Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Exmi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Exmi

  1. Panowie tarcze 320 z A6 c5 fl będą pasowały do a4?
  2. Witam Panowie, czy osłony hebli 288 tył z quattro będą pasowały do ośki?
  3. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam Panowie, orietnujecie się czy osłony hebli 288 tył z quattro będą pasowały do ośki?
  4. Coś go poskładali nie tak jak trzeba chyba...
  5. Exmi odpowiedział(a) na arko0603 temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdź czy nie masz z tyłu przy popielniczce luźnej wtyczki do podświetlenia podłokietnika, u mojego znajomego była taka wtyczka mimo, iż nie miał podłokietnika. ewentualnie jeśli masz podświetlaną tylną popielniczkę to z niej możesz pociągnąć sobie prąd
  6. BNS z RNSE zamienisz praktycznie p&p, w jednym pinie jedynie trzeba dać zasilanie dodatkowo.
  7. Podejrzewam, że na tej aukcji sprzedawany jest zwykły ekran, a zdjęcie jest tylko wstawione tego ledowego. Musiałbyś dopytać. Taką małą skazą na ekranie nie ma co sobie głowy zawracać, tym bardziej, że wymiana całego wyświetlacza jest nieopłacalna
  8. Może tak być, że laser już jest w kiepskim stanie i jedynie radzi sobie z płytami CD, a z DVD już nie. Skoro czyściłeś i nie pomaga. Ewentualnie spróbuj jeszcze inną mapę
  9. A wcześniej czytało mapy ?
  10. Włóż palec do środka gniazda i pociągnij do siebie, wyskoczy
  11. Pewnie niedługo będą już na 2019, lepiej poczekać trochę i mieć najświeższe, bo coś tam z roku na rok po trochu przybywa nam tych dróg :)
  12. Podobno jeszcze nie ma na 2019 rok map
  13. Ogarnąłeś połączenie can ?
  14. Jest na nim napisane czy to wersja 1din czy 2din w okolicach miejsca na popielniczkę przednia
  15. Ewentualnie ściągacz do ramion może się przydać ,bo może być trudno zdjąć ramię jeśli od nowości nie zdejmowane ?
  16. Będzie, aczkolwiek to zamiennik więc z jakością może być różnie. Lepiej raczej szukać ori używek
  17. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A masz już może mapy 2019 ?
  18. Maty grzewcze są przyklejone do gąbki i bez problemu je zdejmiesz. Gorzej trochę z rozbiórką fotela i później poskładaniem tego do kupy
  19. Taki włącznik nie będzie pasował, raz że inaczej są piny, a dwa że te ikonki są inaczej rozrysowane na włączniki od VW aniżeli w A4. Teoretycznie pasuje, ale jak włoży się włącznik w tą wnękę to kiepsko to wyglądać będzie. Poza tym chińczyk za takie pieniądze ??
  20. Exmi odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pomyśl też o BNS. MP3 czyta, nawi też ma, współpracuje z multi i podobno jakość grania bardzo dobra.
  21. Gdzie tak ładnie ?
  22. Spróbuj odkręcić przedni panel i załóż z powrotem, może coś nie łączy tylko
  23. Mogłeś brać od razu hurtem z tymi heblami felgi z oponami i problem byłby rozwiązany
  24. Exmi odpowiedział(a) na Antek3276 temat w Audi A4 B6/B7
    Dokładnie, musi być moduł pod multi z b7, taśma 12pin, i wiadomo kiera oraz odpowiednie kodowanie
  25. U siebie mam taki sub z mazdy już kilka miesięcy. Nic się nie zjarało, nic nie pierdzi. Podłączony mam pod wzmaka harmana tylko sub mazdy, ori audi jest odłączony. Sub z mazdy gra zdecydowanie lepiej niż harmana

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.