Treść opublikowana przez Ponczek345
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Panowie ktoś z was się wybiera na Rothenburg w sobotę? Bo ja lecę
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ja tylko hasło rzuciłem, nie myślałem nawet nad tym, żeby się w święta spotykać Teraz coś lukałem na nowicjuszach i się dwie osoby pojawiły z B-c więc może być nas więcej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, widzę, że kolega niedaleko mieszka (ja Tomisław). Trzeba będzie się kiedyś zgrać i się gdzieś spotkać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko, widzę, że coraz więcej osób z B-c i okolic się pojawia na forum
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Witam pany, i jak modzimy coś, żeby się spotkać Bolesławiec albo Legnica? Bo kupiłem sobie wkońcu Audi i wypadałoby się pokazać
-
Gdzie najlepiej zrobić ChipTuning w dolnośląskie?
Że się tak dokleję A można prosić o lokalizacje?
-
Zegary jakby się wyłączają i problem z oświetleniem wnętrza.
A jeszcze mam takie spostrzeżenie: zauważyłem że nie dość, że mruga oświetlenia wnętrza to mruga mi ekranik climatronica, i zamykanie centralnego od środka raz działa raz nie, jak nie to tylko słychać kiedy pompka pracuje jak się kliknie w otwieranie. Obstawiałbym że coś jest z prądem... A i jak zostawię światło podsufitki na świecenie po otwarciu drzwi to raz gaśnie normalnie raz świeci się ciągle, choć po zamknięciu drzwi nie pokazuje mi komunikatu na fis.... PS. po zalaniu 25l do baku wskazówka pokazuje o 1/4 za dużo, a jak mam właśnie sucho to się te cyrki dzieją. Trochę dziwne to, więc jak będzie trochę czasu to luknę do pompy i pływaka, bo zdaje mi się, że gdzieś musi robić zwarcie.... PS.2 Tak trochę z innej beczki: licznik Jagger i VDO różnią się kostkami ? aa i czy jak nie miałem wskaźnika temp. oleju i ładowania to po zakupieniu licznika z tymi wskaźnikami będą działać bez przeróbek ?
-
Zegary jakby się wyłączają i problem z oświetleniem wnętrza.
Tak właśnie przeczuwałem :/ Coś kiedyś słyszałem że do lifta z 2000r. montować można jeden rodzaj liczników ale ile w tym prawdy jest to nie wiem.... Dzięki za odpowiedź....
-
Zegary jakby się wyłączają i problem z oświetleniem wnętrza.
Witam, Od kilku dni mam problemy z moim licznikiem w audi a4 b5 1.9tdi 2000r. Jest to licznik z 1/2 fis. Sprawa wygląda tak, że po włączeniu zapłonu licznik się zapala i po jakimś czasie oświetlenie "mrugnie" wraz z liczydłem km i zegarem (od czasu jak to mi się dzieje resetuje mi się ustawienie daty i godziny) no i wskazówki od obrotów i prędkościomierza opadają i po chwili działają i tak co jakieś 2-3 sekundy. Za to fis dalej się świeci i miga mi komunikat wykrzyknika (muszę zobaczyć czujniki abs). Razem z tym mruganiem mruga mi całe oświetlenie w samochodzie. Panowie ratujcie bo mnie to powoli denerwuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Jestem Rafał, mieszkam w Tomisławiu (powiat Bolesławiecki). Moje autko to Audi A4 B5 z 2000r. 1.tdi 110km i jestem w jej posiadaniu dokładnie 3 dni No i niestety mam z nią kilka problemów, dlatego będę szukał na forum pomocy Pozdrawiam