Treść opublikowana przez szogun555
-
[B7 BLB] Po wizycie u Witka
ale jaka ładna seria :>
-
[B7 BLB] Po wizycie u Witka
- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jeszcze raz wielkie dzięki Marcin.Gorąco polecam.- [B7 BLB] Moja B7 Avant 2.0 TDI UPDATE 08/06/09
Fajne wozidełko a co do RNS-E to nie trzeba nic demontować ja zakładałem w Bydgoszczy panowie wyciągają tylko radio i climatronic.- [B6 BDH] ..::SEDAN::.. 2.5 V6 TDI BDH QUATTRO 2004R ...::FELGI 19 , :::...
Kolego autko zrobione miodzio wszystkie mody są naprawde :good:- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Czy do założenia manetki tempomatu trzeba zdjąć kiere?- [B7 BLB] Poziom oleju
Pokazywalo minimum czyli zolta kontrolka ale sprawdzilem jeszcze raz na bagnecie i stan byl na polowie miedzy minimum a max.Dolalem 2 setki i jest ok.- [B7 BLB] Poziom oleju
Bylem na Vag-u i jest wszystko ok.- [B7 BLB] Poziom oleju
Witam! Czujnik poziomu oleju pokazuje minimum,stan sprawdzilem na bagnecie i jest z 3 milimetry przed max. Co radzicie dolac olej czy raczej jest uszkodzony czujnik poziomu- [B7 BLB] Czujnik poziomu oleju b7
Dzieki kolego! Masz racje pozdrawiam.- [B7 BLB] Czujnik poziomu oleju b7
Koledzy gdzie sie znajduje czujnik poziomu oleju w b7 2.0 TDI BLB Z gory wielkie dzieki! :>- [B6 BFC] Centralny zamek nie reaguje na sygnał z kluczyka !
a moze pilot zostal uszkodzony,spadl ,albo cos takiego... Wlasnie chodzi oto ze nie,mialem go stylu w kieszeni i pewnie jak siedzialem to sie naciskalo a podobno jak sie naciska na pilota ktory nie jest w zasiegu auta to sie rozkoduje.- [B6 BFC] Centralny zamek nie reaguje na sygnał z kluczyka !
Centralny nie reaguje na sygnal z pilota nie otwiera ani nie zamyka na drugim kluczu jest wszystko ok.Jak moge zaprogramowac ten klucz dodam ze wymienilem baterie i nic Probowalem tych kombinacji opisanych powyzej ale d*pa blada,moze dla tego ze mam b7.Z gory wielkie- [B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
Dzięki kolego :>- [B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
Pozdrowionka!Piasek k-6- [B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
Siema! Z tym opisem sie nie przejmuj a jezeli chodzi o kolor to jest bardzo ciezki w utrzymaniu,ja mam sprawdzona myjnie,myje tam od kilku lat tylko recznie i bez chemi bo jest wlasnie tak jak piszesz kolor matowieje a po automatycznej jest pelno rys [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2008, 09:37_________________________________________________ Kupilem mleczko nazwy teraz nie pamietam musze zejsc do garazu produkcji USA i robie nim auto raz na 2 miesiace,lakier dostaje taka glebie i gina male ryski efekt jest naprawde zaje...sty jak bedziesz chcial nazwe to daj znac jeszcze jedno ja na swojej niuni mam lakier utwardzany czyli ceramiczny ceramiczny? to jakas opcja byla w fabryce czy juz auto bylo cale lakierowane? To musialo kosztowac majatek :gwizdanie: Mysle ze opcja w fabryce ojciec ma eske i tez ma utwardzany lakier a nowe eski maja podobno w standardzie taki lakier [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2008, 00:20_________________________________________________ Siema! Naprawde polecam! http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/06bbb49684803f94.html- [B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
Siema! Z tym opisem sie nie przejmuj a jezeli chodzi o kolor to jest bardzo ciezki w utrzymaniu,ja mam sprawdzona myjnie,myje tam od kilku lat tylko recznie i bez chemi bo jest wlasnie tak jak piszesz kolor matowieje a po automatycznej jest pelno rys [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2008, 09:37_________________________________________________ Kupilem mleczko nazwy teraz nie pamietam musze zejsc do garazu produkcji USA i robie nim auto raz na 2 miesiace,lakier dostaje taka glebie i gina male ryski efekt jest naprawde zaje...sty jak bedziesz chcial nazwe to daj znac jeszcze jedno ja na swojej niuni mam lakier utwardzany czyli ceramiczny- [B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
Co tu się dzieje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
jasne ze ze tak kazy jest mile widziany [/Dzieki pozdrawiam![/b]quote]- Spociki Łódzkie
Koledzy jestem z Pabianic moge sie tez podlaczyc na spocik- [B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
Koledzy czy moj motor ma DPF-a- [B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
Zgadzam sie z kolega pre_pl nie kazdy s-line ma wytloczone na fotelach i takze na kirownicy widac po ogloszeniach na mobile.- [B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
Pablo GT wieksza fela juz nie!Mam obecnie 235/45/17" i zawias tylko nie wiem jaki chyba 20mm bo jest 1BE i jest strasznie twardo,zastanawiam sie dlaczego jest w brifie a4-s4 czy chodzi tylko o zawias- [B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
Spojlerek pewnie ze tak- [B7 BLB] A4 B7 2.0 TDI S-line
mysle o RNS-E i ciemnych szybach sorki za zdjecia nie wiem jak je powiekrzyc - Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.