Treść opublikowana przez wielkiszu666
-
Szarpanie podczas jazdy
Bo nie rowno pracuje i dzwoni.
-
Szarpanie podczas jazdy
To blad byl emisji spalin czy ubogiej mieszanki?
-
Szarpanie podczas jazdy
Jezeli nie byl bledu sondy to bym odpuscil. Zancznij od najtanszych napraw. Masz lpg?
-
Szarpanie podczas jazdy
Co do wydechu to pewnie gdzies masz nieszczelnosc. Nie ma raczej wplywu na szarpanie. Co do szarpania obstawial bym kable albo swiece. Pytanie czy i kiedy byly wymieniane? Zacznij od tego. A wydech do spawania albo wymiany.
-
problem z ubywajacym olejem
Faktycznie to przed zamontowaniem gazu na zbiorniku zrobilem ponad 1000 w trasie ale predkosc to max 100.
-
problem z ubywajacym olejem
I mnie potrafilo pokazac i 1200 zasiegu. A tak standarodowo pokazuje okolo 900. Duzo w miescie niestety.
-
Audi A4 B6 1.6 wibracje
Przyczyn moze byl troche. Opony, zbieznosc, cos w zawieszeniu, lozysko, dwumas. Najpierw bym sprawdzil opony i zawieszenie w jakies stacji kontroli
-
AUDI A4 B7 2007 R AVANT 1.6 ALZ 89 OOO KM PROSZĘ O POMOC !
Ja kupilem z przebigiem 240 tys i wlasciciel naprawde malo jezdzil i tyle zrobil bo mial od nowosci. Jak szukalem to wszystkie mialy miedzy 160 a 200 tys. Nie wiem jakim cudem. Jedyne co zrobilem to wymiany co 10 tys nie co 15. Dalej latam na 5w40
-
AUDI A4 B7 2007 R AVANT 1.6 ALZ 89 OOO KM PROSZĘ O POMOC !
Alz dokladnie. Jeszcze 80 tys na gaz zrobione
-
AUDI A4 B7 2007 R AVANT 1.6 ALZ 89 OOO KM PROSZĘ O POMOC !
Widze ze silnik silnikowi nie rowny. Ja mam natluczone 340 tys i nic w silniku nie robilem. Oczuwiscie poza standardowymi wymianami oleju swiec itp. Silnik oleju spali okolo 150 ml na 1000.
-
Cykanie w audi ! Pomocy !!!
Ciesze sie ze pomoglem. Ja porzadnie wszystko wyczyscilem i wysuszylem. Byl czas bo ciezko bylo z przekaznikami nowymi(Caly dzien szukania bo nigdzie nie mieli). Na uszczelke nalozylem silikon odporny na temperatury. Od lipca narazie mam spokoj.
-
Cykanie w audi ! Pomocy !!!
u mnie tak to wygladalo. I tez od czasu do czasu odpalil.
-
Cykanie w audi ! Pomocy !!!
Sprawdz czy nie dostala ci sie woda do przegrody miedzy silnikiem a wnetrzem auta. Po prawej stronie przy kierowcy. Pod komputerem sa przekazniki. Mi zalalo i przekaznik dostal zwarcie od wilgoci i dzialy sie cuda. Nie dopalal. Cykal jak u ciebie i wentylatory sie wlaczaly rozladowujac aku. Po wysuszeniu i wymianie przekaznika wszystko ok. Ja bym to obstawil. Pozdro.
-
Spadanie obrotów
Witam. Mam juz drugie auto z tym silnikiem i w obydwoch bylo to samo. W golfie nie udalo mi sie nic zrobic po mimo wymian odm listw wezykow i milona innych rzeczy. W audi pomaga ale tez nie w stu porocentach czyszczenie przepistnicy i kalibracja. Ja sie do tego przyzwyczailem i nie przeszkadza. Chyba ze zacznie silniki gasnac tak mi sie zdarzylo o golfie. Taki urok chyba tego silnika
-
Dymi na biało. Dziwna praca silnika
Witam. Dziwnie chodzi. Napewno ma taki przebieg. I mnie przy 330 tys chodzi jak zloto. Sprawdz osprzet. Pompa wody wspomagnia albo kompresor.
-
problem z ubywajacym olejem
Czytajac wpisy ciekaw jestem przy jakich przebiegach macie takie problemy. Ja na ta chwile mam 350 tys. I Najwiekszy ubytak oleju jaki zauwazylem to na wakacjach. Zrobilem przez prawie 3 tyg 5000 km i wlalem 500 ml oleju. Chyba silnik silnikowi ne rowny bo mialem kiedys golfa z tym silnikiem tylko apf i dolewalem 300 ma 1000 i niby mial 250 tys
-
ALZ 1,6 Pompa powietrza wtórnego
Witaj. Pompr znajdziesz pod podloznica z prawiej strony auta.
-
[A4B7 1.6 ALZ] niepokojące odgłosy
Zgoda ale zawsze moglo sie zdarzyc jakies felerne. Warto sprawdzic. Ktos kto sie zna ci powie w kilka minut. Moze tez byc na skrzyni. Pojedz do warsztatu i niech ci okresla.
-
[A4B7 1.6 ALZ] niepokojące odgłosy
Witaj. Dla mnie to ewidentnie ktores lozysko. Mozliwe ze wymienione lozysko bylo wadliwe. Pojedz do mechanika niech to sprawdzi.
-
Problem z mieszanką
W takim razie obstawiam regulacje gazu. U mnie pomoglo ale jezdzilem kilka razu do gazownika. Dopiero po kilku wizytach udalo sie doproawdzic mieszanke do ladu.
-
Problem z mieszanką
Witam, 1.jest gaz? 2.kiedy wymienialiscie kable swiece? 3. Czy czysciliscie przepustnice? Nie ma wplywu na mieszanke tylko na falowanie
-
[A4 B6 1.6] Przygasanie w momencie zejścia z obrotów
Moja tez nie. Borykałem sie z tym problemem juz dluzyszy czas. I juz tyle rzeczy za namowa fachowcow wymienilem na nowe nie potrzebnie ze mam dosc. Dlatego szkoda mi wywalic nastepne 4 stowy jezeli to nie bedzie to. A jak jest mozliwosc zeby to sprawdzic i przetwstowac to dlaczego nie.
-
[A4 B6 1.6] Przygasanie w momencie zejścia z obrotów
Akurat trzymają się na kropelkę. Widzę że masz na wszystko ripostę.
-
[A4 B6 1.6] Przygasanie w momencie zejścia z obrotów
A ja uwielbiam takich specjalistów jak ty. Dzięki za podpowiedź, ale muszę Cię zmartwić. Tak próbowałem. Wole być pewny co nie działa zanim wydam parę stów na EGR.
-
[A4 B6 1.6] Przygasanie w momencie zejścia z obrotów
Witam, W odpowiedzi napiszę że mi udało się uporać z tym problemem. przynajmniej narazie. testuje od dwoch dni. i narazie jest git. Mianowicie zaślepiłem EGR. Zobacze co bedzie się dalej działo ale narazie jest tak jak trzeba