Treść opublikowana przez siemian
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew::polew::polew: Siemian Ty tu masz jakiś podsłuch czy co:decayed: wystarczy że o Tobie wspomnieli i już się witasz:shock3: Wielki Brat wszystko widzi :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
no bo jak ktoś konkretny wpada z kim można pogadać to chce się przyjechać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to zależy która skrzynia z kolei będzie dobra i na którą Ci auto poskładają żebyś miał czym przyjechać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Na grilla to sobie można do Łodzi jechać....
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Przemo kupując używke nigdy nie masz pewności... rozumiem że miałbyś pretensje kupując nową część, ale przecież wiesz że montaż używki zawsze wiąże się z ryzykiem... Mając tyle częsci nie są w stanie wszystkiego sprawdzić...poprostu nie da się sprawdzić każdej części...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Damian ma dobre podejście. Ja nic złego nie mge powiedzieć a juz rozne sytuacje były.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
mnie sie wydaje ze lewy i prawy zacisk jest inny...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widze że Ty bardzo dziś zapracowany jesteś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Rutyna w pracy - Sadistic.pl :decayed:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi::hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ty byś się rodziną zajął a nie po Polsce się woził... ale w sumie rozumiem... Dawno nie byłeś w Żychlinie to stęskniłeś się za centralną Polską...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
do tych hamulców które mam teraz nie ma zamienników tarcz Przeoczyłeś przeoczyłeś. Porsche były za malutkie więc wpadł zestaw przód/tył z RS4 (przód 365x34 tył 324x22)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
proste
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie no prosze Cie. Hamulce przód i tył w rs4 były nawiercane. a te pęknięcia pojawiły się z przodu... tył jest idealny
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
poprostu się spieszyłem...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
kurcze ostatnio zaczeły mi troche bić tarcze... dziwne... przecież są pływające... Pooglądałem je i mają jakieś dziwne przebarwienia, nie wiem czy to normalne... tzn. nie same przebarwienia mnie martwią ale to że są jakieś takie nieregularne... nie wiem czy tak ma być... poza tym zastanawia mnie co ile trzeba czyścić dziury w tarczach bo u mnie po paru tygodniach są praktycznie zapchane... Jeszcze martwi mnie jedna sprawa dzisiaj pooglądałem dokładnie tarcze i zauważyłem jakby małe pęknięcia przy nawierceniach... czy z tym może się coś stać i czemu to tak jest? (devastation może Ty pomożesz??)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
co do serwisu to nie do końca się zgodze. Wszystko zależy jak się trafi i taka jest prawda. Jedze BLB teoretycznie mocno usterkowym dieslem a przez 4 lata nie miałem zbytnio problemow z silnikiem... A po drugie to Kerczi tfsi by mi dużo więcej palił. Co do przegiebu to napewno 3.0 tdi bedzie mialo wiekszy przelot... nie no nad silnikiem myslaem z 2 tygodnie temu i definitywnie postawiłem na 3.0 tdi więc mnie nie przekonasz brałem wszystkie za i przeciw... Najchętniej bym kupił autko krajowe bo nie chce mi się jezdzć za autem... no i włąnie ta akcyza
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
to były dwa silniki które brałem pod uwage. 2.0 tfsi vs 3.0 tdi. Konsultowałem się z paroma osobami i potwierdzili to co mi się wydawało. Za TDIkiem w moim przypadku przemawia to że ja normalnie nie jeżdze a mimo wszystko TFSI ma dużo szerszy wachlarz spalania. Jak przy średnio dynamicznej i dynamicznej jezdzie TFSI i 3.0 TDI będą palić powiedzmy mniej więcej tyle samo, o tyle przy mega dynamicznej jezdzie ta róznica w spalaniu będzie robić się dużo większa na korzyść TDIka. Poza tym nie wiem czemu ale jakoś dzwięk TFSI mi nie podchodzi :decayed: wiem że to ostatnia rzecz na którą się patrzy ale jednak
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a7 brzydkie...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
środki są srebrne bo żeby wnęki okleić to dużo więcej foli trzeba
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
spoczko. o ktorej bedziesz? :wink::wink: