Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wielkiszu666

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wielkiszu666

  1. wielkiszu666 odpowiedział(a) na Natalia. Ka temat w 1.6
    Bo nie rowno pracuje i dzwoni.
  2. wielkiszu666 odpowiedział(a) na Natalia. Ka temat w 1.6
    To blad byl emisji spalin czy ubogiej mieszanki?
  3. wielkiszu666 odpowiedział(a) na Natalia. Ka temat w 1.6
    Jezeli nie byl bledu sondy to bym odpuscil. Zancznij od najtanszych napraw. Masz lpg?
  4. wielkiszu666 odpowiedział(a) na Natalia. Ka temat w 1.6
    Co do wydechu to pewnie gdzies masz nieszczelnosc. Nie ma raczej wplywu na szarpanie. Co do szarpania obstawial bym kable albo swiece. Pytanie czy i kiedy byly wymieniane? Zacznij od tego. A wydech do spawania albo wymiany.
  5. Faktycznie to przed zamontowaniem gazu na zbiorniku zrobilem ponad 1000 w trasie ale predkosc to max 100.
  6. I mnie potrafilo pokazac i 1200 zasiegu. A tak standarodowo pokazuje okolo 900. Duzo w miescie niestety.
  7. wielkiszu666 odpowiedział(a) na byku136 temat w 1.6
    Przyczyn moze byl troche. Opony, zbieznosc, cos w zawieszeniu, lozysko, dwumas. Najpierw bym sprawdzil opony i zawieszenie w jakies stacji kontroli
  8. Ja kupilem z przebigiem 240 tys i wlasciciel naprawde malo jezdzil i tyle zrobil bo mial od nowosci. Jak szukalem to wszystkie mialy miedzy 160 a 200 tys. Nie wiem jakim cudem. Jedyne co zrobilem to wymiany co 10 tys nie co 15. Dalej latam na 5w40
  9. Alz dokladnie. Jeszcze 80 tys na gaz zrobione
  10. Widze ze silnik silnikowi nie rowny. Ja mam natluczone 340 tys i nic w silniku nie robilem. Oczuwiscie poza standardowymi wymianami oleju swiec itp. Silnik oleju spali okolo 150 ml na 1000.
  11. Ciesze sie ze pomoglem. Ja porzadnie wszystko wyczyscilem i wysuszylem. Byl czas bo ciezko bylo z przekaznikami nowymi(Caly dzien szukania bo nigdzie nie mieli). Na uszczelke nalozylem silikon odporny na temperatury. Od lipca narazie mam spokoj.
  12. u mnie tak to wygladalo. I tez od czasu do czasu odpalil.
  13. Sprawdz czy nie dostala ci sie woda do przegrody miedzy silnikiem a wnetrzem auta. Po prawej stronie przy kierowcy. Pod komputerem sa przekazniki. Mi zalalo i przekaznik dostal zwarcie od wilgoci i dzialy sie cuda. Nie dopalal. Cykal jak u ciebie i wentylatory sie wlaczaly rozladowujac aku. Po wysuszeniu i wymianie przekaznika wszystko ok. Ja bym to obstawil. Pozdro.
  14. wielkiszu666 odpowiedział(a) na olpen temat w 1.6
    Witam. Mam juz drugie auto z tym silnikiem i w obydwoch bylo to samo. W golfie nie udalo mi sie nic zrobic po mimo wymian odm listw wezykow i milona innych rzeczy. W audi pomaga ale tez nie w stu porocentach czyszczenie przepistnicy i kalibracja. Ja sie do tego przyzwyczailem i nie przeszkadza. Chyba ze zacznie silniki gasnac tak mi sie zdarzylo o golfie. Taki urok chyba tego silnika
  15. Witam. Dziwnie chodzi. Napewno ma taki przebieg. I mnie przy 330 tys chodzi jak zloto. Sprawdz osprzet. Pompa wody wspomagnia albo kompresor.
  16. Czytajac wpisy ciekaw jestem przy jakich przebiegach macie takie problemy. Ja na ta chwile mam 350 tys. I Najwiekszy ubytak oleju jaki zauwazylem to na wakacjach. Zrobilem przez prawie 3 tyg 5000 km i wlalem 500 ml oleju. Chyba silnik silnikowi ne rowny bo mialem kiedys golfa z tym silnikiem tylko apf i dolewalem 300 ma 1000 i niby mial 250 tys
  17. Witaj. Pompr znajdziesz pod podloznica z prawiej strony auta.
  18. Zgoda ale zawsze moglo sie zdarzyc jakies felerne. Warto sprawdzic. Ktos kto sie zna ci powie w kilka minut. Moze tez byc na skrzyni. Pojedz do warsztatu i niech ci okresla.
  19. Witaj. Dla mnie to ewidentnie ktores lozysko. Mozliwe ze wymienione lozysko bylo wadliwe. Pojedz do mechanika niech to sprawdzi.
  20. wielkiszu666 odpowiedział(a) na olpen temat w 1.6
    W takim razie obstawiam regulacje gazu. U mnie pomoglo ale jezdzilem kilka razu do gazownika. Dopiero po kilku wizytach udalo sie doproawdzic mieszanke do ladu.
  21. wielkiszu666 odpowiedział(a) na olpen temat w 1.6
    Witam, 1.jest gaz? 2.kiedy wymienialiscie kable swiece? 3. Czy czysciliscie przepustnice? Nie ma wplywu na mieszanke tylko na falowanie
  22. Moja tez nie. Borykałem sie z tym problemem juz dluzyszy czas. I juz tyle rzeczy za namowa fachowcow wymienilem na nowe nie potrzebnie ze mam dosc. Dlatego szkoda mi wywalic nastepne 4 stowy jezeli to nie bedzie to. A jak jest mozliwosc zeby to sprawdzic i przetwstowac to dlaczego nie.
  23. Akurat trzymają się na kropelkę. Widzę że masz na wszystko ripostę.
  24. A ja uwielbiam takich specjalistów jak ty. Dzięki za podpowiedź, ale muszę Cię zmartwić. Tak próbowałem. Wole być pewny co nie działa zanim wydam parę stów na EGR.
  25. Witam, W odpowiedzi napiszę że mi udało się uporać z tym problemem. przynajmniej narazie. testuje od dwoch dni. i narazie jest git. Mianowicie zaślepiłem EGR. Zobacze co bedzie się dalej działo ale narazie jest tak jak trzeba

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.