Treść opublikowana przez Bylinski Sylwek
-
[B5 1.9TDI AFN] Czy w tym miejscu powinna być opaska?
u mnie w audi jest ten sam problem , a auto jest bez wypadkowe po prostu złe spasowanie.
-
[B5] Wymiana oleju w ASB (Trójmiasto)
Z kolei ja słyszałem że olej jednak się wymienia w ASB . Więcej info na ten temat można znależć na stronie www.automat.pl poprawiony url by pre_pl
-
[B5] Wymiana oleju w ASB (Trójmiasto)
Czy ktoś z okolic Gdańska wie gdzie jest jakiś sprawdzony warsztat w którym wymienią mi olej w ASB. Ale pomijając ASO.Będe wdzięczny za pomoc.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
fajnie było śię spotkać troch nas mało było, może następnym razem będzie więcej tylko trzeba zmienić miejsce .Aco do autek z Gdańska tylko moje było czarny avant przy Lotosie stal koło Autka Bronsona [ Dodano: 14-01-2007, 17:45 ] Nie stałem razem z wami ponieważ trochę się nie dogadaliśmy co do miejsca spotkania ja i Bronson myśleliśmy że spotkamy się na placu a nie w podziemiu . No ale przecież nic się nie stało bo się spotkaliśmy.
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jestem zupełnie nowy i nikogo nie znam więc poznam was po większej ilośći A4 na parkingu przed multi tak mi się wydaje . Jak nie mam racji to odpiszcie. Pozdro
-
[S4 B5 1998] sreberko
Autko robi wrażenie i jeszczt to S4
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
jestem na tak ,chętnie pozanam fanów
-
Nakladki na zderzaki
Właśnie przeglądajem na allegro zderzki jest jeden przedni który mi się podoba ale tak do końca nie jestem przekonany.A co do chipa to już mam od roku i jestem b. zadowolony chociaż to są subiektywne odczucia bo nie byłem na hamowni.
-
Nakladki na zderzaki
Dzięki za pomoc temat zderzaków od rs przemyśle może jeszcz dacie jakieś namiary na kupno tych zderzaków. i jeszcze jedno czy one dużo obniżają prześwit bo nie mieszkam w centrum miasta i nnie chciałbym ich za szybko połamać. pozdrawiam.
-
Nakladki na zderzaki
Cześć mam na imię Sylwek i jestem szczęsliwym posiadaczem Autka Audi A4 1.9 TDi Avant 110km automat z roku 2000. Mam pytanie dotyczące nakładek na zderzaki , chciałbym cos takiego założyć u siebie w autku ale nie znam sie na tym i niewiem jak takie nakladki przymocować do zderzaków do tylnego i przedniego. Może będziecie wiedzieć gdzie jakięś fajne można kupić w miare rozsąnych pieniądzach ( allegro!!! ) jestem z Gdańska.Za pomoc b.dziękuje