Treść opublikowana przez konian
-
Spocik Lubuski :)
na wklejce mam: lato - 215/55 R16 XL - 235/45 R17 zima - 205/55 R16 - 235/45 R17 +13,3mm oczywiście to prędkość max wzrośnie :> ale przyspieszenie spadnie - ale nie w zimie
-
Spocik Lubuski :)
zaraz będę chował do garażu to zobaczę jaki mam sugerowany rozmiar na wklejce
-
Spocik Lubuski :)
13,3mm na + czy - ?
-
Spocik Lubuski :)
235/45 R17 a u Ciebie ??
-
Spocik Lubuski :)
dokładnie, nie wiem jaki mam maksymalny skok amorka, istnieje prawdopodobieństwo że opona chrupnie o nadkole jak np. będę szybciej zjeżdżał z krawężnika na wstecznym i skręconych kołach.[br]Dopisany: 10 Luty 2009, 19:37_________________________________________________http://www.opony.autogaleria.pl/opony_zamienniki.asp na tej stronce wyszło mi że różnica to tylko 17,8mm w średnicy więc podniesie się tylko o 8,9mm i tyle mniej będzie do nadkola. Zaraz wezmę kalkulator i policzę sam [br]Dopisany: 10 Luty 2009, 20:02_________________________________________________wychodzi to samo co na stronce
-
Spocik Lubuski :)
Nie jestem pewien, czy nie wejdą bez dystansów, tylko oponka trochę za wysoka... ponad 4% różnicy średnicy koła. 255/30 byłaby idealna Wejdą bez bo jest dużo miejsca od wewnątrz, ale chciałbym żeby były szerzej w nadkolach. Też mnie martwi ten profil 35 ale na razie nie mam niskiego zawiasu więc nie powinno być problemu Plusem 35 jest to że będzie o 5 więcejkomfortu
-
Spocik Lubuski :)
Ja się przymierzam do tych http://moto.allegro.pl/item533429769_oryginal_5x112_255_35_continental_6mm_audi_vw.html klasyczny wzór no i ORI, tylko ET trochę duże - więc chyba dystanse +10 lub +17 co o nich myślicie ??
-
Spocik Lubuski :)
Jak się wyrobie z robotą to bede
-
Spocik Lubuski :)
Nikt nie odpowie Ci na to pytanie bo nie wiadomo jaki masz teraz zalany, a mieszać się nie powinno. Jeśli jesteś pewien że nikt przed tobą nie wymieniał to jest zalany na 100% oryginał i takim powinieneś uzupełnić (możesz kupić w VW, identyczny tylko w innej butelce) Na korku zbiorniczka pewnie jest napisane jaki ma być płyn. Użyj opcji lub napisz pytanko w dziale "układ kierowniczy"
-
Spocik Lubuski :)
http://www.wrzuta.pl/film/oWZOM8xTPs/russak_audi_song
-
Spocik Lubuski :)
są dwa sposoby - ważne że wszystko działa. Jak się wymienia bateryjkę w kluczyku to też trzeba wykonać tę "procedurę"
-
Spocik Lubuski :)
włóż do zamka i zamykając naciśnij przycisk zamykania i otwierając naciśnij otwieranie powinno pomóc
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
może Nokia Europe - Nokia 810 - Support - http://europe.nokia.com/A4143881 tak wyczytałem na http://audiforum.us/multimedia/1118-audi-oem-bt-supported-phones-list-44.html Dzisiaj walczyłem z tym programem do fona: (mam N95 8GB) Nokia 810 Contact Download Application for Nokia S60 3rd edition devices niestety qpa nic ten program nie zmienia - sprawdziłem wszystkie możliwości. Nadal jest wszystko po staremu (wybierać telefony z książki i inicjować rozmowę muszę z telefonu, a odbierać i kończyć rozmowę mogę z kiery, RNSa lub telefonu.
-
Spocik Lubuski :)
widzę że mnie jakieś PIPY ominęły
-
[ALL B7] Co wybrać ?
te 19' widziałem ma żywo i polecam bo nie są zniszczone. Pisz do Nowak_zg na PW a na bank się dogadacie
-
Spocik Lubuski :)
malin niestety nie robi dynamicznych logów
-
Spocik Lubuski :)
panowie co myślicie o tych felgach ?? bo mam małe wątpliwości czy nie wyglądają "za ciężko" http://moto.allegro.pl/item530512541_bbs_4_abt_dunlop_spmaxx_niesamowity_komplet.html
-
Spocik Lubuski :)
Pewnie teraz powoli kończycie spocik
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
nie doczytałem że chodzi o kabelek z czarną kostką
-
Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
kabelek 6 pinowy też przypasi - tylko wtedy trzeba zmienić wtyczkę i przełożyć kabelki
-
Spocik Lubuski :)
ostatnio nawet wykrył że jedna z żarówek podświetlenia tablicy nie działa
-
Spocik Lubuski :)
tak się właśnie zastanawiam czy komp bedzie pokazywał błąd żarówki
-
Spocik Lubuski :)
też mam taką nadzieję
-
Spocik Lubuski :)
co do przerywania to przedwczoraj mój koleś miał to samo - wymienił filtr paliwa i wszystko się uspokoiło. Koszty niewielkie i 10 minut roboty.
-
Spocik Lubuski :)
Jeśli "za wszelką cene" to ASO :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: