-
[B5] Centralny zamek wariuje
mam problem od jakiegos czasu centalny zamek nie dziala jak do tej pory. po otworzeniu samochodu z pilota, mija 5 sekund i centralny sie zamyka. Jeszcze niedawno mijalo okolo 30 zanim sie zamknal. Drugi problem to taki ze otwierajac zamek kierowcy od wewnatrz, nie otwieraja sie wszystkie dzwi otwieraja sie dopiero kiedy otworze je i zamkne ?? co to moze byc ?? pozdrawiam
-
Klima grzeje zamiast chlodzic
pytam poniewaz mam uszkodzony klimatronik, nie dziala zimny nadmuch a jak wlacze klimatyzacje to sprezarka wlacza sie, slychac ja ale nie chlodzi a przez jakis czas chlodzila
-
Klima grzeje zamiast chlodzic
to jezeli jest brak czynnika to po wcisnieciu sniezynki klima sie nie zalaczy ?? czy bedzie pracowac sprezarka tylko nie bedzie co mialo chlodzic??
-
nabijanie klimy Lodz
witam kto wie gdzie w Lodzi i okolicy mozna tanio sprawdzic i nabic klimatyzacje pozdrawiam Lukasz [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 16-03-2007, 10:37 ] wywaliłem obrazek, co ma dach a4 do klimy ?
-
czujnik zamkniecie dzwi gdzie jest ??
aha czyli pozostaje mi rozebranie calych dzwi. dziekuje za pomoc
-
czujnik zamkniecie dzwi gdzie jest ??
witam chcialem sie dowiedziec gdzie jest czujnik zamkniecia drzwi, bo nie dziala mi po stronie pasazera i nie wiem jak go naprawic pozdrawiam
-
[B5] Czy mozna vag'iem zbadac pompe wspomagania kierownicy?
a gdzie jest ten zbiorniczek z plynem zeby sprawdzic ? i jezeli plyn bedzie do wymiany to jak go spuscic zeby wymienic na nowy
-
sprawdzenie klimatronika
witam chcialbym sprawdzic czy moj klimatronik dziala poprawnie i w tym celu chce zamontowac modul z modelu audi a3 tdi 97 rok powiedzcie mi czy bedzie on dzialal czy w ogole nie ma sensu sie za to brac ?? pozdrawiam
-
Zakodowanie klimatronika
a czy mozna zakodowac klimatronik po naprawie bez vag, jakos go zrestartowac ?
-
Klima, silniczki i błąd 15.5
wazny dla mnie post bo mam dokladnie ten sam problem. od jakiegos czasu chce sprawdzic z innym klimatronikiem bo nie wiem czy wymieniac ale nie mam takiego a znalezc elektryka ktory sie na tym zna jest bardzo ciezko, juz jeden mnie skasowal na 60 zl nic nie zrobil a chcial dalej naprawiac panel moze ktos zna uczciwego elektryka w lodzkim
-
brak zimnego nadmuchu klimatronik
dobrze czyli zostaje jechac do fachowca i zakodowac tak zrobie jak go znajde dziekuje bardzo za wszystkie posty bylem na wielu forach motoryzacyjnych ale zainteresowanie na tym jest bardzo duze widac ze a4 to prawdziwa pasja pozdrawiam
-
brak zimnego nadmuchu klimatronik
silniczek dziala, sterownik jest od nowosci czyli jakies 4 miesiace jak jezdze tym cackiem a gas skonczyl sie z 2 miesiace temu gorace lecialo od poczatku a jak zakodowac sterownik czy tylko da sie to zrobic przez vag ?? bo nie wiem gdzie mam sie z tym udac czyli uwazacie ze to nie jest padniety sterownik ?? wiem ze jestem uparty ale troche juz sie z tym mecze
-
brak zimnego nadmuchu klimatronik
fachowcow jest bardzo duzo na kazdym rogu jakis pseudo specjalista ale ja nie wiem ktory faktycznie sie zna dlatego pytam tutaj on tez pokasowal mi bledy od oleju i od silnika ale nie ten 15,5 zrobil tak ze w pewnym momencie nadmuchy dzialaly ale to bylo spowodowane z zewnatrz wiec mniemam ze to sterownik dlatego wole go wykrecic i zawiesc do kogos innego zeby to sprawdzil i ewentualnie naprawil nawet znalazlem goscia na allegro co to naprawia juz nie wiem co mam robic teraz jeszcze wytrzymuje ale jak zrobi sie cieplo to bedzie klapa
-
brak zimnego nadmuchu klimatronik
ten elektryk to byl jakis glab meczyl sie chyba z 2h posprawdzal silniczek i klapy wszystko do okolo i stwierdzil ze panel jest walniety nawet vag mu nie wykazal bo troche mial klopoty z jego obsluga powiedzial zeby podjechac do niego po swietach zeby zostawic auto na dluzej ale moja noga tam juz wiecej nie postawi
-
brak zimnego nadmuchu klimatronik
chce go wyciagnac zeby zabrac do elektryka bo podejrzewam uszkodzony klimatronik wiem ze mruga z powodu braku czynnika ale to narazie nie jest istotne najwazniejsze zeby lecialo zimne powietrze
pinio4
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta