Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bylinski Sylwek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bylinski Sylwek

  1. u mnie w audi jest ten sam problem , a auto jest bez wypadkowe po prostu złe spasowanie.
  2. Z kolei ja słyszałem że olej jednak się wymienia w ASB . Więcej info na ten temat można znależć na stronie www.automat.pl poprawiony url by pre_pl
  3. Czy ktoś z okolic Gdańska wie gdzie jest jakiś sprawdzony warsztat w którym wymienią mi olej w ASB. Ale pomijając ASO.Będe wdzięczny za pomoc.
  4. fajnie było śię spotkać troch nas mało było, może następnym razem będzie więcej tylko trzeba zmienić miejsce .Aco do autek z Gdańska tylko moje było czarny avant przy Lotosie stal koło Autka Bronsona [ Dodano: 14-01-2007, 17:45 ] Nie stałem razem z wami ponieważ trochę się nie dogadaliśmy co do miejsca spotkania ja i Bronson myśleliśmy że spotkamy się na placu a nie w podziemiu . No ale przecież nic się nie stało bo się spotkaliśmy.
  5. Jestem zupełnie nowy i nikogo nie znam więc poznam was po większej ilośći A4 na parkingu przed multi tak mi się wydaje . Jak nie mam racji to odpiszcie. Pozdro
  6. Autko robi wrażenie i jeszczt to S4
  7. jestem na tak ,chętnie pozanam fanów
  8. Właśnie przeglądajem na allegro zderzki jest jeden przedni który mi się podoba ale tak do końca nie jestem przekonany.A co do chipa to już mam od roku i jestem b. zadowolony chociaż to są subiektywne odczucia bo nie byłem na hamowni.
  9. Dzięki za pomoc temat zderzaków od rs przemyśle może jeszcz dacie jakieś namiary na kupno tych zderzaków. i jeszcze jedno czy one dużo obniżają prześwit bo nie mieszkam w centrum miasta i nnie chciałbym ich za szybko połamać. pozdrawiam.
  10. Cześć mam na imię Sylwek i jestem szczęsliwym posiadaczem Autka Audi A4 1.9 TDi Avant 110km automat z roku 2000. Mam pytanie dotyczące nakładek na zderzaki , chciałbym cos takiego założyć u siebie w autku ale nie znam sie na tym i niewiem jak takie nakladki przymocować do zderzaków do tylnego i przedniego. Może będziecie wiedzieć gdzie jakięś fajne można kupić w miare rozsąnych pieniądzach ( allegro!!! ) jestem z Gdańska.Za pomoc b.dziękuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.