Treść opublikowana przez Exmi
-
Felgi Rotory 17 włoskie zamienniki
Witam, posiada ktoś może takie felgi i może coś o nich powiedzieć ? http://allegro.pl/nowe-felgi-r567-pasujace-audi-a3-s3-a4-a6-a7-17-i5564635203.html Myślę nad kupnem takich, czytałem różne opinie, że włoskie są pomiędzy chińczykami a ori.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Miałem takie same. Po miesiącu zrobiła się dyskoteka. Może na takie trafiłem trefne, trudno powiedzieć. Zamówiłem od Tomika moduły LED. Póki co jest spoko, nie miga nic i świeci mocno
-
B6 DIVISION
Witam, chłopaki macie może jakiś kontakt do użytkownika snajper007 ? Bo potrzebuję od niego przycisk podłokietnika, napisałem mu PW ale już od kilku dni nie było go na forum.
-
Tylna kanapa - luźna i trzeszczy
Daj znać w temacie jak to sprawdzisz czy coś pomogło. I ja muszę się któregoś dnia do tego zabrać, bo to trzeszczenie jest denerwujące.
-
Tylna kanapa - luźna i trzeszczy
Też u siebie tak mam, myślałem do tej pory, że to właśnie roleta, ale ostatnio gdy jechałem w kilka osób i z tyłu siedział kolega to właśnie jakby trzeszczenie ustało, także chyba też to kanapa, albo oparcie... Ale bardziej odgłosy dochodzą jakby z oparcia.
-
Czy warto zalewać do pełna?
Tym bardziej zimą olej napędowy lepiej mieć więcej jak pół zbiornika.
-
Królik Doświadczalny firmy KAMOKA
Wiesz to też dużo zależy po jakich drogach się jeździ. Ja jeździłem różnie, trochę po takich trochę takich, ale większe dziury i nierówności zawsze starałem się unikać lub wolniej po nich jechać Tak jak pisałem, kupiłem cały zestaw, 3 lata przejeździłem i jeszcze nawet coś zostało
-
Królik Doświadczalny firmy KAMOKA
Przez 3 lata około 40 tys km, ale było wymieniane coraz pojedynczo wahacze , nie wszystkie na raz. Ale te co wymieniłem zaraz po kupnie tego kompletu i w momencie sprzedaży auta miały już nalatane koło 40 tys i nie było ich słychać. Także za te pieniądze osobiście bym polecił.
-
Królik Doświadczalny firmy KAMOKA
Ja kupiłem cały komplet zawiasu kamoki do passata b5, (to samo co a4 b5) zapłaciłem 3 lata temu jakoś koło 500zł. Wystarczył mi ten komplet na 3 lata jazdy i jeszcze coś zostało chyba, także nie był zły ten zestaw jak na takie pieniądze. To chyba czeska firma jest, bynajmniej nie chińszczyzna
-
Radio JVC, Sony itd? co wybrać?
Teraz tak ze wszystkim jest, często starsze jest lepsze od tych nowych. Wiadomo, kiedyś sprzęt robili na lata żeby służył, a teraz to wszystko robią gdzieś w chinach, podrabiają, naszpikowują tylko zbędnymi bajerami. Radio jak sama nazwa wskazuje powinno przede wszystkim dobrze grać
-
Radio JVC, Sony itd? co wybrać?
http://allegro.pl/radio-samochodowe-alpine-cde-180rr-i5945929387.html o takie słyszałem bodajże. Ale wiadomo że nie ma się czego spodziewać bo to chyba najtańsze nowe Alpine A z tych starszych które modele mówisz fajnie grają ?
-
Radio JVC, Sony itd? co wybrać?
Z tych starszych alpine nie miałem do czynienia więc ciężko mi powiedzieć, ale te nowsze słyszałem w podobnym przedziale cenowym do mojego sony i różnicy nie słyszałem
-
Radio JVC, Sony itd? co wybrać?
A co z nimi nie tak ? Używam dwa lata i jestem bardzo zadowolony
-
Czy wszystkie żarówki w podsufitce to C5W?
Nie, rurki to połowa może, w podsufitce mamy jeszcze T4W.
-
Uchwyt na napoje
Odkopię temat bo chcę kupić taki uchwyt, lecz nie jest proste go dostać. Czy może podpowie mi ktoś czy będzie pasował do wersji europejskiej uchwyt z numerami 8L0 862 533 A ? Bo mam taki do kupna, ale wyżej ktoś napisał że z numerem A na końcu produkowane są wersję usa.
-
B6 DIVISION
Chłopaki może ma ktoś z was na zbyciu taki uchwyt na napoje montowany w podłokietnik w wersji europejskiej ?
-
Głośniki 16 w tylnej półce
Właśnie widziałem twoją instalację no i robi wrażenie, fajnie to musi grać Zgadzam się z tobą, 13, a 16 będzie różnica ale właśnie dopiero w takiej klasy głośnikach jakie podałeś, bo myślę, że w głośnikach z tej niższej półki i w niedużej kwocie (zasilanej jeszcze jedynie samym radiem) różnica będzie chyba niezauważalna, albo niewielka. A zwykły użytkownik raczej i tak tego nie odczuje To chcieć, żeby to miało sens trzeba byłoby jakiś wzmak do głośników, no bo ile takie radio da mocy, 2x20 ? To kupowanie głośników o większej mocy bez zasilania wzmacniaczem chyba mija się z celem.
-
Pomoc przy zakupie car-audio
Wzmacniacz będzie za słaby do tego suba, a gdzie jeszcze głośniki. Wzmak ma 150 RMS w mostku, a sub 250. Bedzie to grało, ale nie będzie wykorzystywało pełni możliwości subwoofera Dolicz jeszcze sobie jakieś solidne kable, cena około 100-150zł. Koniecznie musi być nowy ten sprzęt ? Bo skoro chcesz przeznaczyć po 500zł na suba i wzmak to kupiłbyś już coś zdecydowanie lepszego... A głośniki Hertze to nie wiem czy by ci w drzwi weszły bo są dość spore Zobacz sobie to ciekawa propozycja może cię zainteresuje: http://allegro.pl/ground-zero-kable-basspack-1500w-rms-warty-2400-zl-i5313039903.html
-
Głośniki 16 w tylnej półce
To idąc twoim tokiem myślenia głośnik czym większy tym lepiej ma zagrać ? Nie chodzi mi, że z tyłu dla basu, a przód tweeter tylko przeważnie tak jest. Właśnie tak jest nawet montowane fabrycznie. Bo wybacz ja nie spotkałem się jeszcze z taki sprzętem żeby miał głośniki niskotonowe , czy subwoofer z przodu To może wytłumacz mi co rozumiesz pod pojęciem moc RMS bo może faktycznie mamy inne definicje na ten temat Wracając do tematu to uważasz, że lepiej jest rzeźbić dziury w półce na głośniki 160 bo lepiej to zagra niż 130, tak ?
-
Pomoc przy zakupie car-audio
To musisz kupić mocny wzmacniacz 4 kanałowy żeby uciągnęło ci 2 głośniki plus subwoofer w mostku Dlatego lepiej szukać użwyki wzmaka, bo nowy mocny i w miarę dobrej firmy będzie kosztował połowę twojego planowanego budżetu
-
Głośniki 16 w tylnej półce
Chodzi mi o moc RMS ogólnie, a nie o specyfikacje, bo wiadomo, że jedne przeważnie 16cm są niskotonowe, a mniejsze albo średnio, albo wysoko. To, że głośnik jest większy, ma większy bass to nie znaczy, że ma większą moc... Poza tym fabrycznie przeważnie masz w autach montowane z przodu 130mm tył 165mm ale moce są jednakowe, z czym że z tyłu masz większy bas, z przodu masz więcej tonów wysokich żeby się wyrównało J*bnięcie basem to nie wszystko, to nie jest wyznacznik mocy A tak jak kolega napisał chce mieć i bas i czysty dźwięk to potrzebne mu będą głośniki średniotonowe.
-
Głośniki 16 w tylnej półce
Raczej nie warto przerabiać, głośnik gra mocą a nie wielkością A poza tym 165mm zawszę są trochę droższe od 130mm przy takiej samej mocy. Różnić się będą tylko wielkością.
-
Audi a4 b6 1.9 tdi Q
Nie roztwiera się
-
Pomoc przy zakupie car-audio
Powiedz ile chcesz przeznaczyć na radio to będzie łatwiej coś podpowiedzieć Nie kupuj żadnych "no name" czy peiyngów które czasami nieźle wyglądają a są bardzo kiepskie. Alpine, Pioneer, Kenwood, Sony- szukaj czegoś takiego. A głośniki to skoro mają być podpięte tylko pod radio to wystarczy, że będą miały około 40watt RMS, więcej nie potrzeba, a będzie grało to już przyzwoicie. Nowe Hertze, JBLe, Pioneery czy Alpine możesz już kupić w granicach 150zł za komplet. Btw. Mam skrzynię Clarion na sprzedaż, 250 watt RMS w dobrej cenie jakbyś był zainteresowany
-
Zmienić diesla na benzynę czy zostawić ?
Masz wóz sprawdzony już, zrobione co tam trzeba, teraz musiałbyś sprzedać to już byś stracił a kupno nowego auta też nie będzie proste tym bardziej, że mówisz o bexie, gdzie wyboru nie ma zbyt dużego i jest na to duży popyt.