Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Exmi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Exmi

  1. Witam, posiada ktoś może takie felgi i może coś o nich powiedzieć ? http://allegro.pl/nowe-felgi-r567-pasujace-audi-a3-s3-a4-a6-a7-17-i5564635203.html Myślę nad kupnem takich, czytałem różne opinie, że włoskie są pomiędzy chińczykami a ori.
  2. Miałem takie same. Po miesiącu zrobiła się dyskoteka. Może na takie trafiłem trefne, trudno powiedzieć. Zamówiłem od Tomika moduły LED. Póki co jest spoko, nie miga nic i świeci mocno
  3. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, chłopaki macie może jakiś kontakt do użytkownika snajper007 ? Bo potrzebuję od niego przycisk podłokietnika, napisałem mu PW ale już od kilku dni nie było go na forum.
  4. Daj znać w temacie jak to sprawdzisz czy coś pomogło. I ja muszę się któregoś dnia do tego zabrać, bo to trzeszczenie jest denerwujące.
  5. Też u siebie tak mam, myślałem do tej pory, że to właśnie roleta, ale ostatnio gdy jechałem w kilka osób i z tyłu siedział kolega to właśnie jakby trzeszczenie ustało, także chyba też to kanapa, albo oparcie... Ale bardziej odgłosy dochodzą jakby z oparcia.
  6. Tym bardziej zimą olej napędowy lepiej mieć więcej jak pół zbiornika.
  7. Wiesz to też dużo zależy po jakich drogach się jeździ. Ja jeździłem różnie, trochę po takich trochę takich, ale większe dziury i nierówności zawsze starałem się unikać lub wolniej po nich jechać Tak jak pisałem, kupiłem cały zestaw, 3 lata przejeździłem i jeszcze nawet coś zostało
  8. Przez 3 lata około 40 tys km, ale było wymieniane coraz pojedynczo wahacze , nie wszystkie na raz. Ale te co wymieniłem zaraz po kupnie tego kompletu i w momencie sprzedaży auta miały już nalatane koło 40 tys i nie było ich słychać. Także za te pieniądze osobiście bym polecił.
  9. Ja kupiłem cały komplet zawiasu kamoki do passata b5, (to samo co a4 b5) zapłaciłem 3 lata temu jakoś koło 500zł. Wystarczył mi ten komplet na 3 lata jazdy i jeszcze coś zostało chyba, także nie był zły ten zestaw jak na takie pieniądze. To chyba czeska firma jest, bynajmniej nie chińszczyzna
  10. Teraz tak ze wszystkim jest, często starsze jest lepsze od tych nowych. Wiadomo, kiedyś sprzęt robili na lata żeby służył, a teraz to wszystko robią gdzieś w chinach, podrabiają, naszpikowują tylko zbędnymi bajerami. Radio jak sama nazwa wskazuje powinno przede wszystkim dobrze grać
  11. http://allegro.pl/radio-samochodowe-alpine-cde-180rr-i5945929387.html o takie słyszałem bodajże. Ale wiadomo że nie ma się czego spodziewać bo to chyba najtańsze nowe Alpine A z tych starszych które modele mówisz fajnie grają ?
  12. Z tych starszych alpine nie miałem do czynienia więc ciężko mi powiedzieć, ale te nowsze słyszałem w podobnym przedziale cenowym do mojego sony i różnicy nie słyszałem
  13. A co z nimi nie tak ? Używam dwa lata i jestem bardzo zadowolony
  14. Nie, rurki to połowa może, w podsufitce mamy jeszcze T4W.
  15. Exmi odpowiedział(a) na etines8 temat w Audi A4 B6/B7
    Odkopię temat bo chcę kupić taki uchwyt, lecz nie jest proste go dostać. Czy może podpowie mi ktoś czy będzie pasował do wersji europejskiej uchwyt z numerami 8L0 862 533 A ? Bo mam taki do kupna, ale wyżej ktoś napisał że z numerem A na końcu produkowane są wersję usa.
  16. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Chłopaki może ma ktoś z was na zbyciu taki uchwyt na napoje montowany w podłokietnik w wersji europejskiej ?
