Treść opublikowana przez konian
-
Spocik Lubuski :)
czytałem - dobrze że nie miałeś założonych nowych felasi
-
Spocik Lubuski :)
przed chwilą wyciągałem jakiegoś dziadka z rowu, bo mu się wjechało
-
Spocik Lubuski :)
u mnie wali śniegiem na maxa
-
Spocik Lubuski :)
w Zielonej też tak sypie śnieg ??
-
Spocik Lubuski :)
może i na 2 biegu ale 50km/h
-
Spocik Lubuski :)
Jak dobrze że koło mnie jest stare lotnisko. :> Wczoraj i dzisiaj kręciłem się do woli
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
yyyy..... co do tej jednej długości to bym polemizował, ale to Ty byłeś z tyłu więc widziałeś lepiej. Ja oglądałem zadek A3.
-
Spocik Lubuski :)
tytuły filmów: - pierwszy "do d*py ta szklanka" - drugi "gówniane Chinki"
-
Spocik Lubuski :)
myślałem że jestem twardy, niestety okazało się że tylko myślałem. Nawet nie obejrzałem do końca.
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
no cóż - kawałek drogi jest[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 20:30_________________________________________________z takim założeniem i przerobieniem radyjka nie ma większego problemu tylko trzeba pokombinować Postaram się zrobić dokładny opis i wtedy każdy będzie mógł założyć sam, oczywiście jak będą problemy to pomogę.
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
tak
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
- [ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
Pod prawym słupkiem, podsufitką, przez osłonę zawiasu bagażnika na zewnątrz, więc nawet żadna uszczelka nie jest przygnieciona.- [ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
przepraszam jeśli Cię w jakiś sposób uraziłem, ale nie dziwie się że tak pomyślałeś po lekturze tego wątku. a wracając do tematu: Polecam montaż w schowku Jest z tym trochę zabawy,ale warto bo nie rzuca się w oczy no i nie trzeba żadnych dziur wiercić (u mnie wszystko jest zamontowane w oryginalnych otworach). Niestety radio trzeba przerobić, a dokładniej to mikrofon, ponieważ trzeba do niego włożyć głośnik (chyba że ktoś chce jeździć z otwartym schowkiem). U mnie wygląda to tak: niedługo postaram się stworzyć jakieś fotostory z montażu i umieszczę w dziale "Warsztat - Zrób to sam"- [ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
president DAKOTA jedna z najlepszych na rynku jeśli musi być magnes może droga, ale warta wydanych pieniędzy- [ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
jaka ma być maksymalna długość ??- [ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
Długość kabla MA ZNACZENIE !!! nawet przelutowanie końcówki potrafi zmienić SWR (czy jak kto woli WFS - współczynnik fali stojącej) Kabel też się stroi tylko na tzw. "sztucznym obciążeniu" sugerowałem sie tym wątkiem http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=18785&highlight=d%B3ugosc+kabla++swr No cóż, sugerując się tym wątkiem............ :polew: Nie będę komentował wypowiedzi ludzi, którzy nie mają doświadczenia i wiedzy. (myślę o niejakim Góralu - wstawił prawidłowy wykres, ale nie umie go odczytać) Nie uważam się za geniusza w sprawach radiokomunikacji, ale na CB siedzę od 1992 a w 1996 zdobyłem patent krótkofalarski. Mam nadzieję że od tamtego czasu nie zmieniły się prawa fizyki Oto link w którym jest w prosty sposób opisany proces strojenia: http://www.motonews.pl/sh_forum.php?op=fvt&t=198450&c=45&f=20&start=0&orderby=asc Pamiętać należy o tym że można osiągnąć niski SWR przy radiu na źle dociętym kablu - lecz SWR przy antenie nadal będzie zły - efekt jest taki, że nie spalimy "końcówki mocy" w radiu, ale emisja z promiennika (czyt. bata anteny) będzie marna. Na odbiór - SWR nie ma większego wpływu.- Spocik Lubuski :)
no musi !!! to będzie świąteczny spocik- [ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
myślałem o zakupie kilku RS'ek i przełożyć liczniki do naszych "nie-RS'ek"- [ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
Długość kabla MA ZNACZENIE !!! nawet przelutowanie końcówki potrafi zmienić SWR (czy jak kto woli WFS - współczynnik fali stojącej) Kabel też się stroi tylko na tzw. "sztucznym obciążeniu"- [ALL B6,B7] Wskaźnik temperatury oleju na FISie; taki jak w RS4
to może od razu grupowy zakup RS :gwizdanie:- Spocik Lubuski :)
witam witam jestem tylko cicho siedze PS mam ostatnie zdjęcie jeszcze nie ryśniętego zderzaka- Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
Trzeba odkręcić poduchę i potem "oddzielić" przyciski od kierownicy właściwej. Idzie dosyć opornie, ale nie powinno być z tym większych problemów.- Wymiana kierownicy Multifunkcji na S3 RS6 C6 R8 TT
Ja żadnych niespodzianek nie miałem więc i u Ciebie nie powinny być. Sprawdź jeszcze czy sterowanie multi w obu kierach ma taki sam numer - to ważne bo jeśli nie jest taki sam to na 100% spalisz moduł albo coś więcej, ponieważ sterowanie multi wchodzi w miejsce masy !!!!!!!!!!! - [ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?