Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Exmi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Exmi

  1. Zapewne wcześniej było podłączone nieoryginalne radio stąd brak połączenia po linii can. Jeśli masz oryginalne radio w aucie bez żadnych przeróbek to nie powinno być takich problemów jak u kolegi.
  2. Spanky z Otwocka, EDC Tuning- polecam.
  3. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam go w 16 i też jest luz. Dookoła obłożyłem go taką pianką żeby nie uderzał o felgę, dodatkowo przymocowałem go takimi pasami do tej felgi, bo na dołkach potrafił podskakiwać
  4. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam taki sub, ale podpiąłem się bezpośrednio pod głośnik, pomijając wzmacniacz i gra bardzo dobrze
  5. Z A8 D3 będzie pasować. Większość kierownic pasuje do B6, kwestia wiadomo dołożenia odpowiedniej taśmy i modułu żeby multi działało
  6. Możesz też to zrobić od strony schowka, wyjąć schowek i będziesz miał dostęp od tyłu radia i tak jak wyżej trzeba pchnąć, powinno wyjść
  7. Jadąc z lubelskiego najlepiej jechać przez Słowację i Węgry. Żeby nic nie kombinować to kupujesz winiety na Węgrzech i Słowacji (koszt bodajże 10 euro tu i tu na 10dni) Chorwacja na bramkach, to już zależy dokąd jedziesz, tanio nie jest, ale jedziesz cały czas autostradami. Co do samej podróży to już zależy czy byś kierował sam czy z dziewczyną. Najbardziej męcząca jest Polska i Słowacja, później już leci się autostradami. Miejsce- tego ciężko doradzić, bo każdy lubi co innego. Każdy znajdzie tam miejsce dla siebie odpowiednie. Jeśli lubicie poimprezować, pochodzić po barach wieczorami itp to rejony Makarskiej. Sama Makarska może nie bo jest strasznie zatłoczona. Zależy też w jakim terminie chcecie jechać. Jeśli tylko we dwoje to śmiało w ciemno, coś się zawsze znajdzie.
  8. Poczytaj w internecie, jest tego masa jak wgrywać muzykę na yatoura. Pendrive 32gb zapomnij żeby yatour czytał. Maksymalnie 8GB i to nie każdy. Najlepiej nagrywać na karty SD Tworzysz foldery CD01 , CD02, CD03 itd - wrzucasz do nie nie więcej niż 100 utworów- ot cała polityka
  9. Kostkę w wiązce poduszki od środka trzeba delikatnie naciąć plastik żeby weszła w taśmę z b7 i wtedy wejdzie. Po prostu ma inaczej wyprofilowane te wypustki. Nie jest to żadna ingerencja i nie ma wpływu na bezpieczeństwo.
  10. Jedź w ciemno, na początku czerwca jeszcze nie ma tłumów i nie powinno być problemów ze znalezieniem kwatery, powinien być wybór. Zawsze to też widzisz co bierzesz.
  11. Taśmę też będziesz potrzebował która obsługuje multifunkcję bo pewnie masz na 6 pin, a multi ma 12
  12. Ja kupiłem ostatnio komplet 22/45/17. Na razie pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, opony są przede wszystkim ciche, dobrze się prowadzą na mokrym asfalcie. Bieżnik też fajnie wygląda. Jak za tą cenę to myślę, że na prawdę warto. Moje akurat pochodzą z Polski. Nie wiadomo tylko jak będą się zużywać.
  13. Exmi odpowiedział(a) na Dawcio1211 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak najbardziej, mechanizm jest ten sam, różnią się jedynie frontami
  14. Znaczków s line nakupiłeś a z s line to auto akurat nie ma nic wspólnego Ale może kiedyś...
  15. Mam dokładnie ten sam problem. Plecy aż parzą, a d*pa zimna. W vagu brak błędów, pokazuje jakieś szalone temperatury. Jedyny sposób żeby to sprawdzić to rozbiórka siedziska i sprawdzenie maty i tego czujnika zajętości fotela
  16. A masz klimatronik 1din docięty ,czy 2din ?
  17. Nawet nie zdążyłem jej wystawić na forum, więc nie przeoczyłeś :-) Ok,będę miał na uwadze
  18. Już spakowana, jutro wysyłam
  19. Jesteś pewny że to tu trzeszczy ? U mnie trzeszczało oparcie tylne przy kanapie. Też myślałem, że to gdzieś przy rolecie. Dopiero jak jechałem w 5 osób autem zauważyłem, że nic nie trzeszczy. Psiuknąłem wtedy WD40 w te zawiasy od składania oparcia i problem minął i już prawie dwa lata mam spokój. Spróbuj może od tego zacząć
  20. Parować może przez wiele miejsc najczęściej właśnie regulacją, ale może być gdzieś indziej nieszczelność. Najlepiej zrobić test, zatkać dwa odpowietrzniki, w trzeci dmuchać powietrze i jednocześnie psiukać na lampę np płynem do mycia szyb. Tam gdzie pojawią się pęcherze powietrza tam jest nieszczelność.
  21. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie wykluczone, że już może się powoli kończyć żarnik, skoro masz to tylko w jednej lampie. Jeśli coraz dłużej będzie miał barwę różową to znaczy że zbliża się jego koniec
  22. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To jest 4 ramienna ? Mam taką, ale raczej wolałbym sprzedać jako komplet, kierownica+poduszka
  23. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie mam żadnego zdjęcia na aucie, ale wygląda identycznie jak z A4 B8
  24. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja mam komplet kierownica+airbag z Q5 no i pasuje
  25. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie prawda, ja u siebie mam akutalnie z Q5 i hula Tak jak ktoś wyżej pisał, ona jest jak z B8. Wiązka , a raczej wtyczka airbaga jest nieco inna, wystarczy ją trochę podciąć i też będzie pasować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.