Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Michalekbmw

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. no wlasnie przy nastepnej zmienie oleju bedzie czysczony caly uklad dzieki za rade smok czyszczony w tamtym roku przez poprzedniego wlasciciela auto sprzedane temat do zamknięcia zeby nie zasmiecac
  2. Siemano i ja sie pochwale swoim a4 samochod kupiony w styczniu za duzo nie zdazylem w niej zrobic ale powoli sie modzi:) A4-rka z 2001roku sedan z Quattro silnik 1,8t avj z dodatkiem podtlenku Lpg wyposazenie prawie seria z malymi plusami tj: Quattro skórzana tapicerka tempomat 4x elektryczne szyby lodówka w schowku radio 2 din NA sprzedaz zmieniarka w schowku NA sprzedaz zawiaeszenie fabryczne 1be plany: wymiana tunelu srodkowego (zrobione) likwidacja otarc i rdzy z nadkola blotnika swap hamulcow DP (zrobione) FMIC Wieksze wtryski wieksze turbo i inne kilka zdjec : samochod zaraz po zakupie sprowadzony az ze slaska po zakupie oczywiscie pakiet startowy *wymiana kpl rozrzadu *wymiana oleju na Millers-a 10w40 *wymiana wszystkich filtrow i plynow po zmienie kół na Sline i usunieciu dolnego grilla z chromu prezentuje sie tak: o dalszych modach bede informowal
  3. Widze grubo sie dzieje powodzenia w dalszych modach, sledze temat:)
  4. ja bym fele cale w kolor wsadzil jakos nie przemawia ta polera za mna ale samochodzik ladny
  5. felga za***ista ja bym lampy na czarno zrobil
  6. montuj z s4 sa w miare tanie jeszcze chyba ze na grubo to z poesche cayenne turbo ale wtedy fela 19stka
  7. Fajny fajny:D zazdroszczę środka
  8. witam od wczoraj jestem posiadaczem a4b6 w napędzie quattro, wcześniej jeździłem a3 8p niedługo opisze auto w odpowiednim dziale, proszę nie sugerować się Nickiem Michalekbmw (bmw - skrót od Warszawskiej dzielnicy Bemowo) nie od samochodu. pozdrawiam wszystkich Audi-Maniaków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.