Treść opublikowana przez piotrka
-
Kanapa a6 c6
Witam. Koledzy czy kanapa od a6 C6 avant do małysza avant podejdzie bez problemów ? Pozdrawiam.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Kolego. Bezawaryjności.......
-
Mokra wykłądzina
Dzięki. Kolego za podpowiedź. Na razie wyprułem wykładzinę od kierowcy lokalizowałem zacieki od góry z boku i nic nie widzę. Uszczelniłem klejem do szyb korki w podłodze, osuszyłem wykładzinę , złożyłem i obserwuję. Na razie sucho bo i deszczy nie ma hi hi. Ale jak sie pojawi znów zaciek pod nogami to zajrzę do ECU tak jak piszesz. Dzięki. Pozdrawiam.
-
Chipowanie gdzie?
Kolego proponuję Tobie tego tuunera. Naprawdę warto. Pozdrawiam. https://www.facebook.com/ProfiTurboWroclaw/?fref=ts
-
Mokra wykłądzina
Witam. Od jakiegoś czasu borykam się z mokrą wykłądziną pod nogami kierowcy. Jeszcze sie nie zabierałem za rozkłądanie elementów aby lokalizować przyczynę . Najpierw chcę spytać na forum , może ktoś już z czymś takim się spotkał?. Nadmieniem , ze mam małysza z szyber, kanały podszbia też są drożne. Pozdrawiam.
-
srodkowa kratka zderaka sline
Witam. Koledzy podpowiedzcie mi jak mam zdemontować środkową kratkę zderzaka sline audi a4 b6 nie uszkadzając jej . Pozdrawiam.
-
przerobienie oparcia składanego od sedana pod roletę w avancie
Witam Koleżanki i Kolegów. Moje pytanie jest jak w tytule. Posiadam kpl foteli od sedana połskóra z materiałem speed czarny. Wszystko pasuje do avanta poza tym, że w oparciu brak jest uchwytów do montażu rolety bagażnika. Czy jest możliwość przełożenia pleców z oparcia od dostępnej jakiejkolwiek kanapy z avanta czy raczej nie ma takiej opcji i muszę szukać oparcia od avanta w półskórze z materiałem speed. Pozdrawiam.
-
trzęsie silnikiem po wymianie pompek
Dzięki Kolego. Tak właśnie zrobiłem a mianowicie zmieniłem tunera poprzedni nadpisał program pod Al ale nie zmienił bipów i trzęsło, tylko stwierdził, że moje zregenerowane pompki na nowych koncówkach boscha nadają się do kosza. Pojechałem do drugiego, poleconego tunera, podpiął się z kompem wyjechaliśmy i od razu stwierdził, że poprzednik nie zrobił programu do konca pod AL. Teraz silnik chodzi jak powinien. Pozdrawiam.
-
trzęsie silnikiem po wymianie pompek
Witam Koledzy. Oddałem autko do zwiekszenia mocy. Audiczka a4 b6 1.9 AVF Q. Miałem pomki serię BA które według oceny elektronika u którego robie program stwierdził że juz są niedomagające. Próbował na nich coś zrobic i był problem z dołem a takze góra tez była niezadawalająca - dziury, pedał w podłogę a mocy nima. Oddałem pompki do sprawdzenia na stole i według testu rzeczywiście wyszły słąbo. Nadmieniam, że na w/w pompkach silnik pracował równiutko bez telepania silnikiem itp. Po sprawdzeniu kondycji BA elektronik stwierdził ze nic mi z programem nie zrobi dopóki nie wymienię pompek. Zakupiłem koncówki wtrysków AL nowe bosch i oddałem je w Kunowie do skompletowania z korpusem AL tak zeby był kpl. Odebrałem po dwóch dniach od pompiarza, który poinformował mnie, że pompki z moimi końcówkami nowymi bosch są zregenerowane i w bdb kondycji jak nowe. Zawiozłem je do swojego elektronika, króry po zamontowaniu ich stwierdził, że strasznie szarpie, telepie silnikiem. Stwierdził, że jest cos nie tak z pompkami i trzeba je reklamować. Doradźcie o co kaman bo mam juz powyzej tego jezdzenia od pompiarza do elektronika i ciągle cos jest nie tak. A poza tym jak koncówki założył oryginalne AL bosch to znaczy ze w korpusach moze byc coś nie tak? Nadmieniam, że w komputerze zostało przeprogramowane na AL z BA . Pozdrawiam.
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Witam. Koledzy szukam do swojego małyszka pompowtryskow. Znalazłem z takim wykresem po teście. Co sądzicie w jakiej kondycji są? Ja nie potrafię po wydruku ocenić w jakim są stanie. Pozdrawiam. http://www.directupload.net/file/d/4090/x2o2raev_jpg.htm
-
pompowtryskiwacze
Hejka w Jordanowie ul mleczna 5 sprawdzenie 35 zyla za szt zapłaciłem o regenerację nie pytałem bo regeneracja mnie nie interesowała gdyż w opiniach lepiej kupić używki sprawdzić je czy trzymają parametry niż regenerować.
-
pompowtryskiwacze
Dziekuję Kolego za odpowiedź. Wczoraj ogarnąłem temat w Jordanowie. Obecnie jestem na etapie szyukania pewnych wtrysków kpl. Pozdrawiam.
-
wtryski
Koledzy kupię z pewnego źródła wtryski do swojej małyszówki silnik AVF 130 KM serię BA albo AL chyba, że macie inne propozycje mogą być lepsze niż seria to zrobię program na więcej kucyków. Jeśli macie kogoś zaufanego i pewnego w tym temacie to proszę o info. Pozdrawiam. Dziękuję.
-
pompowtryskiwacze
Witam. Koledzy potrzebuję sprawdzić w jakiej są kondycji pompowtryskiwacze w mojej a4 b6 diesel 131 KM 96 KW silnik AVF na stole u fachowca we wrocku lub niedalekiej okolicy. Znacie kogoś kto wykonuje tą usługę ? podajcie namiary na warsztat, gościa. Dziękuję. Pozdrawiam.
-
kierownica a4 b8 multi
Dzięki kolego napisałem już do kolegi z linka moze on mi podpowie z jakimi numerami szukać . Pozdrawiam.
-
kierownica a4 b8 multi
Witam Koledzy. Mam prośbę, zamierzam zmienić kierownicę w audi a4 b6 obecnie mam od rs4 b7 a chcę zmienić na kierownicę od a4 b8 trzyramienną łamaną sline z funkcją multi. Podpowiedzcie mi z jakimi numerami katalogowymi kierownicy szukać aby mi pasowała. Nadmieniam, że mam nawi rnse led. Moduł oraz taśmę już mam. Pozdrawiam.
-
kierownica multi
Witam Koledzy. Mam prośbę, zamierzam zmienić kierownicę w audi a4 b6 obecnie mam od rs4 b7 a chcę zmienić na kierownicę od a4 b8 trzyramienną łamaną sline z funkcją multi. Podpowiedzcie mi z jakimi numerami katalogowymi kierownicy szukać aby mi pasowała. Nadmieniam, że mam nawi rnse led. Moduł oraz taśmę już mam. Pozdrawiam.
-
poduszka okrągła
jeszcze raz dziękuję za info pewnie bez Twojej info kupiłbym kierownicę bez poduchy i nastąpiło by wielkie zdziwienie z mojej strony, że nie pasuje od rs. Pozdrawiam.
-
poduszka okrągła
Dziękuję kolego za info - wizualnie niczym się nie różni.
-
poduszka okrągła
Witam. Koledzy mam pytanie co do poduszki okrągłej w kierownicy audi a4 b8 multi oraz poduszki okrągłej w a4 b7 rs czy obydwie poduszki pasują zamiennie do kierownic?. Pytam gdyż chcę zamienic kierownicę rs7 na kierownicę multi a4 b8 jest do kupienia taka bez poduchy więc chciałbym zamontować tą z rs. Pozdrawiam.
-
Roletki avant
Dziękuję Kolego. Pomogłeś mi bardzo. Pozdrawiam.
-
Roletki avant
Hejka Koledzy. Potrzebuję nr roletki w drzwiach tylnych audi a4 b6 avant. Muszę wiedzieć aby czasem nie kupić od sedana. Pozdrawiam - dziękuję.
-
Zmiana koloru autka
Hi hi Kolego mi też podobała się czerń do póki nie kupiłem autka w czerni i doświadczam że coś za coś ha ha. Pozdrawiam. Ok Kolego bedę w kontakcie. aha wlaśnie często jestem na myjce ale tylko wróce z myjki a już widać na czarnuchu brud hi hi
-
Zmiana koloru autka
Dziękuję Kolego za namiary. Po weekendzie będe się kontaktował z nimi. Jest w ofercie, w galerii audiczka właśnie w takim kolorze jaki mnie interesuje ha ha. pozdrawiam
-
Zmiana koloru autka
A dziękuję Kolego ale jakoś do tego nie jestem przekonany hi hi. A jak to się ma ze zmianą koloru do tego co w vin, da się zmienić kolor z adnotacją urzędu aby było legal? Pozdrawiam. Ha ha Kolego Ty ze srebrnego na czarny a ja z czarnego na inny ewentualnie srebrny. Czarny suuper prezentuje się i fajnie autko wygląda ale aby utrzymać go w suuper to nieźle trzeba się gimnastykować oraz często spedzać czas na myjni hi hi. Mam czarnucha i jak wyżej pisałem tak robię aby moc nim cieszyc się.