Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konian

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez konian

  1. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    czytałem - dobrze że nie miałeś założonych nowych felasi
  2. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    przed chwilą wyciągałem jakiegoś dziadka z rowu, bo mu się wjechało
  3. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    u mnie wali śniegiem na maxa
  4. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    w Zielonej też tak sypie śnieg ??
  5. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    może i na 2 biegu ale 50km/h
  6. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Jak dobrze że koło mnie jest stare lotnisko. :> Wczoraj i dzisiaj kręciłem się do woli
  7. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    na 90% bede
  8. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    yyyy..... co do tej jednej długości to bym polemizował, ale to Ty byłeś z tyłu więc widziałeś lepiej. Ja oglądałem zadek A3.
  9. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    tytuły filmów: - pierwszy "do d*py ta szklanka" - drugi "gówniane Chinki"
  10. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    myślałem że jestem twardy, niestety okazało się że tylko myślałem. Nawet nie obejrzałem do końca.
  11. no cóż - kawałek drogi jest[br]Dopisany: 16 Grudzień 2008, 20:30_________________________________________________z takim założeniem i przerobieniem radyjka nie ma większego problemu tylko trzeba pokombinować Postaram się zrobić dokładny opis i wtedy każdy będzie mógł założyć sam, oczywiście jak będą problemy to pomogę.
  12. Pod prawym słupkiem, podsufitką, przez osłonę zawiasu bagażnika na zewnątrz, więc nawet żadna uszczelka nie jest przygnieciona.
  13. przepraszam jeśli Cię w jakiś sposób uraziłem, ale nie dziwie się że tak pomyślałeś po lekturze tego wątku. a wracając do tematu: Polecam montaż w schowku Jest z tym trochę zabawy,ale warto bo nie rzuca się w oczy no i nie trzeba żadnych dziur wiercić (u mnie wszystko jest zamontowane w oryginalnych otworach). Niestety radio trzeba przerobić, a dokładniej to mikrofon, ponieważ trzeba do niego włożyć głośnik (chyba że ktoś chce jeździć z otwartym schowkiem). U mnie wygląda to tak: niedługo postaram się stworzyć jakieś fotostory z montażu i umieszczę w dziale "Warsztat - Zrób to sam"
  14. president DAKOTA jedna z najlepszych na rynku jeśli musi być magnes może droga, ale warta wydanych pieniędzy
  15. jaka ma być maksymalna długość ??
  16. Długość kabla MA ZNACZENIE !!! nawet przelutowanie końcówki potrafi zmienić SWR (czy jak kto woli WFS - współczynnik fali stojącej) Kabel też się stroi tylko na tzw. "sztucznym obciążeniu" sugerowałem sie tym wątkiem http://www.cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?t=18785&highlight=d%B3ugosc+kabla++swr No cóż, sugerując się tym wątkiem............ :polew: Nie będę komentował wypowiedzi ludzi, którzy nie mają doświadczenia i wiedzy. (myślę o niejakim Góralu - wstawił prawidłowy wykres, ale nie umie go odczytać) Nie uważam się za geniusza w sprawach radiokomunikacji, ale na CB siedzę od 1992 a w 1996 zdobyłem patent krótkofalarski. Mam nadzieję że od tamtego czasu nie zmieniły się prawa fizyki Oto link w którym jest w prosty sposób opisany proces strojenia: http://www.motonews.pl/sh_forum.php?op=fvt&t=198450&c=45&f=20&start=0&orderby=asc Pamiętać należy o tym że można osiągnąć niski SWR przy radiu na źle dociętym kablu - lecz SWR przy antenie nadal będzie zły - efekt jest taki, że nie spalimy "końcówki mocy" w radiu, ale emisja z promiennika (czyt. bata anteny) będzie marna. Na odbiór - SWR nie ma większego wpływu.
  17. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    no musi !!! to będzie świąteczny spocik
  18. myślałem o zakupie kilku RS'ek i przełożyć liczniki do naszych "nie-RS'ek"
  19. Długość kabla MA ZNACZENIE !!! nawet przelutowanie końcówki potrafi zmienić SWR (czy jak kto woli WFS - współczynnik fali stojącej) Kabel też się stroi tylko na tzw. "sztucznym obciążeniu"
  20. to może od razu grupowy zakup RS :gwizdanie:
  21. konian odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    witam witam jestem tylko cicho siedze PS mam ostatnie zdjęcie jeszcze nie ryśniętego zderzaka
  22. Trzeba odkręcić poduchę i potem "oddzielić" przyciski od kierownicy właściwej. Idzie dosyć opornie, ale nie powinno być z tym większych problemów.
  23. Ja żadnych niespodzianek nie miałem więc i u Ciebie nie powinny być. Sprawdź jeszcze czy sterowanie multi w obu kierach ma taki sam numer - to ważne bo jeśli nie jest taki sam to na 100% spalisz moduł albo coś więcej, ponieważ sterowanie multi wchodzi w miejsce masy !!!!!!!!!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.