nie ma co pisać
  13. taki: [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 22:45_________________________________________________
  14. mkI oczywiście. Mój równolatek
  15. mój golf. Jest cabrio, jest biały i jest piękny
  16. od razu lepiej... To na jaki temat teraz skaczemy?
  17. jak Siemian jedzie na legalizacje gaśnic to płaci więcej niż za rozrząd :gwizdanie: ja nie powiem za co Ty płacisz więcej niż za rozrząd :gwizdanie: :polew: :polew:
  18. zresztą podobaja mi sie niektore stare auta. Ale to akurat mi nie podchodzi... o mój golf mi się bardzo podoba
  19. ale to nie jest moja epoka... moje auto pewnie będzie się rozpadać jak będzie miało tyle lat... i też będzie pewnie już brzydkie.
  20. nie zapomnij wetrzeć brylantyny we włosy bo chłopcy w Taawie to lubią

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.