-
A4 b6 [avj] Quattro+ lpg Warszawa
no wlasnie przy nastepnej zmienie oleju bedzie czysczony caly uklad dzieki za rade smok czyszczony w tamtym roku przez poprzedniego wlasciciela auto sprzedane temat do zamknięcia zeby nie zasmiecac
-
A4 b6 [avj] Quattro+ lpg Warszawa
Siemano i ja sie pochwale swoim a4 samochod kupiony w styczniu za duzo nie zdazylem w niej zrobic ale powoli sie modzi:) A4-rka z 2001roku sedan z Quattro silnik 1,8t avj z dodatkiem podtlenku Lpg wyposazenie prawie seria z malymi plusami tj: Quattro skórzana tapicerka tempomat 4x elektryczne szyby lodówka w schowku radio 2 din NA sprzedaz zmieniarka w schowku NA sprzedaz zawiaeszenie fabryczne 1be plany: wymiana tunelu srodkowego (zrobione) likwidacja otarc i rdzy z nadkola blotnika swap hamulcow DP (zrobione) FMIC Wieksze wtryski wieksze turbo i inne kilka zdjec : samochod zaraz po zakupie sprowadzony az ze slaska po zakupie oczywiscie pakiet startowy *wymiana kpl rozrzadu *wymiana oleju na Millers-a 10w40 *wymiana wszystkich filtrow i plynow po zmienie kół na Sline i usunieciu dolnego grilla z chromu prezentuje sie tak: o dalszych modach bede informowal
-
[B6 AVF] Moja czarna Perła A4
Widze grubo sie dzieje powodzenia w dalszych modach, sledze temat:)
-
[B6 AVJ] sedan 1.8T Quattro :) aktualnie-230hp/350Nm KW V1/JR21 19" 9.5J:.. Bix B8, heble 345mm
felgi out powodzenia w modzeniu
-
[B6 AVJ] 1.8TQ Dolphin Gray sedan
ja bym fele cale w kolor wsadzil jakos nie przemawia ta polera za mna ale samochodzik ladny
-
[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC
felga za***ista ja bym lampy na czarno zrobil
-
[B6 AVJ 210KM 307Nm] Niebieska strzala
montuj z s4 sa w miare tanie jeszcze chyba ze na grubo to z poesche cayenne turbo ale wtedy fela 19stka
-
[B6 BFB] srebrzysto czarne quattro
Fajny fajny:D zazdroszczę środka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam od wczoraj jestem posiadaczem a4b6 w napędzie quattro, wcześniej jeździłem a3 8p niedługo opisze auto w odpowiednim dziale, proszę nie sugerować się Nickiem Michalekbmw (bmw - skrót od Warszawskiej dzielnicy Bemowo) nie od samochodu. pozdrawiam wszystkich Audi-Maniaków
Michalekbmw
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta