Treść opublikowana przez marioxxxx
-
Problem z rysami zrobionymi przez wycieraczkę na szybie.
Ja słyszałem ze można jeszcze papierem ściernym diamentowym,noe wiem jaka ziarnistość ale wiem ze diamentowym ?
-
Odklejające sie dekory
A może ktoś ma taki dekor do wyrzucenia? Chciałbym zobaczyć czy idze w plastik wspawać nakrętkę albo śrubkę bo mam dostęp do plastikowych rzeczy,palnika i drutu ☺
-
Odklejające sie dekory
Klej do szyb jednak odpada. Ten stary co jest odkleja się od tak poprostu ? jutro ustawie zbieżność i kleje poxipolem. Mam nadzieje że nie da się tego krzywo przykleić. ?
-
Z czego to fotele ?
Skóra. Podobne robiłem jak pracowałem w Toyocie
-
Odklejające sie dekory
Bolce niektóre są. Zazwyczaj dwa lub trzy sa złamane. Poxipol dobrze trzyma? Mróz i ciepło mu nie szkodzą?
-
Odklejające sie dekory
Witam,od pewnego czasu powoli dekory mi puszczają. Chodzi o te w drzwiach. Gdy odpadł od strony kierowcy to pare słupków było złamanych i jakiś klej,prawdopodobnie do szyb. Czy na ten sam klej jak złapie to długo będzie trzymać czy jest na to inny sposób? Ogólnie myślałem o wspawaniu plastikowych nakrętek albo śrub do dekora i skręcenie w wewnątrz boczków ale nie wiem czy plastiki jest spawalny.
-
Felga A czy felga B?
No postaram się. Szukam 15, max 16 cali. Jakiś niewiadomo za ile też nie kupię, max do tysiąca a te dwa komplety są za 3 stówy
-
Felga A czy felga B?
Witam,która z felg byłaby lepsza do B5 bez gleby przedlift kolor LZ5L? A https://zapodaj.net/c8cf56f2005f5.jpg.html B https://zapodaj.net/961ffeb920519.jpg.html
-
Wiskoza i łożysko
Siemka,czy do wymiany łożyska i wiskozy trzeba ściągać zderzak i chłodnicę?
-
Szyberdach
O widzisz. Nawet nie wiedziałem i balem sie że kiedyś przy hamowaniu wyleje mi się na głowę ?
-
Szyberdach
Witajcie,wiecie może gdzie leci woda z szyberdachu? W pracy miałem uchylony na max a padał deszcz. W aucie sucho tylko boki szyberdachu były mokre. Jest gdzieś tam odpływ?
-
Test portu OK,interfejs nie znaleziony
Zdejmij obudowę ręcznego,tamtędy idą kable i może tam coś się dzieję.
-
Test portu OK,interfejs nie znaleziony
Chyba z komputerem,ecu?
-
Test portu OK,interfejs nie znaleziony
A zapłon?
-
Test portu OK,interfejs nie znaleziony
U mnie LED na kablu działa,piny w kostce w aucie jest więcej bo czuć po kabelkach jak palca wepchnę. Popatrz dokładnie. A caga uruchom jako admin w trybie zgodności XP
-
Złapane pare błędów
Co do dolotu,sprawdzić całą rurkę,od wlotu aż po silnik? Mam klejony izolatką ten cieńki od silnika do dolotu więc może to tu. Co do immo da się spokojnie to usunąć? To pewnie dlatego że wypadła ampułka immo i odpalałem bez niej
-
Test portu OK,interfejs nie znaleziony
Już działa. Możliwe że próbowałem to na tablecie z Win 10, na laptopie śmiga
-
Złapane pare błędów
Poszukam na weekend. Co do błędu z immo to w niczym nie przeszkadza? Po raz próbowałem odpalić z kluczyka bez ampułki ale oryginalny.
-
Złapane pare błędów
Wiam, w końcu udało sie podłączyć. A że miałem mało czasu złapałe tylko błędy. 00561- Mixture Adaptation 15-10 adaptation limit (add) not reached-intermittent 17736- Knock-Control:Cylinder 4 Regulation Limit Exceeded P1328-36-10 intermittent 17978-Engine Start Blocked by Immobilizer P1570-35-10 intermittent
-
Test portu OK,interfejs nie znaleziony
Ustawiam i w właściwościach portu i na vcdsie i nic. A wiem ze działa gniazdo bo znajomy ten ala komputerek podłączał
-
Test portu OK,interfejs nie znaleziony
odłączyłem kabel kupiony na allegro od viaken_pl pod komputer(Win 10), zainstalowałem sterowniki ze strony oraz pobrałem vcds lite,zainstalowałem wszystko tj. te sterowniki i HEX NET. Gdy podłącze kabel do Audi i do usb,daje port COM3 bo tak mam w menedzedze urządzeń i daje test. Pisze że port ok a interfejs nie znaleziony. Daje test LED to wszystko pięknie. Sprawdzałem każdy COM oraz USB i to samo. Co zrobić? Oczywiście po instalacji reset lapka i podłączenie do niego a potem zapłon w góre
-
Urządzenie do VAGowania :)
Obojętny z allegro? Są jakieś niebieskie,nie będzie z nimi problemów? Mam tablet z funkcją PC więc będzie sie nadawał pod USB?
-
Urządzenie do VAGowania :)
Witam,chce kupić sobie coś do kasowania błędów i ogólnej małej diagnostyki. Myślałem o samym kablu i podłączeniu pod tablet z Windowsem. Ale potem wpadło mi w oko to cuś http://allegro.pl/tester-mini-vag506-can-vw-audi-skoda-vag-skaner-pl-i6039576760.html Byłoby lepsze? Co wy,mistrzowie polecacie I rak jakby poza tematem, ile kosztuje mapowanie silnika? Spalanie itp. bo obroty falują, waha ucieka...
-
OEL nie da rady skasować
Mój to 1.6 adp. No chyba na to wygląda.
-
OEL nie da rady skasować
Witam. Wymieniłem olej ale kasowanie powiadomienia z licznika nie daje skutków. Robiłem wg. instrukcji tj. Trzymam X, zapłon, puszczam gdy pomiga oel i ciągnę na 2 sek Y...i noc zegar sie przestawia i nie ma service oil czy service ---