-
Jakie mam tarcze i zaciski hamulcowe w Audi A4 B6/B7
Witam jakie przód tył WAUZZZ8E98A024575
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
dzięki
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Witam wszystkich mam pytanie jakie tarcze byście wybrali TRW CZY ZIMMERMANN na tył audi a4 b5 1.8 apt /245mm
-
Jaki dobrać napinacz łańcucha rozrządu
Witam A co powiecie na temat tego zestawu panowie i panie https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/1619181419171-FE46576-rozrzad-kpl- lancuch---elementy,scr_dItems.html
-
EDIT: Uszkodzona pompa wody, jak najszybciej wymienić?
Witam Panie MariuszKGR UWINĄŁ SIĘ PAN Z PROBLEMEM WYSOKIEJ TEMP CO BYŁO PRZYCZYNĄ
-
ciśnienie oleju
Witam A gdzie znajde czujnik ciśnienia żeby podpiąć manometr silnik 1.8 apt dzięki
-
Kierownica powietrza przy kolektorze ssącym w A4 B6 ALT
killler sprawdz kable zapłonowe ja tak miałem
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Owszem zapytać nie zaszkodzi WRACAJĄC DO (USZOLA) MAM WENTYLOWANE
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Witam wszystkich czytam wasze wypowiedzi i opinie na temat tarcz i klocków jakiej firmy dobrać hamulce mam prośbę do was jakie tarcze i klocki dobrać na przód zaznaczam ze mało jeżdżę średnio robię ok 2 -3 tyś rocznie w większości po mieście . Dziękuje z góry za rady.
-
Kontrolka otwarcia drzwi
zgadza sie ale mi nie zalezy natym gdzie pokazuje tylko zeby nie pokazywało otwarcia bagaznika podczas jazdy (choc na zdjęciu tego nie widac akurat tak wyszło zdjęcie) jest zrobione dzięki za wszystko
-
Kontrolka otwarcia drzwi
jutro zrobie zdjęcie albo nagram to ci pokaze jak to wygląda u mnie oto zegaryhttp://fs2.directupload.net/images/150628/52o73h44.jpg
-
Opony do a4 b6 3.0 v6 quattro na 17" - jakie?
dzieki
-
Opony do a4 b6 3.0 v6 quattro na 17" - jakie?
pozwólcie ze sie wtrące mam pytanie mugby mi ktoś wytłumaczyc dlaczego opona 225/45 na feldze 17'' przy zmianie na szerokosci 215 daje sie 50 wysokosc
-
Kontrolka otwarcia drzwi
tak moge regulowac swiatłem ale już chyba znalazłem wczoraj dostalem się do pompki bo jak się okazało nie mam też oświetlenia w bagażniku no i powyciągałem wszystkie wtyczki i wsodziłem je spowrotem i się wszystko zapaliło i zaraz zgaslo tak chyba coś jest nie tak z kablami albo zimne luty
-
Kontrolka otwarcia drzwi
terz sie podepne do pytania moja a4 z 2000r na fis tez pokazuje otwarcie klapy cały czas i tylko klapy mysle ze to moze byc pompka ale nie jestem pewien lub zamek mikrostyk a z tymi dzwiami to tez umnie swieci tylko od kierowcy to zalezy jakiego maz fisa
myts
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta