Treść opublikowana przez Neski
-
Wyświetlacz FIS nic nie pokazuje (tylko poziome kreski)
Witam mam taki sam problem trzy czerwone kreski dzielące wskazania i nic więcej zrobiło się tak gdy przyszły wyższe temperatury . czyli wnioskuje ze przez ciepło odkleiła się ta taśma ??? czy można ja przykleić ???
-
Montaż Navigation Plus od A do Z
Witam czy jest ktoś mi w stanie opisać jak podłączyć moduł Tmc gdzie mam powpinac te przewody mam dwa białe i dwa pomarańczowe plus dwa niebieskie kostkę duża czerwona z grubym przewodem czerwono niebieskim i masę to wiem tylko nie wiem gdzie ta czerwona kostkę wpiąć z tego co wyczytałem to te białe i pomarańczowe przewody idą do licznika tylko do której kostki żółtej czy niebieskiej czy tej małej czerwonej po środku .
-
Navigation plus podłączenie tunera tmc
Panowie prosze o pomoc z podłączeniem tunera do instalacji który przewód gdzie ma iść może jakiś łopatologiczny schemat bo nigdzie nie mogę znaleźć . Ma wiązkę plus tuner gdzie mam powpinac piny
-
Rozładowuje aku
Dobra problem rozwiązany przewód od rozrusznika został przygnieciony jak wymieniali sprzęgło .
-
Rozładowuje aku
Jutro podkładam wszystko do kupy i podam pomiar
- Rozładowuje aku
-
Rozładowuje aku
Witam problem pojawił się jak zrobiło się chołodno w dwa dni aku kaput dodam aku jest nowe 74 ah wiec zacząłem mierzyć odlaczylem wszystko co się dało czyli zegary radio pompkę lampki szyberdach lampy przód i tył ,wyciągałem wszystkie bezpieczniki i w tej chwili mam pobór prądu 0.55mA może rozrusznik mi rozładowuje albo altek czy jest to możliwe czy to jest dopuszczalne 0.55mA w czym może być problem ?
-
Swap licznika z s4b5 do a4 b5
Witam Postanowiłem przełożyć licznik a dokładnie same tarcze z s4 do a4 wszystko poszło sprawnie tylko powstaje zakłamanie prędkościomierza czyli pomiar robiony GPS przy 100 km\h licznik wskazuje 76 km\h robiłem test vagiem i takie same wskazania czy jest jakaś opcja by to wyskalować może trzeba przelutowac silniczek predkosciomierza z s4 do a4 . Czy jest ktos kto to ogarniał ?
-
Podświetlanie otwierania szyb
Co tym podświetleniem steruje ??? pompka ????
-
Podświetlanie otwierania szyb
Nie gasną świecą się już 10 min
-
Podświetlanie otwierania szyb
Witam Mam problem z podświetlaniem przełączników otwierania szyb przód ciagle świecą nawet jak zamknę drzwi z centralnego nie gasną . czy to mikro styki w zamku , padają jak otwieram drzwi od kierowcy nie zapala się lampka u góry . co to może być ???
-
spryski do s4 b5
Witam Zakupiłem zderzak od s4 przód ale bez spryskowy i moje pytanie czy można dopasować z innej audi coś do tego
-
Led Lampy tył
Witam Postanowiłem zalozyc lampy Led na tył tylko gdy je zamontowałem odrazu mam na fisie błąd żarówki . Moje pytanie co zrobić by ten błąd znikł z tego co słyszałem to można jakieś rezystorki czy oporniki wlutować tylko gdzie i jakie ??
-
Zamienie wkładu fk 28
Panowie Mam gwint fk i padły mi wklady z tyłu. Moje pytanie czy idzie dostac gdzies zamiennik lub coś dopasować? Do usuniecia
-
Zamienik wkładu fk 28
Panowie Mam gwint fk i padły mi wklady z tyłu. Moje pytanie czy idzie dostac gdzies zamiennik lub coś dopasować?
-
amortyzator tył
A ja się podepne także mam fk gwint i poszedł jeden amor czy można kupić wkłady? Może są jakieś zamienniki ? Tyl Nikt nic nie podpowie
-
Montaż Sterownika Centralnego Zamka z pilota
Ale pompka jest ta co była dodam że nie miałem obsługi zamka z pilotem oznaczenie E dołożylem sterownik i dalej szaleje cały czas zamyka po 24 godzinach aku padnięty ona cały czas zamyka latem było ok do niedawna a teraz zwariowala to pompka jest padnięta? Jak by powietrze gdzieś mi uciekalo będzie to słychać? Jak to zdiagnozować? Jak otwieram z pilota to drzwi się otwierają ale 3 sekundy i się zamykają i co chwile słychać jak się włącza i zamyka nieraz wpada w taki szał że zamyka co 5 sek
-
Montaż Sterownika Centralnego Zamka z pilota
Witam Zamontowalem centralny wedle schematu otwieram i zamykam auto z pilota super ale pompka co chwile dostaje jakiś impuls i zamyka drzwi sama z siebie Co chwile chce zamknąć drzwi sama z siebie
-
[B5 ADR] Wymiana paska klinowego pompy wody (pompa wody-pompa wspomagania)
Witam Odgrzeje kotleta Z racji tego że wymieniłem rorzadu postanowiłem wymienić również pasek od wspomagania i pompy wody mam silnik 1.8t AEB bez klimy moje pytanie czy ten pasek ma być taki luźny bo z tego co zauważyłem pompa wspomagania jest na stałe. Czy ten pasek ma jakąś regulacje naciag ?
-
swap centralnego zamka z ori pilotem
Masz opis w linku powyżej są tam podane pompki i czy były z pilotem czy też nie
-
wzmacniacz antenowy
Radio ori lampkę ściągnąłem i nic tam niema wiem ze kopane milion razy bo szukałem już czegoś na ten temat i jeszcze jedna opcje znalazłem ze za subwooferem i tam tez nic niema dlatego napisałem masz jeszcze jakieś pomysły U mnie wzmacniacz jest przy tylniej szybie pod oslona tylnego slupka za kierowca
-
swap centralnego zamka z ori pilotem
Witam Panowie takie pytanie czy gra jest warta swieczki , co trzeba zakupić do swapa ori centralnego zamka . Z tego co się orientuje to każdy pilot można zakodować czyli potrzebował bym pompkę centralnego pilota
-
Dziwny trzask
Witam Problem mam dość dziwny ponieważ podczas ruszania z prawej strony słychać pojedynczy strzał trzask ale tylko gdy auto się lekko Uniesie przodem podczas jazdy gdy zmieniam bieg i puszczam sprzęgło też słychać pojedynczy trzask Co to może być i jak to zdiagnozować.? Kanał mam chęci są tylko gdzie szukac
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Witam Przełożylem cały sufit z polifta wraz z wiązka jeśli ktoś ma szyber to musi wymienić szyber i tu się zaczynają problemy po trzech dniach ogarnąłem elektryke i wszystko śmiga aż miło warunek jeden jak kupujesz szyber lampka musi być z tego auta co szyber ja miałem lampkę z sedana a szyber z avanta nie udało mi się tego podłączyć . Mam lampkę z avanta i wszystko śmiga. Teraz najważniejsze ja mam silniczek webasto od szyberdachu więc patrząc na kostkę od tyłu 1 pin masa-gruby czarny kabel . Zasilanie pin 4 gruby czarny kabel pin 2 cienki biało czarny pin 3 cienki czarny . Miernik obowiązkowy do sprawdzenia gdzie plus a gdzie minus
-
Kierunkowskazy
ja bym obstawiał na przycisk awaryjek