Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

2rau

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A4 B7 1.9 BRB - po usunięciu DPF prawdopodobnie ktoś usunął też kata. Smród spalin jest taki że nie da się wytrzymać 30 sekund obok auta. W kabinie nic nie czuć. Czy zakup oryginalnego kata z BKE (pasuje P&P) cokolwiek poprawi?? Nie chce na darmo włożyć 5 stów w błoto. HELP!!
  2. Miałem B6, teraz B7 i to to samo
  3. Też ten sam problem. Jakieś pomysły?
  4. A jeśli chodzi o kodowanie i inne takie to nie da rady tego obejść. Jedynie poprawne podłączenie i skasowanie błędu komputerem pomaga. Samo podpięcie nie wystarczy.
  5. Ja tak zmieniałem kiedyś fotele. W wątku o zmianie z A6 C6 do B6 jest opis co i jak podłączyć tylko musisz poszukać, sam zaczerpnąłem tam informacji. Poduchy same nie wybuchają po złym podpięciu także możesz śmiało nawet przelutowac kostki.
  6. Z przodu masz dwa zatrzaski i to właściwie tylko trzyma. Przy szarpaniu przeważnie łamią się zatrzaski, można kupić nowe albo wziac ze szrotu jakiegoś.
  7. Z A6 C5 nie pasują, inne mocowania, inny stelaż
  8. Przyłączam się do pytania - czy da się jakoś 'nauczyć' szyby takiego zamykania? Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
  9. 2rau odpowiedział(a) na C0caiNe temat w Audi A4 B6
    Dziękuję bardzo za fotkę. Rozwiało to moje wszelkie wątpliwości ;-) Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
  10. 2rau odpowiedział(a) na C0caiNe temat w Audi A4 B6
    Odświeże trochę temat, czy ktoś ma może fotki jak wygląda zderzak z dokladka od B7 w Avancie? Chodzi mi o nakładkę na zderzak z wycięciem na 2 wydechy. Z góry dzięki i pozdrawiam! Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
  11. 2rau odpowiedział(a) na Daviss7 temat w Audi A4 B6
    Panowie polecam gorąco człowieka z Nowej Soli, ogłasza się na wielu portalach łatwo go znaleźć. Fachowa i szybka robota, człowiek dojeżdża do klienta za darmo (w granicach rozsądku), musi tylko znaleźć kilku klientów w tych okolicach. To co legalne czyli 5 szyb w kombi, zapłaciłem 270 zł. Kilka rodzajów folii do wyboru. Jednym słowem - warto! Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
  12. Jaki to tunel z poprawioną powłoką? Z B7? Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
  13. Wydaje mi się ze tak, jestem właśnie na etapie przekładki z A6 C6 ale przewody do kostki idą bezpośrednio z listwy bezpiecznikow, więc musi tam być te 12-14 V Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
  14. To zapewne masz najtańsze LEDy. Kup porządne z dodatkowym opornikiem i radiatorkiem i problem zniknie
  15. U mnie po podgrzaniu opalarką klej puścił i właściwie wystarczyło tylko pociągnąc do góry bez żadnego zdejmowania całej klapki. Ciężko powiedzieć czy brakuje jakiegoś elementu Obszycie (właściwie naciągnięcie materiału) u tapicera to koszt 30 zł - efekt bezcenny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.