Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

spec87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja mam podobny problem tylko u mnie przy tym nie działa centralny zamek do bagażnika ... Wydaje mi sie ,że szyby to wina kostki w dzwiach ... ale skąd ten bagażnik ? moze jakis bezpiecznik??
  2. spec87 odpowiedział(a) na audib6malysz temat w Audi A4 B6
    Mam ten sam problem. Jak Ci poszło Małysz?
  3. To skrzypi przy końcu rolety ,w tym miejscu gdzie się ją zaczepia. Można zaczepy rolety czymś owinąć. Ja nic z tym nie robiłem. Staram się pamiętać aby końcówkę rolety zlozyc w dol. Przynajmniej u mnie tak jest.
  4. Też mam ten problem gdy końcówki rolety nie zegnę w dol. Ale gdy skrzypi to otwieram bagażnik zginam w dół i jest ok:-)
  5. Cześć jestem Tomek . Od pół roku posiadam audi a4 b6 avant 2003 rok:-) piękna czarna perła pakiet chrom;-) mam kilka drobnych usterek o które będę pytać;-) i posiadam też małą wiedzę jak naprawić niektóre usterki:-) pozdrawiam:-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.