Treść opublikowana przez Exmi
-
A4 B6 Czarna Perła by marky2552 LZ9W Projekt S-line FK Bose USA Headlights *Pompei*
Zapewne wcześniej było podłączone nieoryginalne radio stąd brak połączenia po linii can. Jeśli masz oryginalne radio w aucie bez żadnych przeróbek to nie powinno być takich problemów jak u kolegi.
-
Gdzie zrobić chip w mazowieckim ?
Spanky z Otwocka, EDC Tuning- polecam.
-
B6 DIVISION
Mam go w 16 i też jest luz. Dookoła obłożyłem go taką pianką żeby nie uderzał o felgę, dodatkowo przymocowałem go takimi pasami do tej felgi, bo na dołkach potrafił podskakiwać
-
B6 DIVISION
Ja mam taki sub, ale podpiąłem się bezpośrednio pod głośnik, pomijając wzmacniacz i gra bardzo dobrze
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Z A8 D3 będzie pasować. Większość kierownic pasuje do B6, kwestia wiadomo dołożenia odpowiedniej taśmy i modułu żeby multi działało
-
Demontaż radia bez kluczy
Możesz też to zrobić od strony schowka, wyjąć schowek i będziesz miał dostęp od tyłu radia i tak jak wyżej trzeba pchnąć, powinno wyjść
-
Wakacje w Chorwacji
Jadąc z lubelskiego najlepiej jechać przez Słowację i Węgry. Żeby nic nie kombinować to kupujesz winiety na Węgrzech i Słowacji (koszt bodajże 10 euro tu i tu na 10dni) Chorwacja na bramkach, to już zależy dokąd jedziesz, tanio nie jest, ale jedziesz cały czas autostradami. Co do samej podróży to już zależy czy byś kierował sam czy z dziewczyną. Najbardziej męcząca jest Polska i Słowacja, później już leci się autostradami. Miejsce- tego ciężko doradzić, bo każdy lubi co innego. Każdy znajdzie tam miejsce dla siebie odpowiednie. Jeśli lubicie poimprezować, pochodzić po barach wieczorami itp to rejony Makarskiej. Sama Makarska może nie bo jest strasznie zatłoczona. Zależy też w jakim terminie chcecie jechać. Jeśli tylko we dwoje to śmiało w ciemno, coś się zawsze znajdzie.
-
Navigation plus + zmieniarka USB/AUX/SD
Poczytaj w internecie, jest tego masa jak wgrywać muzykę na yatoura. Pendrive 32gb zapomnij żeby yatour czytał. Maksymalnie 8GB i to nie każdy. Najlepiej nagrywać na karty SD Tworzysz foldery CD01 , CD02, CD03 itd - wrzucasz do nie nie więcej niż 100 utworów- ot cała polityka
-
Przekładka kierownicy z Audi A3 8P do A4 B7
Kostkę w wiązce poduszki od środka trzeba delikatnie naciąć plastik żeby weszła w taśmę z b7 i wtedy wejdzie. Po prostu ma inaczej wyprofilowane te wypustki. Nie jest to żadna ingerencja i nie ma wpływu na bezpieczeństwo.
-
Wakacje w Chorwacji
Jedź w ciemno, na początku czerwca jeszcze nie ma tłumów i nie powinno być problemów ze znalezieniem kwatery, powinien być wybór. Zawsze to też widzisz co bierzesz.
-
Kierownica multifunkcja! pomocy
Taśmę też będziesz potrzebował która obsługuje multifunkcję bo pewnie masz na 6 pin, a multi ma 12
-
Dębica Presto UHP2 (235/45/17 97 Y)
Ja kupiłem ostatnio komplet 22/45/17. Na razie pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, opony są przede wszystkim ciche, dobrze się prowadzą na mokrym asfalcie. Bieżnik też fajnie wygląda. Jak za tą cenę to myślę, że na prawdę warto. Moje akurat pochodzą z Polski. Nie wiadomo tylko jak będą się zużywać.
-
Kubek od Anglika do EU
Jak najbardziej, mechanizm jest ten sam, różnią się jedynie frontami
-
Black Audi A4 B6 1.8T BFB Avant Sline Akrapovič Sportec by Kazzi
Znaczków s line nakupiłeś a z s line to auto akurat nie ma nic wspólnego Ale może kiedyś...
-
podgrzewanie jeden fotel parzy
Mam dokładnie ten sam problem. Plecy aż parzą, a d*pa zimna. W vagu brak błędów, pokazuje jakieś szalone temperatury. Jedyny sposób żeby to sprawdzić to rozbiórka siedziska i sprawdzenie maty i tego czujnika zajętości fotela
-
Zmiana tunelu 1DIN na 2DIN A4 B6/B7
A masz klimatronik 1din docięty ,czy 2din ?
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Nawet nie zdążyłem jej wystawić na forum, więc nie przeoczyłeś :-) Ok,będę miał na uwadze
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Już spakowana, jutro wysyłam
-
Skrzypiące plastiki w bagażniku A4 B6
Jesteś pewny że to tu trzeszczy ? U mnie trzeszczało oparcie tylne przy kanapie. Też myślałem, że to gdzieś przy rolecie. Dopiero jak jechałem w 5 osób autem zauważyłem, że nic nie trzeszczy. Psiuknąłem wtedy WD40 w te zawiasy od składania oparcia i problem minął i już prawie dwa lata mam spokój. Spróbuj może od tego zacząć
-
Parowanie lamp Bi Xenon rozwiązanie
Parować może przez wiele miejsc najczęściej właśnie regulacją, ale może być gdzieś indziej nieszczelność. Najlepiej zrobić test, zatkać dwa odpowietrzniki, w trzeci dmuchać powietrze i jednocześnie psiukać na lampę np płynem do mycia szyb. Tam gdzie pojawią się pęcherze powietrza tam jest nieszczelność.
-
B6 DIVISION
Nie wykluczone, że już może się powoli kończyć żarnik, skoro masz to tylko w jednej lampie. Jeśli coraz dłużej będzie miał barwę różową to znaczy że zbliża się jego koniec
-
B6 DIVISION
To jest 4 ramienna ? Mam taką, ale raczej wolałbym sprzedać jako komplet, kierownica+poduszka
-
B6 DIVISION
Nie mam żadnego zdjęcia na aucie, ale wygląda identycznie jak z A4 B8
-
B6 DIVISION
Ja mam komplet kierownica+airbag z Q5 no i pasuje
-
B6 DIVISION
Nie prawda, ja u siebie mam akutalnie z Q5 i hula Tak jak ktoś wyżej pisał, ona jest jak z B8. Wiązka , a raczej wtyczka airbaga jest nieco inna, wystarczy ją trochę podciąć i też będzie pasować