-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja jestem chetny:P cos trzeba ruszyc kuj-pom bo jakos nie mozemy sie zorganizowac:P
-
[B5 1Z] moja niunia
no fakt gleba przydałaby sie autko zacne
-
[B5 AHH] Czerwony avant TDI GTI
3 lampy soko
-
[B5 ADR] A to mój czarny sedanik
Ladne fakt szkoda ze turibiny brak
-
[B5 AJL]Drgania i syczenie kierownicy...
Witam, odpalam silnik i odrazu slysze syczenie i male drgania kierwonicy przy skrecie bardziej cos, odglos wydobywa sie gdzies w okolich kol przednich... Zaczał tak robic jak zjechalem klocki, klocki wymienione sa wszystkie a dalej to samo... Ma ktos jakis pomysł co to moze byc??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jestem za jakims spotem:) tylko kiedy i gdzie ?
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
tylko pozostaje pozazdroscic i pogratulowac super furki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam od niedawna mam audi A4 1.8 T 180km no i szukam kluby
proste
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta