Wzmacniacz ma napędzać tylko te JBL 609C ? Jeśli tak to głośniki mają po 90Watt RMS więc wzmak musi mieć około 200Watt RMS. Nie sugeruj się liczbami moc maks 800 czy 1000 watt jak to potrafią pisać na niektórych aukcjach, bo to jest moc szczytowa, a nie ciągła. Dobre wzmacniacze są z firmy Ground Zero, Rockford Fosgate, JL Audio. Na pewno będą droższe od JBL czy Pioneera ale to już marki które zajmują się typowo car audio
A jeśli zostanie w rodzinie to komuś zrobisz dobrze zostawiając podszykowaną furę Jeśli masz zamiar zrobić to co napisałeś w pierwszym poście to już jest jednak trochę inwestycja, parę zł to wszystko będzie kosztowało, no ale w zależności kto jakim budżetem dysponuje
A może właśnie któreś ze wtrysków kończą już swój żywot ? Sprawdzałeś je pod kompem ? A ze spalaniem to avf na miejscu to nie ma co liczyć, że spali 5-6l tylko około 7-8l w zależności od sposobu jazdy. To już nie jest stary diesel na zwykłej pompie
To opłaca ci się tak modzić ten wóz żeby za rok przesiadać się do B8 ? Włożonych pieniędzy na pewno nie odzyskasz.
Miałem takie dywaniki w pasku b5, faktycznie miały wysoki rant, ogólnie też spoko, dość grube, aczkolwiek nie wiem jak w audi, ale w vw miałem problem ze spasowaniem przy fotelu kierowcy oraz musiałem je docinać delikatnie ponieważ gdy chciałem podsunąć fotel to się podwijały. Ale ogólnie na plus