Treść opublikowana przez konian
-
Spocik Lubuski :)
no to masz odpowiedź - to na 100% jest to. Z tym myciem to się nie obrażaj - tylko jakoś tak mi przyszło do głowy więc się chciałem tym podzielić
-
Spocik Lubuski :)
może z prawej strony niedokładnie umyłeś ??
-
Spocik Lubuski :)
dokładnie[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 10:16_________________________________________________ma ktoś numer do ROGALA bo nie mogę znaleźć w necie
-
Spocik Lubuski :)
ja właśnie wróciłem z pracy, zjem obiad i będę się powoli wybierał
-
Spocik Lubuski :)
za oknem wygląda że jest ciepło więc się pewnie pojawie
-
Spocik Lubuski :)
http://www.allegro.pl/item568513470_koncowka_tlumika_turbo_bez_spawania.html chyba se zamontuje :polew: :polew: będę miał amfibie
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
tak właśnie myślałem, dobrze że chociaż meble będą pasować[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 17:59_________________________________________________to chyba cisza przed burzą[br]Dopisany: 25 Luty 2009, 20:20_________________________________________________http://cgi.ebay.pl/Recaro-RS4-Sportsitz_W0QQitemZ320343126935QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item320343126935&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229 ich powaliło - ponad 3200 za jedno :gwizdanie: chyba jest w nim schowana kasa - tak jak to było we Fiacie 125p TAXI w "Zmiennikach"
-
Spocik Lubuski :)
:polew: chyba krócej i konkretniej się już nie da odpowiedzieć
-
Spocik Lubuski :)
Czy będzie do mnie pasował tylni zderzak od RS4, w RSie są szersze nadkola i się tak zastanawiam czy przypasi
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
nie masz nikogo z VAGiem w okolicy ??
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
z tego wynika, że samochód jest mądrzejszy od mechanika :polew: [br]Dopisany: 23 Luty 2009, 16:36_________________________________________________nawet się zrymowało
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
od razu lepiej
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
jeśli kontrolka ESP się świeci to stabilizacja na 100% nie działa. Może to mieć jakieś powiązanie z systemem poduchy czyli modułem bezpieczeństwa. Cyknij jakąś fotkę jak u Ciebie to wyszło.
-
Spocik Lubuski :)
no to teraz muszę się mocno zastanowić czy ryzykować tylko jeden, jak założe tylko jeden to będzie śmiesznie wyglądało. Dużym plusem jest jeszcze to, że jest z kompletną szyną - więc montaż w 5 minut.
-
Spocik Lubuski :)
szukam - te które jest u gościa w Lubiniu niestety nie ma podgrzewania foteli więc na tę chwilę odpada znalazłem to: http://cgi.ebay.pl/Recaro-RS4-Sportsitz_W0QQitemZ320343126935QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubeh%C3%B6r?hash=item320343126935&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1229|66%3A2|65%3A12|39%3A1|240%3A1318 ale nie wiem czy jest podgrzewanie no i niestety tylko na razie jeden
-
Spocik Lubuski :)
Jedź do gościa z samego rańca, to na spocik przyjedziesz już świeżo umeblowanym.
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
masz kiere bez multi, więc bez vagovania nie będzie działać multi.
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
to zależy co będziesz wymieniał, pewnie nawet jak wyskoczą błędy będziesz mógł jeździć tylko może się okazać że nie będzie działać multi.
-
Spocik Lubuski :)
zwróćcie uwagę na spalanie na jednym ze zdjęć 34,5 l/100 a temperatura na zewnątrz -2,5 u mnie przy tej prędkości jest 18,8 l/100 a przecież A4 jest dużo cięższe - jednak górą oczywiście nie biorę pod uwagę że przyspieszenie te A3 jest niewierygodne
-
Spocik Lubuski :)
ja mam rzut beretem więc pewnie będę[br]Dopisany: 17 Luty 2009, 18:06_________________________________________________Rotenburg który znam jest :gwizdanie: albo jeszcze dalej pewnie chodziło o ROTHENBURG
-
Spocik Lubuski :)
http://peb.pl/programy-nawigacyjne-i-mapy/204152-rapidshare-garmin-mobile-xt-nawigacja-dla.html tu jest wszystko TOPOR - na każdego, tylko trzeba cierpliwości do Garmina na symbianie. Mam N95 8GB więc nie jest to stary telefon a zanim się wszystko odpali to się już jest na miejscu. Istnieje też możliwość że Garmin na symbianie chodzi szybko - tylko jest szybsze :> i garmin nie daje rady
-
Spocik Lubuski :)
wgrywał....GARMINA na symbianie (N95 8GB)
-
Spocik Lubuski :)
jaka dzisiaj frekwencja ??
- Spocik Lubuski :)