Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 10:14_________________________________________________moge to wykasować - kwotę znasz - Piotrek juz przelał :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 10:17_________________________________________________ma ktoś kanister panowe bo mi paliwa brakło... :polew: :polew: No tak jak stacje są w odległości większej niż 20km to się pojawia problem... i albo trzeba miećkanister albo nie zapuszczać się tak daleko [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 10:22_________________________________________________Miron wreszcie sobie możesz ekologicznie auto odchudzić... http://wiadomosci.onet.pl/2083408,441,przelomowe_odkrycie_w_sprawie_plastiku,item.html Czekałeś na taką informacje od lat :gwizdanie: :gwizdanie:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew:- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie pamieta Wół jak Cielęciem był.... i wstawal o 13... Pamięta. Ale nie o 13 tylko najwcześniej o 15- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spadówa do swojego kurwidołka Miron!! :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
tradycja musi być zachowana [br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 09:38_________________________________________________bo tylko chamy się nie witają- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a ja sobie własnie do pracy przyjechałem. Troche sobie dziś pospałem. A co do wczesnego wstawania: Nie ma to jak Cuber... Jak kiedyś do niego o 10 zadzwoniłem to mnie opierdolił że go obudziłem... :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przecież jesteśmy A4 klub Polska, a nie Lanos klub Polska... Stać nas :> :> :> Gryfi weźnie taksówke to go taniej wyjdzie, a za róznice kupi wszystkim obiad więc nie ma się co martwić... A co do a4 clubu to to przecie nasz wróg :evil: A tak w ogóle to :hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
głownie wszystko co zwiazane z handlem interentowym i komputerami u nas w firmie (katalogi cenniki prezentacje i inne pierdoły) i troche papierkoej roboty. A w praktyce wygląda to tak że robi się to gdzie się jest potrzebnym. Czasem trzeba pakować towar na magazynie, czasami trzeba go porozwozić, połazić po bankach, urzedach itepe... Jestem urządzeniem wielofunkcyjnym :> :> :> Nawet czasem w sklepie sprzedaje jak się ekpedientka rozchoruje jakaś- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ło jezu. kolo 5 to ja się na drugi bok przewracam...- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
u siebie ja wstaje 7:15 :>- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no bo już dzisiaj zaspałem do pracy... Trzeba sie wyspać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no a jak... :polew: Dobra ja spadam spać. Dobrej nocki :hi:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dla Ciebie nic specjalnego bo byś się do niego nie zmieścił :polew: [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 23:00_________________________________________________oczywiście bez obrazy... sam nie jestem dużo mniejszy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eeeee tam nie ma co pisać- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
taki: [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 22:45_________________________________________________- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mkI oczywiście. Mój równolatek- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
mój golf. Jest cabrio, jest biały i jest piękny- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
od razu lepiej... To na jaki temat teraz skaczemy?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jak Siemian jedzie na legalizacje gaśnic to płaci więcej niż za rozrząd :gwizdanie: ja nie powiem za co Ty płacisz więcej niż za rozrząd :gwizdanie: :polew: :polew:- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zresztą podobaja mi sie niektore stare auta. Ale to akurat mi nie podchodzi... o mój golf mi się bardzo podoba- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale to nie jest moja epoka... moje auto pewnie będzie się rozpadać jak będzie miało tyle lat... i też będzie pewnie już brzydkie.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie zapomnij wetrzeć brylantyny we włosy bo chłopcy w Taawie to lubią- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to co 3 lata stała?- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to który to rocznik? - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu