Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Exmi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Exmi

  1. Również nie polecam tego sprzedawcy, nawet był przez chwilę na forum ze swoją ofertą. Też na przesyłkę czekałem 2 tygodnie, na maile nie raczyli odpowiedzieć, na szczęście zamówiłem za pobraniem więc nie straciłem. Ostatecznie przesyłka została do mnie wysłana, ale pisałem, że jak wyślą to będzie zwrot, więc jej nie odebrałem
  2. A numer czujników masz ?
  3. Widocznie było wymienione, albo wyciągnięte przez handlarza co lepsze
  4. Spróbuj wyciągnąć schowek od pasażera i wypchać radio od tyłu, mocno pchniesz i powinno wyjść
  5. Pokaż ten zestaw żebyś znowu nie przepłacił bo coś spora kwota za te hertzy
  6. Wpisałem ten model co podałeś na allegro to wyskoczyły mi oferty po 40zł za dwie sztuki Jak coś to mam zwrotnice Car powera, mogę Ci sprzedać
  7. Te głośniki mają 1/10 mocy, a może i nawet nie deklarowanej przez producenta. Także założenie wzmacniacza może niewiele pomóc, a jak założysz wzmacniacz, podkręcisz gaina to może nic z tych głośników nie zostać Ale czego się spodziewać od nowego głośnika za 20zł sztuka. To już lepiej było kupić ori używke
  8. Exmi odpowiedział(a) na razk temat w Audi A4 B5
    A ma w środku ten pasek przezroczysty przez który powinno przechodzić światło ?
  9. A nie mają takich chromów na końcu ? Czy to tak wytarte do białego
  10. Każdy ustawia pod siebie, tak jak ci się podoba tak ustaw, chcesz więcej basów, to podkręć. Abyś nie ustawiał wszystkiego na full, bo długo może ci to nie pograć, moc wzmacniacza tym bardziej
  11. Może ktoś podokładał sobie te rzeczy
  12. A działa chociaż ? Bez znaczenia, może być golfa, jetty, passata b6 bo itak tylko pokrętło się przekłada
  13. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dziękuje
  14. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie kto z forum handluje mapami do rnse ?
  15. A ile to ma watt rms ? I też pytanie czy będziesz miał coś podłączone prócz subwoofera pod ten wzmacniacz ? Poszukaj coś np z Ground Zero, Crunch, Rokford Fosgate bardzo dobra firma, ale droga, hertz ewentualnie. Zależy jakim budżetem dysponujesz. Odradzam kupowanie tanich, typu Magnaty, Pejingi, Boszmany czy Blaupunkty. Lepiej pare zł dołożyć
  16. Potrzebujesz jeszcze taki adapter do podłączenia tylnych głośników bo będzie Ci grał tylko przód, przejściówka do anteny FM oraz ramka radia 1din bo ori radio jest większe od tej reszty sprzedawanej w sklepach
  17. Nie ten dział Jest możliwe
  18. Podpinasz zmieniarkę cyfrową wkładasz pendrive albo kartę sd i gra. Jak coś to mam na sprzedaż taką zmieniarkę, praktycznie nowa, oraz wszystko niezbędne do podpięcia bo u mnie grało też pod concerta II Jak coś to PW. A radia na USB to kto co lubi, ale to już nie bardzo komponuje się z wnętrzem auta. Kiedyś miałem takie radio i wraz wróciłem do oryginału
  19. Jbla kiedyś słyszałem, takie typowe tłuczydło, musisz wiedzieć na czym Ci zależy. Jak chcesz żeby Cię na kilometr było słychać to Jbl jak najbardziej, a jak chcesz mieć w miarę jakoś dźwięku to szukaj czegoś innego. Jeszcze ważne pytanie czym będzie to zasilane ?
  20. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To do Marcin607Tapnięte z SGS5 Dziękuję Wandej
  21. Przerabiałeś coś takiego ? A może po prostu gdzieś taśma nie łączy.
  22. Witam, mam taki problem, ponieważ na wyświetlaczu w rnsie pojawiła mi się czerwona pionowa linia. Ani nie został uderzony, ani zalany, wyświetlacz na wyłączonym radiu też wygląda w porządku, nie ma żadnych przebarwień ani nie jest nigdzie wylany. Może miał ktoś podobny problem ? http://www.fotosik.pl/zdjecie/a8262afc36a06851 Tak to wygląda
  23. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Zagadałbym, tylko że on ona forum ostatnio był w styczniu
  24. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Miał może ktoś podobny problem w rnsie ? Ta czerwona pionowa linia na wyświetlaczu po prawej stronie Wyświetlacz ani nie był zalany, ani nigdzie uderzony...
  25. Jak Ci zależy na BT to kup to radio za 449zł. A jak nie to możesz i te tańsze, bo w tych pieniądzach to wszystko podobne. Głośniki jedne i drugie ok, aczkolwiek bardziej byłbym za alpine. A radia alpine brałeś pod uwagę ? A no i nie kupuj raczej w media markt, gdzieś indziej znajdziesz na pewno taniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.