-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
z wyciętym katem i dpf przechodzą podobno normalnie, więc nie martwiłbym się no chyba, że papier od producenta będzie potrzebny ale wątpię...
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
http://microsites.audi.com/servicecampaigns/en-gb/index.html niestety na tej stronie wyszło, że mam jakie to ma znaczenie??Kto normalny tam pojedzie zeby moc zmniejszyc?? Wiesz, mój ma 120 rumaków, to się już chyba zmniejszyć nie da. yyyyy a jak to jeździ przy masie własnej 1600kg? Ja mam stag na 180KM i nie wyobrażam sobie w tym aucie mniej
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
http://microsites.audi.com/servicecampaigns/en-gb/index.html niestety na tej stronie wyszło, że mam jakie to ma znaczenie??Kto normalny tam pojedzie zeby moc zmniejszyc?? Ja na pewno nie zamierzam
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
http://microsites.audi.com/servicecampaigns/en-gb/index.html niestety na tej stronie wyszło, że mam
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
ciekawe od czego to zależy...
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Zgodnie z tym co tam napisali, można na tej stronce sprawdzać tylko Volkswageny. Sprawdziłem swoje Audi i działa, na szczęście wyskoczył mi taki komunikat: "Szanowni Państwo, chcielibyśmy potwierdzić, że samochód z podanym przez Państwa numerem nadwozia WAUZZZ.......... nie posiada oprogramowania optymalizującego wartości emisji tlenków azotu (NOx) na stanowisku testowym (NEDC). Głęboko ubolewamy nad faktem, że Państwa zaufanie do marki Volkswagen jest teraz wystawiane na ciężką próbę i dokładamy wszelkich starań, aby wyjaśnić nieprawidłowości i w pełni odzyskać zaufanie, którym tak wiele osób nas obdarzyło. Będziemy nadal otwarcie i na bieżąco informować wszystkich naszych klientów. W przypadku pytań, prosimy skorzystać z funkcji kontaktu na tej stronie internetowej. Z poważaniem Volkswagen "
-
Zacięcia wybieraka (manual)
wyjaśniło się coś? ja mam identyczny objaw, może ten typ tak już ma?
-
dziura w rurce - powietrze ucieka
Witajcie! problem mam taki, że jutro ruszam w trasę a dziś zauważyłem, że rurka (na zdjęciu zaznaczyłem czerwoną strzałkę, gdzie zrobiła się dziura) przepaliła mi się od plastikowej osłony silnika (aż dziwne). Ucieka tą dziurą powietrze. Czy ktoś może mi powiedzieć (laikowi) gdzie ta rurka doprowadza powietrze? Na tą chwilę zakleiłem ją silver tape ale chciałbym ją po powrocie wymienić. Może znacie nr katalogowy tej części? Czy mam się czegoś obawiać ewentualnie (może strata na mocy?) czy mogę spokojnie jechać w trasę?
-
Zapaszki do auta
Polecam zapachowego ludzika (czarnego) Air Friends CESARE Cedar Wood (włoskiej firmy Mr & Mrs), duży plus za szybkość i łatwość montażu na kratce nawiewu, a zapach elegancki (na początku jest bardzo mocny ale jak się trochę utleni to zaczyna super pachnieć drzewem cedrowym, trwałość ponad 90 dni)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Audi A4 B8 Avant 2.0 TDI 11'
chelto
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta