Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konian

  1. a więc Jestem bardzo zadowolony, przy małych prędkościach (do 100) nie ma praktycznie żadnej różnicy, ale przy hamowaniu z 200 lub więcej różnica jest i to spora.
  2. znowu słyszę złe rzeczy o ASO LUBIN - ciekawe czy to przypadek ?? http://www.a4-klub.pl/smf/all_aso_lubin_omijac-t56140.0.html;msg601079#msg601079
  3. może głupie pytanie, ale: jak sprawdzić czy mam HIGH ?
  4. nie wiem czemu w starej instrukcji RNS nie ma opcji zmiany języka SDSa a w nowej instrukcji już taka zmiana jest wydaje mi się że to właśnie soft decyduje czy ta opcja jest czy jej nie ma, ale mogę się mylić. Już nie wiem co o tym myśleć
  5. źle się wyraziłem nie chodzi mi o język FISa - tylko o język SDSa i komend SDS wyświetlanych na FISie (typu BITTE WARTEN zamiast PLEASE WAIT)
  6. nie o PL, mam w RNSie po angielsku a na FISie po niemiecku, baba z SDSa też szprecha (SDS obsługuje tylko telefon) chodzi mi o zmianę języka na FISie i SDSa - w nowym sofcie można to zmienić przez RNSa a w starym tylko przez VAGa
  7. Mam pytanko. Czy w nowym sofcie jest możliwość zmiany języka na FISie i języka gadania chodzi mi o to:
  8. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mnie nie będzie
  9. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    taaa dokładnie
  10. rezaj rezaj - BT dobra rzecz
  11. do tego moda nie potrzebny jest BT
  12. mam fabryczny BT i RNS-e wypaliłem płytkę tak jak napisali po anglikańsku - i .... płytka nie działa proszę napiszcie krok po kroku jak mam zrobić poprawnie płytkę Jak tylko będę miał płytkę zaraz zabieram się za podpięcie kabla pod mikrofon
  13. jak masz oryginalną płytę to po co jakiś certyfikat (bez płyty navi nie działa)
  14. różnica jest niewielka - ale nowa to nowa
  15. a jak ma Hercuś ? no i jak ma Kuredu ?
  16. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    widziałem tylko niebieski motor i czarny worek
  17. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jak wracałem to musiałem stać w korku - bo dawca nerek się rozwalił w Piaskach i droga była zamknięta
  18. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    malin - pamiętaj o kluczach do radyjka
  19. mam dokładnie to samo co KERCZI (mam nowy soft) 31.1.015 z 07.11.2008
  20. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dokładnie tak samo myśle tylko AUDI a jeżeli chodzi o kupy, to jestem ZA pod warunkiem że będą to: Q-pa 5 Q-pa 7
  21. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    zagłosowane :gwizdanie:
  22. jednak się nie skusze właśnie oglądałem i ........ jak dla mnie kicha zostaje przy swoim starym rozwiązaniu http://www.a4-klub.pl/smf/all_b7_montaz_cb_w_schowku-t70205.0.html;msg773899#msg773899
  23. to radyjko rozwiązuje wiele problemów http://www.allegro.pl/item588053676_albrecht_ae_6890_zdejmowany_panel_nowosc_2009.html
  24. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    nie zdążyłem a musiało być fajnie
  25. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    zapowiada się większy skład - muszę zdążyć mam na koncie 10 punktów więc 14 powinno mi starczyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.