Treść opublikowana przez konian
-
Spocik Lubuski :)
no to masz teraz ALLROADa
-
Spocik Lubuski :)
ta cisza mówi sama za siebie
-
Montaż CB w schowku pasazera A4 B6/B7
1) kabel antenowy kiedyś był puszczony w podsufitce, teraz leci kanałem środkowym. 2) kabel do głośnika ciągnąłem prawym słupkiem i jest tam kurtyna, więc należy kabel umieścić tak żeby kurtyna miała jak się rozwinąć.
-
Montaż CB w schowku pasazera A4 B6/B7
zwykłe kabelki
-
Spocik Lubuski :)
to kto będzie ?
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
do mine sama osłonka pod skrzynie biegów kosztowała 230[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 09:53_________________________________________________ przyleć 17-tego na spot to chłopaki na bank pomogą
-
Spocik Lubuski :)
To chyba będzie okazja do oddania kluczy do radia :> taa
- Spocik Lubuski :)
-
Montaż CB w schowku pasazera A4 B6/B7
Osłonę ciągniesz do góry, jest mocowana w narożnikach na zapinki, są metalowe więc nic nie powinno się urwać. Gniazdo zapalniczki podważasz śrubokrętem i samo wyskakuje.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
mi się podobają te na ostatnim zdjęciu - te niebieskie :polew:
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
co racja to racja
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
czyje te LEDy http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10015264
-
Spocik Lubuski :)
ja mam klucze i chyba jutro będę. No i mamy problem bo są dwie blachy a trzech do wyciągania
-
[ALL B7] CB w popielniczce FOTO
spoko - mam kilka fotek z rezania. Postaram się zebrać je do kupy i zrobić mały opis
-
[ALL B7] CB w popielniczce FOTO
tak, reszta radia jest za schowkiem
-
Spocik Lubuski :)
może na "C.I.P.A"
-
[ALL B7] CB w popielniczce FOTO
dokładnie - rozwiązanie dla nie palących grucha jest wyciągnięta na zewnątrz więc nie muszę jej podłączać
-
[ALL B6] montaz CB w miejsce popielniczki
ja w b7 zrobiłem tak http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_cb_w_popielniczce_foto-t95482.0.html
-
[ALL B7] CB w popielniczce FOTO
Co o tym myślicie ? tu kilka fotek jak teraz zamontowałem sobie radyjko radio włącza się automatycznie po otwarciu popielniczki i wyłącza po jej zamknięciu to jest link do wcześniejszej modyfikacji w której jest opis montażu mikrofonu i głośnika http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_montaz_cb_w_schowku-t70205.0.html;msg773899#msg773899
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
i wtedy zamiast ledów do b7 kupimy b8 z ledami
-
Spocik Lubuski :)
możesz mnie wpisać na liste obecności
-
Spocik Lubuski :)
pały jadą !!!!!!!!!!!!!!! żartowałem :polew: :polew: :polew:
-
Spocik Lubuski :)
zmieścimy się pod cerfurem ?
-
Spocik Lubuski :)
na pewno zostało jeszcze trochę energii z wakacji a z resztą, można się zacząć rozpedzać na spocie