Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotrka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotrka

  1. Witam. Koledzy czy kanapa od a6 C6 avant do małysza avant podejdzie bez problemów ? Pozdrawiam.
  2. Cześć Kolego. Bezawaryjności.......
  3. piotrka odpowiedział(a) na piotrka temat w Audi A4 B6/B7
    Dzięki. Kolego za podpowiedź. Na razie wyprułem wykładzinę od kierowcy lokalizowałem zacieki od góry z boku i nic nie widzę. Uszczelniłem klejem do szyb korki w podłodze, osuszyłem wykładzinę , złożyłem i obserwuję. Na razie sucho bo i deszczy nie ma hi hi. Ale jak sie pojawi znów zaciek pod nogami to zajrzę do ECU tak jak piszesz. Dzięki. Pozdrawiam.
  4. Kolego proponuję Tobie tego tuunera. Naprawdę warto. Pozdrawiam. https://www.facebook.com/ProfiTurboWroclaw/?fref=ts
  5. piotrka opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z mokrą wykłądziną pod nogami kierowcy. Jeszcze sie nie zabierałem za rozkłądanie elementów aby lokalizować przyczynę . Najpierw chcę spytać na forum , może ktoś już z czymś takim się spotkał?. Nadmieniem , ze mam małysza z szyber, kanały podszbia też są drożne. Pozdrawiam.
  6. Witam. Koledzy podpowiedzcie mi jak mam zdemontować środkową kratkę zderzaka sline audi a4 b6 nie uszkadzając jej . Pozdrawiam.
  7. Witam Koleżanki i Kolegów. Moje pytanie jest jak w tytule. Posiadam kpl foteli od sedana połskóra z materiałem speed czarny. Wszystko pasuje do avanta poza tym, że w oparciu brak jest uchwytów do montażu rolety bagażnika. Czy jest możliwość przełożenia pleców z oparcia od dostępnej jakiejkolwiek kanapy z avanta czy raczej nie ma takiej opcji i muszę szukać oparcia od avanta w półskórze z materiałem speed. Pozdrawiam.
  8. Dzięki Kolego. Tak właśnie zrobiłem a mianowicie zmieniłem tunera poprzedni nadpisał program pod Al ale nie zmienił bipów i trzęsło, tylko stwierdził, że moje zregenerowane pompki na nowych koncówkach boscha nadają się do kosza. Pojechałem do drugiego, poleconego tunera, podpiął się z kompem wyjechaliśmy i od razu stwierdził, że poprzednik nie zrobił programu do konca pod AL. Teraz silnik chodzi jak powinien. Pozdrawiam.
  9. Witam Koledzy. Oddałem autko do zwiekszenia mocy. Audiczka a4 b6 1.9 AVF Q. Miałem pomki serię BA które według oceny elektronika u którego robie program stwierdził że juz są niedomagające. Próbował na nich coś zrobic i był problem z dołem a takze góra tez była niezadawalająca - dziury, pedał w podłogę a mocy nima. Oddałem pompki do sprawdzenia na stole i według testu rzeczywiście wyszły słąbo. Nadmieniam, że na w/w pompkach silnik pracował równiutko bez telepania silnikiem itp. Po sprawdzeniu kondycji BA elektronik stwierdził ze nic mi z programem nie zrobi dopóki nie wymienię pompek. Zakupiłem koncówki wtrysków AL nowe bosch i oddałem je w Kunowie do skompletowania z korpusem AL tak zeby był kpl. Odebrałem po dwóch dniach od pompiarza, który poinformował mnie, że pompki z moimi końcówkami nowymi bosch są zregenerowane i w bdb kondycji jak nowe. Zawiozłem je do swojego elektronika, króry po zamontowaniu ich stwierdził, że strasznie szarpie, telepie silnikiem. Stwierdził, że jest cos nie tak z pompkami i trzeba je reklamować. Doradźcie o co kaman bo mam juz powyzej tego jezdzenia od pompiarza do elektronika i ciągle cos jest nie tak. A poza tym jak koncówki założył oryginalne AL bosch to znaczy ze w korpusach moze byc coś nie tak? Nadmieniam, że w komputerze zostało przeprogramowane na AL z BA . Pozdrawiam.
  10. Witam. Koledzy szukam do swojego małyszka pompowtryskow. Znalazłem z takim wykresem po teście. Co sądzicie w jakiej kondycji są? Ja nie potrafię po wydruku ocenić w jakim są stanie. Pozdrawiam. http://www.directupload.net/file/d/4090/x2o2raev_jpg.htm
  11. Hejka w Jordanowie ul mleczna 5 sprawdzenie 35 zyla za szt zapłaciłem o regenerację nie pytałem bo regeneracja mnie nie interesowała gdyż w opiniach lepiej kupić używki sprawdzić je czy trzymają parametry niż regenerować.
