Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
bo wy to takie mietkie pytki jesteście
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja jak patrze na Twoje buty to zastanawiam się nad tym samym w stosunku do Ciebie [br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 09:50_________________________________________________letnie kapciuszki skompletowane :kox:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to fundusze juz nie idą
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:polew: :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://www.sadistic.pl/pozegnanie-2011-fail-compilatoin-vt97586.htm 3:40- hammer mówiłem Ci że ten sylwester na rynku to niezbyt dobry pomysł :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ja bym przyszedł jakby był alkohol... jak jest tylko alkochol to nie ide :polew: :polew:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tylko na tokarce[br]Dopisany: 31 Grudzień 2011, 16:50_________________________________________________mam kilku nawiedzonych klientów, u których zmiana kól na zimowe wiąze sie że zmianą hamulców i zwykle przechodza z 345mm na 320mm a jeden jest taki który wrzuca na czas zimy 312mm ja jak znajde fajny komplet hamulców na lato to też tak bede robił
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
monroe reflexy pod be więc takie same. Pomyślimy Bart z tymi springami
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
u mnie był kłopot przy hamowaniu w CompSporcie bo stabilizator zahaczał o rolke Ale popuścili na pasach i sie udało
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
chyba same amory, o odbojnikach nic mi nie wiadomo. Nie no ogólnie jest fajnie. Twardość mi pasuje tylko żeby był o ten. 1cm wyżej. Ja mam zawias pod benzyne pamiętasz jak gadaliśmy pewnie dlatego.[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 14:31_________________________________________________jak na lato wejdą takie koła to będzie koxik [br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 14:33_________________________________________________trzeba być hardkorem
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Ale przy takich wartościach (poniżej 635mm) koło chowa się już za najwyższym punktem rantu błotnika - a tego efektu chiałem uniknąć. Chociażby dlatego, że letnia felga ma dystans dający ET31 a zimowa ET28 - tarłoby mi błotnik... no tył jest równo z błotnikiem. Przód nestety minimalnie sie chowa. Myślałęm osttnio o dorobieniu czegos w rodzaju dystansu na kielich żeby przód podnieść o 1cm, bo na 19' może nie być widać z przodu opony Ja mam ET 35[br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 14:24_________________________________________________ moje...? :polew: :polew: :polew: :polew: nie chcielibyście Jak auta to już szukam- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
obcieram przecież Ci już kiedyś dzwoniłem A jak założyłem zimówke z dużym bieżnikiem to już nawet na minimalnych bujnięciach obciera tak samo jak idzie sie bokiem w łukach ale jak sie radio pogłośni to nie słychać- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
tak z ciekawości ile jest standardowo?- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
ja na zimówce 235/40/18 mam przód: 618mm tył 633mm- [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Lepiej niż na H&R + amorki 1BE. Ale mimo wszystko nadal jest za twardo - u mnie są paskudne drogi. Na autostradzie czy nowych odcinkach jest super ale jeżdżąc w swoim mieście tylko się wkurzam. Jest kiepsko, nawet teraz na 17". Dlatego zastanawiam się nad swapem na Weitec -30 + Monroe Reflex ale dla standardowego zawieszenia. Znacie kogoś z takim setupem? ja z twardości u mnie jestem bardzo zadwolony. moge nawet powiedziec ze mogłoby byc troche bardziej twardo. Zobaczymy co będzie jak 19' na lato wrzuce. Kurcze ide z ciekawosci zmierzyc u mnie odleglosc blotnika od ziemi- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
zapieliśmy go nawet za Hammera ale nie dał rady... Jednak w wózku brakuje quattro- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no jakby trafił w RNSa to bym już mógł szukać nowego [br]Dopisany: 30 Grudzień 2011, 11:16_________________________________________________aż dziwne że nie ma śladu. chyba od tunelu sie odbił- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew: :polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
z gracją to mi laptop z tylnej kanapy przeleciał obok głowy i odbił się od deski rozdzielczej- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
cholera rozpracowałeś mnie mialem do wyboru, albo zrobić to szybko i liczyć że nikt nie zauważy albo od połowy drogi jechać na zgaszonym silniku- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobra ja spadam spać.- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
fajnie że się skusiłes i sobie wsiadłeś do środka - jakoś tak głupio mi było że Magda już tyle razy jechała a Ty jeszcze nawet nie siedziałeś :gwizdanie: swoją drogą zmieniłbyś już przyśpiewke, stać Cie na więcej :decayed: Magda to Magda tamto... wiem że mi zazdrościsz nie Tobie zazdroszczę a jej współczuję A tak na serio to laskę masz rzadko się takie spotyka żeby laska miała swoje zdanie i jak to się mówi miała jaja W Bukowinie zaledwie 15min się widzieliśmy a już mi powiedziała że mam jej dać godzinkę a stworzy warunki żebyśmy się razem zabawili tylko spławi tego buraka - troszkę mnie w tedy oszukała bo już po 40min. była wolna no ale.......................widocznie jej zależało :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
fajnie że się skusiłes i sobie wsiadłeś do środka - jakoś tak głupio mi było że Magda już tyle razy jechała a Ty jeszcze nawet nie siedziałeś :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: pośmiałeś się, i co lepiej? - [B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")