Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tulipan 1310

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tulipan 1310 odpowiedział(a) na jaarekm temat w 1.9TDI
    sprawdx przepływke
  2. mi to wyglada na jakiś alarm źle zainstalowany,albo immo świruje
  3. sprawdź cisnienie na tłokach,i bedziesz wszysto wiedział
  4. tulipan 1310 odpowiedział(a) na tulipan 1310 temat w 1.9TDI
    problem wibracji w aucie zniknął,powodem były gumy trzymajace tłumik,wymieniłem cały komplet i mam banana na twarzy.Dobrze że nie wymieniałem dwumasy tak jak mechanik kazał.
  5. tulipan 1310 odpowiedział(a) na tulipan 1310 temat w 1.9TDI
    nic nie kombinowałem z wydechem,byłem u mechanika i on twierdzi że dwumasa do wymiany,ale przecież jak docisne kijem te złacze to przestaje wydawac dziwne dżwieki i nic nie wibruje,a wibracje sa takie że cały układ wydechowy wibruje i czuc w aucie te wibracje,ale jak dodam letko gazu to przestaje wibrować.a może gumy wydechu trzeba wymienić,
  6. nie wywalaj tej osłony bo guma odmy sie uszkodzi
  7. tulipan 1310 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam,mam problem z układem wydechowym,objaw jest taki że plecionka wizualnie nie jest uszkodzona ale drga cała.Jak przycisne kijem ta plecionke to wydech przestaje drgac i wszystko jest ok.Teraz nie wiem czy to wina plecionki czy może gumy mam wywalone.
  8. cenna dobra,tylko niech ustawi pompe dobrze
  9. nie cała,tylko te dwie uszczelki pod deklami nie cała,tylko te dwie uszczelki pod deklami
  10. komplet uszczelek,kosztuje 50 zł,czas pracy 40 min,tylko trtzeba miec specialny klucz,ja to robiłem niedawno samemu i nie jest to wcale bardzo trudne. a potrzebny jeszcze vag
  11. tulipan 1310 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam,mam problem poci mi sie skrzynia koło lewego przegubu.To znaczy lewa strona skrzyni jest mocno spocona olejem.Podejrzewam że może cieknie z mocowania przegubu,jesli ktos miał taki problem to niech napisze .
  12. kup dwa metry 3,2 i 2 metry 4
  13. tą gume mam dobrą,bo niedawno zmieniałem rozrząd to przy okazij zobaczyłem w jakim jest stanie,tylko umnie ta guma nie dotyka tej blachy w około ,jest luz pomiędzy guma a blachą,tak mam być ? ,jak jest w waszych autach ?
  14. Też wole zrobic auto samemu niz oddac auto dla mechanika,dobrze że są takie fora.Ostatnio mój kolega oddał cytryne do naprawy i myślal że będzie pan zadowolony,ale mechanik zadzwonił po dwóch dniach i powiedział że auto sie spaliło.Mechanikowi w czasie jazdy zapalił sie dpf i auto sploneło.Teraz chodzi po sadach i nie moze dostac ani grosza
  15. ostatnio tez rozbierałem taka turbine i wszystko ładnie chodzi,ale jak by sie okazało że źle ja złozyłem to bym chyba zakopał sie pod ziemie,i nie zarobił bym ani grosza,jak sie cos robi to z głowa a nie z filmikiem z youtube

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.