Treść opublikowana przez konian
-
[ALL B7] Zmieniać tarcze na seryjne czy typu EBC ?
a więc Jestem bardzo zadowolony, przy małych prędkościach (do 100) nie ma praktycznie żadnej różnicy, ale przy hamowaniu z 200 lub więcej różnica jest i to spora.
-
Gwarancyjna RNS-E nie czyta DVD
znowu słyszę złe rzeczy o ASO LUBIN - ciekawe czy to przypadek ?? http://www.a4-klub.pl/smf/all_aso_lubin_omijac-t56140.0.html;msg601079#msg601079
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
może głupie pytanie, ale: jak sprawdzić czy mam HIGH ?
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
nie wiem czemu w starej instrukcji RNS nie ma opcji zmiany języka SDSa a w nowej instrukcji już taka zmiana jest wydaje mi się że to właśnie soft decyduje czy ta opcja jest czy jej nie ma, ale mogę się mylić. Już nie wiem co o tym myśleć
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
źle się wyraziłem nie chodzi mi o język FISa - tylko o język SDSa i komend SDS wyświetlanych na FISie (typu BITTE WARTEN zamiast PLEASE WAIT)
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
nie o PL, mam w RNSie po angielsku a na FISie po niemiecku, baba z SDSa też szprecha (SDS obsługuje tylko telefon) chodzi mi o zmianę języka na FISie i SDSa - w nowym sofcie można to zmienić przez RNSa a w starym tylko przez VAGa
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Mam pytanko. Czy w nowym sofcie jest możliwość zmiany języka na FISie i języka gadania chodzi mi o to:
-
Spocik Lubuski :)
mnie nie będzie
-
Spocik Lubuski :)
taaa dokładnie
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
rezaj rezaj - BT dobra rzecz
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
do tego moda nie potrzebny jest BT
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
mam fabryczny BT i RNS-e wypaliłem płytkę tak jak napisali po anglikańsku - i .... płytka nie działa proszę napiszcie krok po kroku jak mam zrobić poprawnie płytkę Jak tylko będę miał płytkę zaraz zabieram się za podpięcie kabla pod mikrofon
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
jak masz oryginalną płytę to po co jakiś certyfikat (bez płyty navi nie działa)
-
[ALL] Różnice między wersją map 2008 i 2009 do RNS-E
różnica jest niewielka - ale nowa to nowa
-
[ALL] Nowy sposób na montaż CB
a jak ma Hercuś ? no i jak ma Kuredu ?
-
Spocik Lubuski :)
widziałem tylko niebieski motor i czarny worek
-
Spocik Lubuski :)
jak wracałem to musiałem stać w korku - bo dawca nerek się rozwalił w Piaskach i droga była zamknięta
-
Spocik Lubuski :)
malin - pamiętaj o kluczach do radyjka
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
mam dokładnie to samo co KERCZI (mam nowy soft) 31.1.015 z 07.11.2008
-
Spocik Lubuski :)
dokładnie tak samo myśle tylko AUDI a jeżeli chodzi o kupy, to jestem ZA pod warunkiem że będą to: Q-pa 5 Q-pa 7
-
Spocik Lubuski :)
zagłosowane :gwizdanie:
-
[ALL] Nowy sposób na montaż CB
jednak się nie skusze właśnie oglądałem i ........ jak dla mnie kicha zostaje przy swoim starym rozwiązaniu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_montaz_cb_w_schowku-t70205.0.html;msg773899#msg773899
-
[ALL] Nowy sposób na montaż CB
to radyjko rozwiązuje wiele problemów http://www.allegro.pl/item588053676_albrecht_ae_6890_zdejmowany_panel_nowosc_2009.html
-
Spocik Lubuski :)
nie zdążyłem a musiało być fajnie
-
Spocik Lubuski :)
zapowiada się większy skład - muszę zdążyć mam na koncie 10 punktów więc 14 powinno mi starczyć