Treść opublikowana przez tulipan 1310
-
Zero mocy 1.9TDI AFN
sprawdx przepływke
-
Dziwny przypadek - czasem gaśnie podczas jazdy
mi to wyglada na jakiś alarm źle zainstalowany,albo immo świruje
-
Purchanie z dolotu powietrza
sprawdź cisnienie na tłokach,i bedziesz wszysto wiedział
-
Wibracje wydechu
problem wibracji w aucie zniknął,powodem były gumy trzymajace tłumik,wymieniłem cały komplet i mam banana na twarzy.Dobrze że nie wymieniałem dwumasy tak jak mechanik kazał.
-
Wibracje wydechu
nic nie kombinowałem z wydechem,byłem u mechanika i on twierdzi że dwumasa do wymiany,ale przecież jak docisne kijem te złacze to przestaje wydawac dziwne dżwieki i nic nie wibruje,a wibracje sa takie że cały układ wydechowy wibruje i czuc w aucie te wibracje,ale jak dodam letko gazu to przestaje wibrować.a może gumy wydechu trzeba wymienić,
-
Osłona termiczna kolektora wydechowego
nie wywalaj tej osłony bo guma odmy sie uszkodzi
-
Wibracje wydechu
Witam,mam problem z układem wydechowym,objaw jest taki że plecionka wizualnie nie jest uszkodzona ale drga cała.Jak przycisne kijem ta plecionke to wydech przestaje drgac i wszystko jest ok.Teraz nie wiem czy to wina plecionki czy może gumy mam wywalone.
-
Co to jest i dlaczego jest mokre ?
cenna dobra,tylko niech ustawi pompe dobrze
-
Co to jest i dlaczego jest mokre ?
nie cała,tylko te dwie uszczelki pod deklami nie cała,tylko te dwie uszczelki pod deklami
-
Co to jest i dlaczego jest mokre ?
komplet uszczelek,kosztuje 50 zł,czas pracy 40 min,tylko trtzeba miec specialny klucz,ja to robiłem niedawno samemu i nie jest to wcale bardzo trudne. a potrzebny jeszcze vag
-
Spocona skrzynia biegów
Witam,mam problem poci mi sie skrzynia koło lewego przegubu.To znaczy lewa strona skrzyni jest mocno spocona olejem.Podejrzewam że może cieknie z mocowania przegubu,jesli ktos miał taki problem to niech napisze .
-
Ile m przewodów podciśnienia
kup dwa metry 3,2 i 2 metry 4
-
Trzesie autem na wstecznym
tą gume mam dobrą,bo niedawno zmieniałem rozrząd to przy okazij zobaczyłem w jakim jest stanie,tylko umnie ta guma nie dotyka tej blachy w około ,jest luz pomiędzy guma a blachą,tak mam być ? ,jak jest w waszych autach ?
-
Błąd 575 po czyszczeniu turbiny
Też wole zrobic auto samemu niz oddac auto dla mechanika,dobrze że są takie fora.Ostatnio mój kolega oddał cytryne do naprawy i myślal że będzie pan zadowolony,ale mechanik zadzwonił po dwóch dniach i powiedział że auto sie spaliło.Mechanikowi w czasie jazdy zapalił sie dpf i auto sploneło.Teraz chodzi po sadach i nie moze dostac ani grosza
-
Błąd 575 po czyszczeniu turbiny
ostatnio tez rozbierałem taka turbine i wszystko ładnie chodzi,ale jak by sie okazało że źle ja złozyłem to bym chyba zakopał sie pod ziemie,i nie zarobił bym ani grosza,jak sie cos robi to z głowa a nie z filmikiem z youtube
-
Błąd 575 po czyszczeniu turbiny
przeciez jak źle wlożych pierścień to łopatki beda źle pasowac i nie wejdzie bolec prowadzacy łopatki,i kołek też nie będzie pasował
-
Błąd 575 po czyszczeniu turbiny
rozbierałem nie raz,i dalej twierdze że nie ma mozliwosci złożyc innaczej,budowa na to nie pozwala,ale kiedyś jak bede miał troche czasu to zobacze czy to mozliwe,
-
Błąd 575 po czyszczeniu turbiny
Dokładnie Masa81 ma racje
-
Błąd 575 po czyszczeniu turbiny
z tego co wiem to nie można sie pomylić z ta turbina ,bo inaczej sie jej nie złoży
-
Trzesie autem na wstecznym
pod skrzynia mam dwie nowe poduchy,od silnika sa stare,a przegub chyba dobry bo w czasie jazdy nic sie nie dzieje,tak sobie myśle czy to nie wina łacznika wydechu tego przy kacie,bo gościu mi go wymieniał
-
pomoc 1.9 TDI dymi na niebieski przy odpaleniu
Ciekawe dlaczego jest róznica jednego bara na czwartym gaże,głowice mam po remoncie ,nie powinno chyba tak być.U kolegi mierzyliśmy i on ma po 32 na każdy gar
-
pomoc 1.9 TDI dymi na niebieski przy odpaleniu
Moje auto ma na pewno 500tys najechane,ale jak go kupowałem to na liczniku jak w każdym aucie 190tys.Ostatnio robiłem nawet pomiar sprężania wyszło tak po 32 tylko na czwartym 31.i teraz moje pytanie czy jak mam dobra kompresie to moge myśleć ze pierścienie mam dobre w silniku,czy ta kompresia nie ma znaczenia ?
-
Trzesie autem na wstecznym
Witam,mam problem z autem,jak jade na wstecznym to w kabinie auta telepie i wszystko trzeszczy.Dzieje sie to tylko na biegu wstecznym.
-
pomoc 1.9 TDI dymi na niebieski przy odpaleniu
Witam,ja mam ten sam problem że dymi mi na niebiesko zaraz po odpaleniu,tez miałem robiony remont silnika to znaczy,cała głowica do remontu i cały osprzet silnika.Dymi mi tylko pare minut jak sie nagrzeje to przestaje dymić.podczas dymienia jest taki charakterystyczny gwizd turbiny który potem ustaje.Jak silnik złapie temperature to nic nie dymi