Treść opublikowana przez szogun555
-
Tarcze licznika zamienniki do wersji USA
Ja raczej wymienię całe zegary, ale chcę zobaczyć to u Ciebie i czekam na foto
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/345525-audi-a4-b8-lift-20tfsi-s-line-quattro/
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Jeździ się trochę lepiej pod względem komfortu, ale to tez zasługa nowej opony zimowej. Fotki znajdziesz w opisie auta.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Szerokość felgi to 8j, oczywiście jest ta sama do jednej i drugiej gumy. Dokładnie, opona 225 jest bardziej schowana przez naciąg...
-
Tarcze licznika zamienniki do wersji USA
Witam, czy ktoś może zakładał takie tarcze ? Chodzi mi o jakoś wykonania i co w ogóle o tym myślicie... http://allegro.pl/tarcze-licznika-audi-a4-b8-audi-q5-zamienniki-i6578095111.html
-
Mercedes-Benz GL 550 AMG 4 MATIC
Dzwoniłem ostatnio do ASO w sprawie haka i po numerze VIN autko jest przystosowane pod hak, ale podobno jest problem z elektryką. Panowie twierdzą, że montowali jakiś czas temu hak w takim samochodzie i musieli wszystko zdemontować bo po podłączeniu przyczepy robiła się choinka na przyczepie. Nie wiem czy pod USA jest może jakieś inne kodowanie, a może faktycznie nie będzie to chodziło z przyczepą eropejską. Pan stwierdził, że jest możliwy tylko montaż w zakładzie który się zajmuje hakami z podłączeniem tylko pod lampe. Oczywiście taki montaż odpada bo auto jest na gwarancji. Może ma ktoś jakiś zaprzyjaźniony servis Mercedesa gdzie mógłbym zaczerpnąć jakieś informacje ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Zgadzam się, lato mam 245/40, a zima 225/45. Na zimowkach komfort lepszy, ale na 245 wygląda dużo lepiej Kolego birut, ja jeżdżę na ori 18 8j ET 47 + dystans tył 20mm i przód 15mm z oponą 245/40. Koło jest bardzo fajnie zrównane z błotnikiem i nic nie przyciera. Na zimę mam ten sam zestaw tylko z oponą 225/45 i jest troszkę bardziej schowana opona, ale uważam, że też w porządku
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
a manetką zmieniałeś opcje ? Tak zmieniałem manetką, mam np. opcje ilości zużycia paliwa przy włączonej klimie i innych urządzeniach elektrycznych. Może ma jakieś znaczenie, że to USA i jest potrzebne inne kodowanie. sprawdź jeszcze raz czy przyjęło kodowanie Kodowanie przyjęte, ale bez zmian.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
a manetką zmieniałeś opcje ? Tak zmieniałem manetką, mam np. opcje ilości zużycia paliwa przy włączonej klimie i innych urządzeniach elektrycznych. Może ma jakieś znaczenie, że to USA i jest potrzebne inne kodowanie.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Próbowałem ostatnio uruchomić LAP TIME + TEMP. OLEJU 17-Instruments ---> Coding 07 ---> Long Codng Helper ---> BYTE 1 Bit 3 zmiana z 0 na 1 Kodowanie przyjęte, a jednak nie pokazuje na fis. Czy ktoś pomoże ?
-
AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO
Tak na luzie wyszło 267KM i 413Nm
-
Montaż haka w Audi A4 B8
Ja u nich kupiłem hak i właśnie tą wiązkę, wszystko z firmy Westfalia. Cztery dni temu wszystko zostało założone i zakodowane w Mazico Łódź. Wczoraj przeciągnąłem przyczepę z działki i wszystko działa idealnie.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Raczej pójdę w oponę 245/35 z felgą 8,5j z ET 33
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Właśnie o to mi chodziło... krótko i na temat... Wielkie dzięki panowie
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Z ET33 ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Byłem sprawdzić i faktycznie jest 8j
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Pytanie do specjalistów... Obecnie jeżdżę na ori 18" 8,0j 245/40R18 z ET47 plus dystans przód 15mm i tył 20mm. Mam zamiar kupić coś w 19" z oponą najbardziej zbliżoną średnicą 245/35 i tu moje pytanie. Czy kupić 19" 8,5j z ET 33 czy może 9j z ET 33 ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Będzie znacząca różnica w hamowaniu na 345mm ? Czym się różni zwykły zacisk od s4 ? Jaki model tarczy i klocków ? Aaa, mógłby ktoś podać numer tego jarzma ?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe do Audi A4 B8?
Obecnie mam tarcze 320mm i mam zamiar przejść na 345mm, czy można zmienić samo jarzmo ? Zaciski chciałbym zostawić bo mam 25kkm. Jakie tarcze i klocki byłyby najlepsze ?
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
U mnie w cyklu mieszanym wychodzi 9,5 l /100km
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
Przejechałem swoim 2.0 TFSI 10kkm i powiem szczerze, że nie dolałem grama oleju Na chwile obrcną jestem mega zadowolony z wersji USA
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
Czekamy na foty ! Co masz kolego na myśli pisząc "szkoda, że USA" ?
-
Mercedes-Benz GL 550 AMG 4 MATIC
Taki żarcik z lotto Może z pięć razy grałem, ale nie udało się wygrać...Co do autka, to naprawdę super, duży i bezpieczny, a do tego komfortowy. Sam dźwięk tej V8 podnosi uśmiech na twarzy
-
Mercedes-Benz GL 550 AMG 4 MATIC
Wystarczy grać w lotto ;-)
-
Mercedes-Benz GL 550 AMG 4 MATIC
Autko siedmio osobowe o masie 2480kg. Katalogowo 5,4 s do 100km/H, więc motor ma co robić...