Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szogun555

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szogun555

  1. panowie a czy taki zestaw podejdzie 255/35/19ET43
  2. panowie jaki kupić dystans do takiego zestawu:7.5J/18"ET54 na oponkach 225/40/R18
  3. dzięki kolego
  4. mogę prosić o jakiś namiar do tego Pana
  5. dziękuję wszystkim za pomoc pozdrawiam
  6. dzięki kolego,wymienię chyba tylko sprzęgło bo mam dopiero przejechane 75tyś.km.[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 13:26_________________________________________________i jeszcze pytanko jakiej firmy kupić to sprzęgło co możecie polecić
  7. czyli rozumiem że dwu masa do wymiany :gwizdanie: może ktoś napisać jakiej firmy kupić najlepiej żeby było git
  8. Ostatnio miałem dziwną sytuację... może ktoś się z czymś takim spotkał.Jadę sobie na 4 biegu 2000 obrotów wcisnąłem gaz do oporu i odczułem wrażenie jakby zaczęło się ślizgać sprzęgło obroty z 2tyś. wskoczyły na 2600 i po 2 sekundach spadły na 2100 i dopiero zaczął przyspieszać,dodam że dzieje się to tylko na 4 i 5 biegu,reszta biegów jest ok.Dodam że dzieje się to nie zawsze.Mam przejechane 75tyś.km i jest to przebieg rzeczywisty w 100%.Czy może mi ktoś pomóc z góry dziękuję.
  9. czy może mi ktoś podać linka na te obudowy w satynie z góry wielkie
  10. a czy ET42 będzie grało
  11. takie pytanko :)mam do kupienia koła o rozmiarze 235/45/18 z felgą 18''8J ET42 i pytanko czy to podejdzie do mojej niuni
  12. panowie co jest potrzebne żeby dołożyć drugi interculer po prawej stronie chciałbym żeby było wszystko jak w ori
  13. wielkie gratki kolego
  14. Spokojnie podejdzie A co do opon to tak 225-235/40/18. wielkie dzięki
  15. a czy taka fela podejdzie do b7 18x8J ET35 i jaka oponka do tego
  16. też mi się tak wydaje,te felgi są od S3
  17. Witam Panowie czy do b7 będzie to pasować 7.5Jx18ET54 z oponką 225/40 R18
  18. Ciekawe jak to świeci
  19. Właśnie a co z sedanem
  20. Myślę że nie,brałem się przed programem z Leonem 157KM w serii i gość ledwo dał mi radę,myśle że wygrał tylko ze względu na masę auta.
  21. W tej chwili mam sporo wydatków ale myślę za kilka miesięcy zjawie się u Ciebie i będziemy rezać dalej. Jeszcze raz wielkie dzięki Witek [br]Dopisany: 23 Listopad 2009, 09:50_________________________________________________ Dzięki kolego No niutki robią swoje,ładnie teraz ciśnie w fotel,już się nie mogę doczekać co będzie po wymianie turbo od BRD.
  22. Tak właśnie myśleliśmy na początku ale Witek powiedział że jest ori i nic nie było grzebane :>
  23. Witek mówi że jak zmienie na turbo BRD i założe IC to 210KM wyjdzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.