Treść opublikowana przez ebek93
-
XXI Ogólnopolski Zlot i XVI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 08-10.04.2022r.
Ebek93 + Marla + Lena (6mc)
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
ebek93 + Marla
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
U mnie również reszta kasy przelana [emoji6][emoji6][emoji6] Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
-
XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
- XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018
UCZESTNIK ZLOTU:nick: Ebek93 OSOBA TOWARZYSZĄCA:imię/nick: Dżag@ DODATKOWA OS. TOWARZYSZĄCA:imię/nick: Adam DODATKOWA OS. TOWARZYSZĄCA:imię/nick: Paulin@ DODATKOWA OS. TOWARZYSZĄCA:imię/nick: EbEk95 DODATKOWA OS. TOWARZYSZĄCA:imię/nick: Justyna- [B6 AVF] Słabo się zbiera, zamulony...
Sprawdź przeplywke Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka- XVIII Ogólnopolski Zlot i XI Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 24-26.03.2017r
ebek93 + Jadzia- Zielona kontrolka check engine - brak mocy
Jest tylko błąd EGR i do 1900 zbiera sie jak mół a reszta ok, nie szarpie Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka- Zielona kontrolka check engine - brak mocy
Panowie pozwolcie ze sie podepne. A mianowicie wracając z X urodzin A4 klub polska zaświecił mi sie check i auto stracilo moc z dołu, na trasie powrotnej z Tom3k podpielismy Vcdsa i okazalo sie ze wina jest po stronie EGR, wczoraj wczyscilem i zaslepilem Egra ale problem nie ustal i w drodze do pracy znów wywaliło checka. Auto zbiera sie dopiero od 1900 obrotow jak turbawka zaczyna ciągnąć ale dół to jest porażka, ja mu gaz a on zbiera sie swoim mulowatym tempem, rok temu turbawka zostala wymieniona na używkę. Co moze być przyczyną? Gdzie szukać problemu? Z racji zbliżających się świąt auto dopiero po świętach bedzie mógł obejrzeć mechanik, i tu znów problem bo ciężko o dobrego i rzetelnego mechanika, ostatnio co mialem problem z turbawka to chcial mi pół silnika wymieniac. Jest może ktoś z klubowiczów z podkarpacia kto mógł by mi pomóc? Pacjent a4 b6 1.9 avf 130km Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka- Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Pytalem tylko z czystej ciekawosci o te wlepy ale mniejsza juz o to. Kazdy chyba jedzie po to by sie dobrze bawić z klubowiczami%%% B-)- Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
To w końcu bedzie smycz i wlepki?- Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Nie wiecie Panowie czy jakies wlepy beda odnosnie tego zlotu? np"a4 klub polska zlot Bukowina tatrzańska 2016" czy cos podobnego?- Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Zlocik w całości oplacony:-)- Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
To spoko jak nie powinno byc problemu postaram sie w polowie przyszlego tygodnia juz konkretnie podjac decyzje i dokonac oplat :-)- Bukowina Tatrzańska 2016 - przygotowania :)
Po 22.02 mozna bedzie sie jeszcze dopisywac i wplacac zaliczke,bo do konca nie wiem czy bede mial w tych dniach wolne a bardzo bym chcial tam byc :-)- REGENERACJA TURBINY 1.9TDI AWX 130KM - daje ciśnienie do 3barów :/
Co byście polecili wymiana na nową (http://allegro.pl/nowa-turbosprezarka-vw-audi-skoda-1-9tdi-130-140km-i5164132918.html) czy regeneracja turba, nie mam dołu w swojej audicy i wgl nie jedzie jak 130 KM i do tego świszczy strasznie turbina. bylem dzis u mechanika i po sprawdzeniu powiedzial ze wirnik ma straszne luzy i obija o ściankę regeneracja to koszt od 790 do 1200 netto cena zależy od stopnia uszkodzenia ( wymiany części). - XIX Ogólnopolski Zlot i XII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 23-25 Marca 2018