Treść opublikowana przez Exmi
-
Zapaszki do auta
Również nie polecam tego sprzedawcy, nawet był przez chwilę na forum ze swoją ofertą. Też na przesyłkę czekałem 2 tygodnie, na maile nie raczyli odpowiedzieć, na szczęście zamówiłem za pobraniem więc nie straciłem. Ostatecznie przesyłka została do mnie wysłana, ale pisałem, że jak wyślą to będzie zwrot, więc jej nie odebrałem
-
czujnik pdc do avanta czy pasuje od cabrio?
A numer czujników masz ?
-
Brak wyposażenia w aucie, które wymienione jest w książce serwisowej
Widocznie było wymienione, albo wyciągnięte przez handlarza co lepsze
-
Problem z wyciągnięciem org. radia
Spróbuj wyciągnąć schowek od pasażera i wypchać radio od tyłu, mocno pchniesz i powinno wyjść
-
Głośniki Voice Kraft jaki wzmacniacz?
Pokaż ten zestaw żebyś znowu nie przepłacił bo coś spora kwota za te hertzy
-
Głośniki Voice Kraft jaki wzmacniacz?
Wpisałem ten model co podałeś na allegro to wyskoczyły mi oferty po 40zł za dwie sztuki Jak coś to mam zwrotnice Car powera, mogę Ci sprzedać
-
Głośniki Voice Kraft jaki wzmacniacz?
Te głośniki mają 1/10 mocy, a może i nawet nie deklarowanej przez producenta. Także założenie wzmacniacza może niewiele pomóc, a jak założysz wzmacniacz, podkręcisz gaina to może nic z tych głośników nie zostać Ale czego się spodziewać od nowego głośnika za 20zł sztuka. To już lepiej było kupić ori używke
-
Popielniczka 2din
A ma w środku ten pasek przezroczysty przez który powinno przechodzić światło ?
-
Audi A4 B6 Limousine - 1.6 PB Ebony Pearl
A nie mają takich chromów na końcu ? Czy to tak wytarte do białego
-
Jak ustawić radio + wzmacniacz+ tuba
Każdy ustawia pod siebie, tak jak ci się podoba tak ustaw, chcesz więcej basów, to podkręć. Abyś nie ustawiał wszystkiego na full, bo długo może ci to nie pograć, moc wzmacniacza tym bardziej
-
Czy to jest s-line wewnętrzny?
Może ktoś podokładał sobie te rzeczy
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
A działa chociaż ? Bez znaczenia, może być golfa, jetty, passata b6 bo itak tylko pokrętło się przekłada
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie kto z forum handluje mapami do rnse ?
-
Wybór subwoofera
A ile to ma watt rms ? I też pytanie czy będziesz miał coś podłączone prócz subwoofera pod ten wzmacniacz ? Poszukaj coś np z Ground Zero, Crunch, Rokford Fosgate bardzo dobra firma, ale droga, hertz ewentualnie. Zależy jakim budżetem dysponujesz. Odradzam kupowanie tanich, typu Magnaty, Pejingi, Boszmany czy Blaupunkty. Lepiej pare zł dołożyć
-
Audi concern a USB porada
Potrzebujesz jeszcze taki adapter do podłączenia tylnych głośników bo będzie Ci grał tylko przód, przejściówka do anteny FM oraz ramka radia 1din bo ori radio jest większe od tej reszty sprzedawanej w sklepach
-
Audi a4 B6 1.9TDI Podwójny wydech
Nie ten dział Jest możliwe
-
Audi concern a USB porada
Podpinasz zmieniarkę cyfrową wkładasz pendrive albo kartę sd i gra. Jak coś to mam na sprzedaż taką zmieniarkę, praktycznie nowa, oraz wszystko niezbędne do podpięcia bo u mnie grało też pod concerta II Jak coś to PW. A radia na USB to kto co lubi, ale to już nie bardzo komponuje się z wnętrzem auta. Kiedyś miałem takie radio i wraz wróciłem do oryginału
-
Wybór subwoofera
Jbla kiedyś słyszałem, takie typowe tłuczydło, musisz wiedzieć na czym Ci zależy. Jak chcesz żeby Cię na kilometr było słychać to Jbl jak najbardziej, a jak chcesz mieć w miarę jakoś dźwięku to szukaj czegoś innego. Jeszcze ważne pytanie czym będzie to zasilane ?
-
B6 DIVISION
To do Marcin607Tapnięte z SGS5 Dziękuję Wandej
-
Czerwona linia na wyświetlaczu RNS-E
Przerabiałeś coś takiego ? A może po prostu gdzieś taśma nie łączy.
-
Czerwona linia na wyświetlaczu RNS-E
Witam, mam taki problem, ponieważ na wyświetlaczu w rnsie pojawiła mi się czerwona pionowa linia. Ani nie został uderzony, ani zalany, wyświetlacz na wyłączonym radiu też wygląda w porządku, nie ma żadnych przebarwień ani nie jest nigdzie wylany. Może miał ktoś podobny problem ? http://www.fotosik.pl/zdjecie/a8262afc36a06851 Tak to wygląda
-
B6 DIVISION
Zagadałbym, tylko że on ona forum ostatnio był w styczniu
-
B6 DIVISION
Miał może ktoś podobny problem w rnsie ? Ta czerwona pionowa linia na wyświetlaczu po prawej stronie Wyświetlacz ani nie był zalany, ani nigdzie uderzony...
-
ocena zestawu
Jak Ci zależy na BT to kup to radio za 449zł. A jak nie to możesz i te tańsze, bo w tych pieniądzach to wszystko podobne. Głośniki jedne i drugie ok, aczkolwiek bardziej byłbym za alpine. A radia alpine brałeś pod uwagę ? A no i nie kupuj raczej w media markt, gdzieś indziej znajdziesz na pewno taniej