  12. Dziekuję Kolego za odpowiedź. Wczoraj ogarnąłem temat w Jordanowie. Obecnie jestem na etapie szyukania pewnych wtrysków kpl. Pozdrawiam.
  13. piotrka opublikował(a) temat w Dolnośląskie
    Koledzy kupię z pewnego źródła wtryski do swojej małyszówki silnik AVF 130 KM serię BA albo AL chyba, że macie inne propozycje mogą być lepsze niż seria to zrobię program na więcej kucyków. Jeśli macie kogoś zaufanego i pewnego w tym temacie to proszę o info. Pozdrawiam. Dziękuję.
  14. Witam. Koledzy potrzebuję sprawdzić w jakiej są kondycji pompowtryskiwacze w mojej a4 b6 diesel 131 KM 96 KW silnik AVF na stole u fachowca we wrocku lub niedalekiej okolicy. Znacie kogoś kto wykonuje tą usługę ? podajcie namiary na warsztat, gościa. Dziękuję. Pozdrawiam.
  15. piotrka odpowiedział(a) na piotrka temat w Audi A4 B8
    Dzięki kolego napisałem już do kolegi z linka moze on mi podpowie z jakimi numerami szukać . Pozdrawiam.
  16. piotrka opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam Koledzy. Mam prośbę, zamierzam zmienić kierownicę w audi a4 b6 obecnie mam od rs4 b7 a chcę zmienić na kierownicę od a4 b8 trzyramienną łamaną sline z funkcją multi. Podpowiedzcie mi z jakimi numerami katalogowymi kierownicy szukać aby mi pasowała. Nadmieniam, że mam nawi rnse led. Moduł oraz taśmę już mam. Pozdrawiam.
  17. piotrka opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam Koledzy. Mam prośbę, zamierzam zmienić kierownicę w audi a4 b6 obecnie mam od rs4 b7 a chcę zmienić na kierownicę od a4 b8 trzyramienną łamaną sline z funkcją multi. Podpowiedzcie mi z jakimi numerami katalogowymi kierownicy szukać aby mi pasowała. Nadmieniam, że mam nawi rnse led. Moduł oraz taśmę już mam. Pozdrawiam.
  18. piotrka odpowiedział(a) na piotrka temat w Audi A4 B6/B7
    jeszcze raz dziękuję za info pewnie bez Twojej info kupiłbym kierownicę bez poduchy i nastąpiło by wielkie zdziwienie z mojej strony, że nie pasuje od rs. Pozdrawiam.
  19. piotrka odpowiedział(a) na piotrka temat w Audi A4 B6/B7
    Dziękuję kolego za info - wizualnie niczym się nie różni.
  20. piotrka opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Koledzy mam pytanie co do poduszki okrągłej w kierownicy audi a4 b8 multi oraz poduszki okrągłej w a4 b7 rs czy obydwie poduszki pasują zamiennie do kierownic?. Pytam gdyż chcę zamienic kierownicę rs7 na kierownicę multi a4 b8 jest do kupienia taka bez poduchy więc chciałbym zamontować tą z rs. Pozdrawiam.
  21. piotrka odpowiedział(a) na piotrka temat w Audi A4 B6/B7
    Dziękuję Kolego. Pomogłeś mi bardzo. Pozdrawiam.
  22. piotrka opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Hejka Koledzy. Potrzebuję nr roletki w drzwiach tylnych audi a4 b6 avant. Muszę wiedzieć aby czasem nie kupić od sedana. Pozdrawiam - dziękuję.
  23. piotrka odpowiedział(a) na piotrka temat w Audi A4 B6
    Hi hi Kolego mi też podobała się czerń do póki nie kupiłem autka w czerni i doświadczam że coś za coś ha ha. Pozdrawiam. Ok Kolego bedę w kontakcie. aha wlaśnie często jestem na myjce ale tylko wróce z myjki a już widać na czarnuchu brud hi hi
  24. piotrka odpowiedział(a) na piotrka temat w Audi A4 B6
    Dziękuję Kolego za namiary. Po weekendzie będe się kontaktował z nimi. Jest w ofercie, w galerii audiczka właśnie w takim kolorze jaki mnie interesuje ha ha. pozdrawiam
  25. piotrka odpowiedział(a) na piotrka temat w Audi A4 B6
    A dziękuję Kolego ale jakoś do tego nie jestem przekonany hi hi. A jak to się ma ze zmianą koloru do tego co w vin, da się zmienić kolor z adnotacją urzędu aby było legal? Pozdrawiam. Ha ha Kolego Ty ze srebrnego na czarny a ja z czarnego na inny ewentualnie srebrny. Czarny suuper prezentuje się i fajnie autko wygląda ale aby utrzymać go w suuper to nieźle trzeba się gimnastykować oraz często spedzać czas na myjni hi hi. Mam czarnucha i jak wyżej pisałem tak robię aby moc nim cieszyc się.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.