Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kubassss

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam. rozwiazał ktoś problem wibracji przy hamowaniu ? u mnie też to występuje po założeniu nowych tarcz,klocków i kompletu zacisków przód wymiana została przeprowadzona poprawie a problem jest... u mnie dodatkowo przy prędkości 80-110 km/h kierownica ma drgania prawo lewo i to dość wyczuwalne... pomoże ktoś ? bardzo delikatnie traktowałem tarcze po wymianie więc nie powinny być krzywe.
  2. 1.9 Tdi 116 BKE 2005 a4 b7 jaki ma rozmiar tarczy ? 280 czy 288 ?
  3. witam panowie jaka minimalna grubość tarczy jest dopuszczalna na przedniej osi ? dziś zaglądałem do hamulcy ponieważ wyskoczyła informacja na fisie,przewód od czujnika juz wisiał klocka od środka prawie nie ma,od zewnątrz jeszcze ok. Tarcza ma duże ranty i jakieś 20mm więc nie wiem czy wrzucić klocki tylko i za rok nowy komplet.. moze ktoś doradzi ekstra komplet ewe. cos wiekszego... z góry dzięki
  4. witam, ile będzie kosztował napinacz do b7 1.9 ? oczywiście lepszy
  5. Panowie, gdzie mogę zakupić takie cacuszka ? będą pasować do zwykłego zderzaka??
  6. witam. gdzie znajduję się warsztat ? mam kilka problemów z b7 ...
  7. witam . gdzie mogę kupić zwykłą dokładkę i wydech na dwa ??
  8. kubassss odpowiedział(a) na KrzysiekSPI temat w Audi A4 B6/B7
    jakie miałeś objawy w swoim aucie? skoro robiłeś te operacje
  9. trochę luzu mają ale bardziej skrzynia koło niż góra dół . felgi i opony mam nowe więc są wyważone dwa razy juz i ok śa . zastanawia mnie ten dzwięk przy redukcji ..
  10. czasem pojawia sie dziwny dzwięk przy redukcji z 5 na 3 lub 2 taki specyficzny... u mnie powyżej 100km/h trzesie i drży niezależnie od przyspieszania ..
  11. witam. tez mam podobny problem tylko czy u Ciebie również drży drążek biegów ? kierownica i ogólnie przód bardziej w nogach ? przegub wewnętrzny u mnie ma luz troche...
  12. kubassss odpowiedział(a) na KrzysiekSPI temat w Audi A4 B6/B7
    U mnie nic sie nie dzieje poza drżeniem przodu i drążka ... nic nie słychać aby coś sie działo z dwumasa..
  13. kubassss odpowiedział(a) na KrzysiekSPI temat w Audi A4 B6/B7
    moze niech ktoś opiszę objawy gdy pada dwumas....
  14. gdzie w samochodzie można wyczytać informacje o kodzie lakieru ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.