  17. Właśnie widziałem twoją instalację no i robi wrażenie, fajnie to musi grać Zgadzam się z tobą, 13, a 16 będzie różnica ale właśnie dopiero w takiej klasy głośnikach jakie podałeś, bo myślę, że w głośnikach z tej niższej półki i w niedużej kwocie (zasilanej jeszcze jedynie samym radiem) różnica będzie chyba niezauważalna, albo niewielka. A zwykły użytkownik raczej i tak tego nie odczuje To chcieć, żeby to miało sens trzeba byłoby jakiś wzmak do głośników, no bo ile takie radio da mocy, 2x20 ? To kupowanie głośników o większej mocy bez zasilania wzmacniaczem chyba mija się z celem.
  18. Wzmacniacz będzie za słaby do tego suba, a gdzie jeszcze głośniki. Wzmak ma 150 RMS w mostku, a sub 250. Bedzie to grało, ale nie będzie wykorzystywało pełni możliwości subwoofera Dolicz jeszcze sobie jakieś solidne kable, cena około 100-150zł. Koniecznie musi być nowy ten sprzęt ? Bo skoro chcesz przeznaczyć po 500zł na suba i wzmak to kupiłbyś już coś zdecydowanie lepszego... A głośniki Hertze to nie wiem czy by ci w drzwi weszły bo są dość spore Zobacz sobie to ciekawa propozycja może cię zainteresuje: http://allegro.pl/ground-zero-kable-basspack-1500w-rms-warty-2400-zl-i5313039903.html
  19. To idąc twoim tokiem myślenia głośnik czym większy tym lepiej ma zagrać ? Nie chodzi mi, że z tyłu dla basu, a przód tweeter tylko przeważnie tak jest. Właśnie tak jest nawet montowane fabrycznie. Bo wybacz ja nie spotkałem się jeszcze z taki sprzętem żeby miał głośniki niskotonowe , czy subwoofer z przodu To może wytłumacz mi co rozumiesz pod pojęciem moc RMS bo może faktycznie mamy inne definicje na ten temat Wracając do tematu to uważasz, że lepiej jest rzeźbić dziury w półce na głośniki 160 bo lepiej to zagra niż 130, tak ?
  20. To musisz kupić mocny wzmacniacz 4 kanałowy żeby uciągnęło ci 2 głośniki plus subwoofer w mostku Dlatego lepiej szukać użwyki wzmaka, bo nowy mocny i w miarę dobrej firmy będzie kosztował połowę twojego planowanego budżetu
  21. Chodzi mi o moc RMS ogólnie, a nie o specyfikacje, bo wiadomo, że jedne przeważnie 16cm są niskotonowe, a mniejsze albo średnio, albo wysoko. To, że głośnik jest większy, ma większy bass to nie znaczy, że ma większą moc... Poza tym fabrycznie przeważnie masz w autach montowane z przodu 130mm tył 165mm ale moce są jednakowe, z czym że z tyłu masz większy bas, z przodu masz więcej tonów wysokich żeby się wyrównało J*bnięcie basem to nie wszystko, to nie jest wyznacznik mocy A tak jak kolega napisał chce mieć i bas i czysty dźwięk to potrzebne mu będą głośniki średniotonowe.
  22. Raczej nie warto przerabiać, głośnik gra mocą a nie wielkością A poza tym 165mm zawszę są trochę droższe od 130mm przy takiej samej mocy. Różnić się będą tylko wielkością.
  23. Nie roztwiera się
  24. Powiedz ile chcesz przeznaczyć na radio to będzie łatwiej coś podpowiedzieć Nie kupuj żadnych "no name" czy peiyngów które czasami nieźle wyglądają a są bardzo kiepskie. Alpine, Pioneer, Kenwood, Sony- szukaj czegoś takiego. A głośniki to skoro mają być podpięte tylko pod radio to wystarczy, że będą miały około 40watt RMS, więcej nie potrzeba, a będzie grało to już przyzwoicie. Nowe Hertze, JBLe, Pioneery czy Alpine możesz już kupić w granicach 150zł za komplet. Btw. Mam skrzynię Clarion na sprzedaż, 250 watt RMS w dobrej cenie jakbyś był zainteresowany
  25. Masz wóz sprawdzony już, zrobione co tam trzeba, teraz musiałbyś sprzedać to już byś stracił a kupno nowego auta też nie będzie proste tym bardziej, że mówisz o bexie, gdzie wyboru nie ma zbyt dużego i jest na to duży popyt.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.