Treść opublikowana przez Yeti9292
-
Jaki olej i ile na wymianę do skrzyni biegów S-tronic w Audi?
@Dev cześć, a do auta z Kanady jesteś w stanie dobrać graty i olej? U mnie mają problem z vinem. WA1VFCFP5FA098823 Jakie oznaczenie skrzyni? Niby jest na nalepce ale takowej nie odnalazłem w aucie. Warto jeszcze gdzieś wymienić olej czy tylko w skrzyni wystarczy? Nastawiam się na wymianę statyczną. Dziękuję za odpowiedź
-
1.8t bfb, brak mocy, logi
Winny okazał się katalizator - stopiony rdzeń. Dziękuję wszystkim za sugestie odezwe się jeszcze, doładowanie 0.6 bara mam dopiero przy 3000 RPM :/ Dolot szczelny, coś z podciśnieniem?
-
1.8t bfb, brak mocy, logi
Sprawdzałem jeszcze na trasie, to w chwili wciśnięcia pedału przyspieszenia doładowanie wzrosło na chwilę do 1250mbar
-
1.8t bfb, brak mocy, logi
Cześć Wszystkim, Auto do 40km/h rozpędza się znośnie, później tragedia. Klapka od wg na miejscu, kat nie wygląda na przytkany. Na odpiętej przepływce bez zmian. Na odłączonej gruszce od 75 bez zmian (nie zaślepiałem wyjść) Załączam logi, niepełne, dzisiaj może uda mi się zrobić poprawne. Proszę o analizę TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM TuneZilla Log Viewer LOG.TUNEZILLA.COM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Szanowne grono ;)
-
Nieprzyjemny zapach spalin w aucie podczas postoju
Sprawdź odmę czy jest szczelna. U mnie kolanko się rozsypało i śmierdziało
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Michał, Podkarpackie, Okolice Lubaczowa