Treść opublikowana przez piotrka
-
Numer katalogowy śrub mocujących progi w B6
Dziękuję Tobie Kolego.
-
Numer katalogowy śrub mocujących progi w B6
Witam. Koledzy potrzebuję nr katalogowy śrub mocujących progi w małyszówce. Ewentualnie jaki rozmiar fi. Dziękuję . Pozdrawiam.
-
Listwa drzwi tył prawa strona do audi s4 b6
Witam. Koledzy, poproszę o numer katalogowy listwa drzwi tył prawa strona do audi s4 b6. Dziękuję. Pozdrawiam.
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Witam Koledzy. Mam szybkie pytanie. Czy poduszki z 2.5 tdi audi a4 b7 będą pasowały na podmianke do małyszówki 1.9 tdi ?. Dziękuję . Pozdrawiam.
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Fajnie się prezentuje autko. Jakie oponki Kolego? Pozdro...........
-
kupno kamerki samochodowej
Dzięki Kolego za odpowiedź . Poczytam sobie i podejmę decyzję. Pozdrawiam.
-
kupno kamerki samochodowej
- kupno kamerki samochodowej
No tak mało precyzyjnie hi hi. Chodzi mi o kamerkę.- kupno kamerki samochodowej
Hej Koledzy. Jaki polecacie rejestrator do małyszka? Dziękuję . Pozdrawiam.- problem z klimą
Witam Koledzy. Jeśli zamieściłem taki sam post dotyczący niesprawności klimy to z góry sorrki. U mnie w audi a4 b6 od wczoraj dzieje się coś dziwnego. Mianowicie włączam klimatronik, klimatyzacja pracuje normalnie po chwili co jakiś czas można powiedziec, że w równych odstępach czasowych się wyłącza a następnie załącza i tak przez cały czas. Co to może być? Pozdrawiam.- PRZYCISKI NAKŁADKI FOTELI AUDI
Dziękuję za podpowiedź. Pozdrawiam.- PRZYCISKI NAKŁADKI FOTELI AUDI
Ok. Kolego. Może znajdę troszeczkę czasu w sobotę i spróbuję ogarnąć. Dam znać jak i co.- PRZYCISKI NAKŁADKI FOTELI AUDI
Ale ok. Wsiądę do autka i rozpoznam jak i co hi hi.- PRZYCISKI NAKŁADKI FOTELI AUDI
Dzięki. Ten przycisk oryginalny przy moich fotelach zdejmuje się na zasadzie podważenia( wysunięcia) czy inaczej. Pytam bo nie chcę uszkodzić?- PRZYCISKI NAKŁADKI FOTELI AUDI
Witam. Koledzy mam pytanie. Czy te nakładki podejdą do foteli recaro z audi s4 b6?. Pozdrawiam. http://allegro.pl/przyciski-nakladki-foteli-audi-a4-b8-q5-q3-a5-a6-i6972102988.html- Woda pod kierowcą
Hej Kolego. Ja w swojej b6 miałem wilgotny dywan pod nogami kierowcy. Sprawdziłem wszystko tak jak Ty. Wszędzie było ok. Okazało się, że przepuszczało wodę korkami gumowymi w podłodze. Uszczelniłem w wymienionych miejscach silikonem (czerwony dekarski). Pomogło. Pozdrawiam.- Woda pod kierowcą
- Gekon
Po temacie hi hi. Zadzwoniłem na Karkonoską mają w dostępności wszystkie kolory (zapachy). Pozdrawiam- Gekon
Witam wszystkich. Mam pytanie czy we Wrocku kupię zapach oryginał gekona? Pozdrawiam.- [B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Cześć Kolego. Mam takiego małyszka jak Twój tzn. 2003 r avant w Quattro. Kupiłem go od józka 726 z forum. Mam do Ciebie prośbę. Potrzebuję zdjęcie tabliczki znamionowej na wzór na podstawie , której bede mogł dorobić do swojego autka taką tabliczkę. Autko kupiłem nie zwróciłem uwagi, ze nie mam tej tabliczki a teraz diagnosta nie chce podbić przeglądu.Zwracam się do Ciebie bo Ty masz @uatro z silnikiem AFV. Tabliczka ta jest z prawej strony na kielichu amorka. Pomożesz. Z góry dziękuję.- Tabliczka znamionowa
Witam Koledzy. Mam prośbę potrzebuję n wzór zdjęcia tabliczki znamionowej audi a4 b6 Quattro 1.9 tdi. Potrzebuję z niej spisać parametry nacisku osi jakie są aby móc podać dla gościa, który dla mnie dorobi taką tabliczkę. Kupując auto nie zwróciłem uwagi ze jej nie mam a na przeglądzie czepiają się. Pozdrawiam. P. s we wrocku mogę dojechać na spisanie danych.- Giełda Dolnośląska
Witam Koledzy. Kupię lampę stop w klapę bagażnika audi a4 b6 avant. Pozdrawiam.- Boczki tylnej kanapy avany małysz
Witam . Koledzy mam pytanie czy nie zalegają komuś niepotrzebne boczki tylnego oparcia materiał soul jeśli tak to chętnie odkupię za symboliczną cenę. Szukam wymienionych elementów bo kupiłem fotele wraz z tylną kanapą miało być kpl a sprzedawca dosłął mi fotele, kanapę oraz oparcie tylnej kanapy ale już bez boczków oparcia. Jak zadzwoniłem do niego to poinformował mnie, że boczki są za dodatkową opłatą gdyż nie wchodzą w ukompletowanie ( według niego) . Zenada ale cóż poszło nie ma co denerwować się. Pozdrawiam.- B6 DIVISION
Witam . Koledzy potrzebuje potwierdzenia czy dobrze rozumuję . Mianowicie chodzi mi o podłączenie airbag foteli pasażer, kierowca do instalacji w podłodze kostka żółta. W fotelach w kostce żołta airbag są dwa przewody biały i niebieski a w kostce podłoga są trzy przewody biały niebieski i brąz. Jesli odłącze brązowy i zaizoluję go następnie podłączę do kostek to czy będzie wszystko działało ok. Czy ewentualnie muszę przerobić kostkę z fotela na trzy przewody aby było tak samo jak w kostce w podłodze?. Pozdrawiam- Zaslepki foteli
Dzien dobry Koledzy poproszę o pomoc a mianowicie potrzebuję nr zaślepek, które są w fotelu w miejscu mocowania pasa bezpieczeństwa. Zaslepki, nakładki z fotela pełna elektryka. Pozdrawiam. http://www.directupload.net/file/d/4476/6q4afhgi_jpg.htm - kupno kamerki samochodowej