-
Zero mocy 1.9TDI AFN
sprawdx przepływke
-
Dziwny przypadek - czasem gaśnie podczas jazdy
mi to wyglada na jakiś alarm źle zainstalowany,albo immo świruje
-
Purchanie z dolotu powietrza
sprawdź cisnienie na tłokach,i bedziesz wszysto wiedział
-
Wibracje wydechu
problem wibracji w aucie zniknął,powodem były gumy trzymajace tłumik,wymieniłem cały komplet i mam banana na twarzy.Dobrze że nie wymieniałem dwumasy tak jak mechanik kazał.
-
Wibracje wydechu
nic nie kombinowałem z wydechem,byłem u mechanika i on twierdzi że dwumasa do wymiany,ale przecież jak docisne kijem te złacze to przestaje wydawac dziwne dżwieki i nic nie wibruje,a wibracje sa takie że cały układ wydechowy wibruje i czuc w aucie te wibracje,ale jak dodam letko gazu to przestaje wibrować.a może gumy wydechu trzeba wymienić,
-
Osłona termiczna kolektora wydechowego
nie wywalaj tej osłony bo guma odmy sie uszkodzi
-
Wibracje wydechu
Witam,mam problem z układem wydechowym,objaw jest taki że plecionka wizualnie nie jest uszkodzona ale drga cała.Jak przycisne kijem ta plecionke to wydech przestaje drgac i wszystko jest ok.Teraz nie wiem czy to wina plecionki czy może gumy mam wywalone.
-
Co to jest i dlaczego jest mokre ?
cenna dobra,tylko niech ustawi pompe dobrze
-
Co to jest i dlaczego jest mokre ?
nie cała,tylko te dwie uszczelki pod deklami nie cała,tylko te dwie uszczelki pod deklami
-
Co to jest i dlaczego jest mokre ?
komplet uszczelek,kosztuje 50 zł,czas pracy 40 min,tylko trtzeba miec specialny klucz,ja to robiłem niedawno samemu i nie jest to wcale bardzo trudne. a potrzebny jeszcze vag
-
Spocona skrzynia biegów
Witam,mam problem poci mi sie skrzynia koło lewego przegubu.To znaczy lewa strona skrzyni jest mocno spocona olejem.Podejrzewam że może cieknie z mocowania przegubu,jesli ktos miał taki problem to niech napisze .
-
Ile m przewodów podciśnienia
kup dwa metry 3,2 i 2 metry 4
-
Trzesie autem na wstecznym
tą gume mam dobrą,bo niedawno zmieniałem rozrząd to przy okazij zobaczyłem w jakim jest stanie,tylko umnie ta guma nie dotyka tej blachy w około ,jest luz pomiędzy guma a blachą,tak mam być ? ,jak jest w waszych autach ?
-
Błąd 575 po czyszczeniu turbiny
Też wole zrobic auto samemu niz oddac auto dla mechanika,dobrze że są takie fora.Ostatnio mój kolega oddał cytryne do naprawy i myślal że będzie pan zadowolony,ale mechanik zadzwonił po dwóch dniach i powiedział że auto sie spaliło.Mechanikowi w czasie jazdy zapalił sie dpf i auto sploneło.Teraz chodzi po sadach i nie moze dostac ani grosza
-
Błąd 575 po czyszczeniu turbiny
ostatnio tez rozbierałem taka turbine i wszystko ładnie chodzi,ale jak by sie okazało że źle ja złozyłem to bym chyba zakopał sie pod ziemie,i nie zarobił bym ani grosza,jak sie cos robi to z głowa a nie z filmikiem z youtube
tulipan 1310
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta