Treść opublikowana przez siemian
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
fajnie że się skusiłes i sobie wsiadłeś do środka - jakoś tak głupio mi było że Magda już tyle razy jechała a Ty jeszcze nawet nie siedziałeś :gwizdanie: swoją drogą zmieniłbyś już przyśpiewke, stać Cie na więcej :decayed: Magda to Magda tamto... wiem że mi zazdrościsz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
fajnie że się skusiłes i sobie wsiadłeś do środka - jakoś tak głupio mi było że Magda już tyle razy jechała a Ty jeszcze nawet nie siedziałeś :gwizdanie: :polew: :polew: Żebyś Ty wiedział gdzie Twoja Żona siedziała :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 23:48_________________________________________________ nie ma problemu - od tego między innymi są zloty ooo to fajnie. Rzucisz mnie następnym razem do Warszawy :decayed: ...nie ciesz się tak ja wróce
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Miron dobrze napisze to: "Fajne masz to auto Miron" ale błagam Cie nie pisz mi tyle PW bo skrzynke mi zablokujesz
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
hmmm.. a u mnie w klimatroniku temperatura tylko do 28 chyba... a u Ciebie 260 stopni... szacun Miron pewnie masz pakiet sauna Swoją drogą też jestem ciekaw jak jedzie się 260 trzymając takie cieńkie kółko kierownicy, ja bym sie bał że się wyślizgnie z rąk
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
VENI VIDI VICI Dzięki wyszystkim za spocika, w moim przypadku nieplanowanego to jest wersja wiesz dla Kogo
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
nie moze tak byc. Może nie poczekales aż navi wygaśnie. Zrestartuj navi. po restarcie pokazuje sie logo. Restartuje sie trzymajac przez 10 sekund przyciski radio i setup
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
POPO takie ma w 18' i nie podobaja mi się. Tej felgi jest za mało w stosunku do bryły auta i wygląda to śmiesznie moim zdaniem.
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nie podobaja mi sie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Twój jedyny przyjaciel z dzieciństwa?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zapraszam
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
buahaha napewno swoja drogą Wihajster dawno Cie tu nie było
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
"PODPIS USUNIĘTY - REGULAMIN" oj arturooo nieładnie :polew: :polew:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ja bym pomyslal o tych OZ z ex B6 Pozka, bo podobno sa do kupienia jakie?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
:decayed:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hehe Dzo-Dzo jak tam mikrofalówka? :polew: Wczoraj z Dzo-dzowi zrobiłem promocje noworoczną. Przy zakupie hamulców z eSy mikrofalówka gratis :polew: :polew: takie promocje tylko u mnie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
napisy są na zaciskach :decayed: co za dużo to niezdrowo
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
felga lepiej wygląda bo jest większa
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
nowy felunek na lato
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jesli chodzi o tył to tutaj felga nie ma takiego znaczenia bo tarcze ogólnie są mniejsze. W tej chwili masz u siebie 288x12 więc ewentualnie jesli kiedys chcialbyś zmienić na cos większego to musisz szukac zestawu od eSy. Co do ori tarcz i klocków to robiło je pare firm dla audi (w zależności od daty, rodzaju klocka itepe). Jeśli się nie myle to na tyle przy 288 widziałem Ferodo lub Brembo i TRW.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zdrowych- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
artur o co Ci chodzi przecież 3,25zł można było zaoszczędzić... :polew: [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 00:19_________________________________________________ A ja się założę , że jest na miejscu w Magro jw- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ale pasek Conti albo Gates :gwizdanie: Trzeba było zapodać łori :gwizdanie: ... ale to Twój paździoch I tak pójdzie do żyda, więc mi to tito :gwizdanie: jakbym zamówił ori to by mi tego jutro nie poskładali... to powinno przejść do kanonu powiedzeń hammera tak samo jak "każdy orze jak może" :polew: to nie lepiej dać ponczoche?? takie w Twoim stylu to by było i złotówki by się ostały... Potem mógłbyś powiedzieć... no co nikt nie dziwonił to widocznie było ok :polew: :polew: - Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu