Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konian

  1. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja odpuszczam
  2. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja na 1000%
  3. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    niestety nie mogłem wcześniej - podjechałem dopiero o 17:45 i już nikogo nie było
  4. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no i chyba nikogo nie było
  5. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mnie nie bedzie
  6. namieszałeś, ale trochę racji masz w tym uchwycie na 100% nie ma BT żeby połączyć telefon z BT Audi trzeba: 1. włączyć zapłon 2. włączyć BT w telefonie i wyszukać nowe urządzenia 3. powinien się zgłosić AUDI....coś tam 4. połączyć się z nim (KOD 1234) 5. uwierzytelnić albo autoryzować, żeby nie było trzeba za każdym razem potwierdzać połączenia 6. po usłyszeniu dzwięku telefon jest połączony z góry przepraszam że piszę o BT w tym wątku mam nadzieję że temat BT zakończony
  7. w wsporniku po stronie pasażera nie ma BT jest on w podłodze pod nogami pasażera - więc na 99,9% masz BT oryginała wszystko już było i to w tym wątku - teraz musisz podłączyć mikrofon w odpowiednie piny w tym wątku -tylko dokładnie
  8. a zapłon był włączony ?? u mnie jest tak, że jak nie mam "przekręconego" kluczyka w stacyjce to PTT nie działa
  9. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :nabijasie:
  10. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Topor - zdjęcie kosa (dobrze że zostawiłeś opuszczoną szybę, bo inaczej auto byłoby "płaskie") oczywiście głos oddany
  11. nareszcie coś się ruszyło, ale ja jeszcze zaczekam. może pojawi się coś lepszego. Tak się zastanawiam czy nie jest w nich tak że "normalnie" świecą zewnętrzne ledy a przy hamowaniu wszystkie
  12. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja dzisiaj nie dam rady przyjechać
  13. dziwi mnie trochę to że podają na stronie że robią 3.0 TDI w A4 - a hamownie mają na jedną ośkę z tego co mi wiadomo to 3.0 TDI w A4 były i są tylko w ale może się mylę.
  14. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    zapraszamy
  15. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    właśnie tam byłem, niestety to miejsce ma jedną wadę - jak tam wjechałem to było mokro i nie mogłem się powstrzymać :gwizdanie:
  16. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    śledzie, śledzie bo jak się "śledzi" to można więcej wódeczki wypić - więc jak tylko mogę to śledzię ---------- a to link do uchwytu anteny CB na reling http://www.allegro.pl/item669913673_nowosc_uchwyt_na_reling.html
  17. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    to w końcu gdzie bedzie następny spocik ? A - carrefour 16.00 B - carrefour 18.00 C - auchan 16.00 D - auchan 18.00 [br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 10:28_________________________________________________starcode właśnie zobaczyłem na zdjęciach że na spocie mieliśmy identyczny przebieg (181905km)
  18. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    CB zwraca się już za "pierwszym razem"
  19. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
  20. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    bluesmen - w naszym mieście wszystko jest możliwe, pewnie gdybyś miał weselny balonik to by go przebili
  21. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    pisz pisz - szybko
  22. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja też się raczej nie pojawie
  23. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    wielka mobilizacja !!!!!!!!! przylece na 100%
  24. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jak byś przyjeżdżał częściej na spoty :gwizdanie: to byś wiedział że temat stopów umarł, bo jeszcze nie są tak dopracowane jak powinny
  25. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja też odpuszczam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.